Taro burvība

Indigo akmeņi
Indigo Safīrs

Indigo safīram piemīt apgaismotāja īpašības, tā gudrības gaisma piepilda visas cilvēka darbības. Tā vadmotīvs ir universālums: Dievs Cilvēkā, Cilvēks Dievā. Šī akmens stara spēks attīsta intuitīvās un gaišredzības spējas, lai mēs varētu skaidrāk saskatīt patiesības gaismu, kas lej pār mums savu gudrību. Tas atbrīvo prātu no visām neskaidrībām un ilūzijām, dāvājot gudrību meklētāja garam. Tas māca mūs atšķirt ilūziju no patiesajām zināšanām.
Indigo safīrs pārveido dažādus prāta aspektus, ceļot tiltu starp konkrēto domu un abstraktajiem jēdzieniem. To pārvalda Saturns, kas nākotnē vairs netiks uzskatīts par šķēršļus radošu planētu, kā tas ir šodien, nākotnē tas būs apgaismes ceļlauzis. Akmenim piemīt milzīgas prāta un garīgo traucējumu dziedināšanas spējas, tas spēj atbrīvot no apziņas negatīvajiem elementiem un būvēt jaunus.

Azurīts (Zilais Malahīts)


Azurīts ir piesātināti zils kristālisks dārgakmens ar nelielu purpura atblāzmu, kas atgādina mums par "gara aci." Tas ir iekšējo zināšanu un gudrības simbols, kas iemieso sevī augstu jūtīguma, garīgās uztveres, patiesa okultisma, intuīcijas un gaišredzības pakāpi. Šim akmenim piemīt milzīgs potenciāls, jo caur redzes tēliem, ko tas mums rāda, azurīts palīdz atvērt debesu vārtus. Tā dziļākā būtība atrodas tālu aiz domu un emociju robežām; tā ir cita veida eksistences pieredzes dimensija.
Uzliekot to uz trešās acs meditācijas laikā, akmens iedarbojas tiešām apbrīnojami, tas palīdz izprast dažādas absolūtās patiesības vai uztvert atšķirīgas kosmiskās apziņas. Tas ļauj mums atvērties un skatīt visu ar "iekšējo redzi", novēršot jebkādas blokādes šajā zonā. Tas ir spēcīgs cilvēka evolūcijas virzītājspēks un nav īpaši labs kā rotās iestrādāts akmens.
Azurītu var izmantot studenti, gatavojoties eksāmeniem. Tas palīdz atvērt prātu, kas kļūst daudz uztvert spējīgāks un var saglabāt iegūto informāciju. Novietojiet to uz sava galda vai netālu no vietas, kur jūs mācāties.
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: laimiga (27.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1884 | Atslēgvārdi: Akmeņi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]