Taro burvība

Kā padarīt savu dzīvi pilnvērtīgāku izmantojot 9 planētu akmeņu maģiju (2. daļa)
Venēra ir visspilgtākā planēta uzreiz pēc saules un mēness. Venēra jeb Šukra ir dēmonu skolotāja. Tā ir arī deviņu saules sistēmas planētu padomes locekle. Ir kāds ticējums, kas stāsta, ka Dievs Šiva iemācījis Šukrai atdzīvināt mirušos (Mritjasandživini Vidja).Venēra (Šukra) tiek asociēta arī ar mantru, medicīnas, tantras zinātni, buramvārdiem, hipnozi, hipnotisma, mesmerisma un alķīmijas zinātni. To sauc arī par daiļo mākslu, mīlestības, skaistuma un pievilcības dievieti. No vienas puses tā dāvā iekāri (seksuālo mīlestību), bet no otras puses piepilda cilvēka dzīvi ar tīru mātišķu mīlestību. Venēras dārgakmens ir dimants. Venēra valda pār Vērša un Svaru zodiaka zīmēm.
Dimants
- dārgakmeņu karalis ir ķīmisku elementu pārpilns, un šajā ziņā tas ir visdārgākais minerāls. Tas slavens ar savu apbrīnojamo mirdzumu, cietību un skaistumu. Ķīmiskā analīze par tā galveno sastāvdaļu sauc cieto oglekli. Tas atrodams gan raktuvēs, gan līdzenumos. Tas var būt gan balts, gan arī citās krāsās, tas atgādina zvaigžņu dievišķo un žilbinošo starojumu.
Saskaņā ar astroloģiju, tas pārstāv planētu Venēra. Ja cilvēka horoskopā Venēra ir vāja un, viņa horoskopa zīme ir Vērsis vai Svari, viņš var uzlabot savu likteni, nēsājot dimantu.
Nēsājot dimantu, cilvēks var atbrīvoties no mazvērtības kompleksiem, viņa sejā parādās mirdzums un viņš automātiski iegūst vēl daudz citas lieliskas īpašības. Pretējā dzimuma pārstāvji var piesaistīt viens otra uzmanību tieši valkājot dimantu. To īpaši iesaka nēsāt dzejniekiem, gleznotājiem, māksliniekiem, aktieriem, smaržu un rotaslietu tirgotājiem un to izgatavotājiem. Tas labvēlīgi ietekmē konditorus, viesnīcniekus, zelta tirgotājus, ārstus, cukura un rīsa pārdevējus.
Dimanta nēsātāji var pasargāt sevi no briesmām un ļauniem gariem, tādām būtnēm, kā raganas, spoki, no melnās maģijas un pat, zināmā mērā, no indes. Tas padara cilvēku izturīgāku, nodrošina laimi un pastāvību laulības dzīvē, uzlabo veselību, novērš priekšlaicīgu nāvi.
Šukračarja ir teicis, ka sievietei, kas vēlas dzemdēt dēlu ir jānēsā dimanta gredzens jau kopš paša grūtniecības iestāšanās brīža. Tas ārstē tādas slimības, kā epilepsija, nespēks, dzimumnespēja, reimatisms, hidrocēle, sēklas trūkums un citas seksuālās kaites.
Kā pareizi nēsāt dimatu? Dimanta svaram jābūt vismaz vienam Ratti (121 mg), tam jābūt 18 karātu vai 60% zelta gredzenam. Dimants (briljants) ir jāiestrādā zeltā, sudrabā vai piecos metālos. Sākumā tas jānoskalo nevārītā pienā vai Gangas pagatavotajā ūdenī. Pēc tam, piektdienas dienā ir jāmeditē ar tā dievību, skaitot mantru "Om Šum Šukraije Namah Om", tad var uzvilkt gredzenu. Gredzena valkātājam ir jāziedo templim baltas drānas, rīsi, cukurs un nauda. Ar augļiem ir jāpabaro balta govs vai balts zirgs.
Dimants uz cilvēka ķermeni iedarbojas 7 gadus kopš uzvilkšanas brīža.
Tas iesakāms arī tiem, kas dzimuši jebkura mēneša 6, 15-ā vai 24-ā datumā vai laika periodā no 15 maija līdz 15. jūnijam un laika posmā no 17-ā oktobra līdz 16. novembrim.
Dimantu var valkāt arī tie, kur laimīgais cipars '6' vai, kuru horoskopā Venēra ir vāja. Atcerieties: Ja dimants nav pieejams vai tas ir pārāk dārgs, nēsājiet pusdārgakmeņus, piemēram, špatu (kvarcu), balto safīru (vai jašmu) un cirkonu. Šiem akmeņiem piemīt dimantam līdzīga iedarbība. Piebilde: Planēta Venēra tiek uzskatīta par visnežēlīgāko jeb visniknāko un dusmīgāko planētu. Tāpēc pirms dimanta valkāšanas ir iesakāms konsultēties ar astrologu, citādi dimants var pat nodarīt kaitējumu.

Saturns un tā dārgakmens Zilais Safīrs


Saturns ir saules sistēmas pavadonis. Linga Purānā teikts, ka Saturns ir dzimis no Dieva Rudras izstarotās gaismas, bet saskaņā ar Markendaija Purānu tas piedzimis Čaijai - saules sievai. Tā kustība ir ļoti lēna, tāpēc to sauc par 'Šaneščaru' – to, kas lēni kustas. Indiešu astroloģijā Saturns tiek uzskatīts par negatīvu planētu, bet tā beidzamā ietekme tomēr ir laimi nesoša. Burtiski iemetot cilvēku nelaimēs un postā, Saturns galu galā tādā veidā glābj viņu. Saturnu uzskata par visspēcīgāko planētu, tas pārvalda Zodiakālās Mežāža un Ūdensvīra zīmes. Saturna dārgakmens ir Zilais Safīrs. Tas pārstāv rietumu virzienu.
Zilais safīrs ir alumīnija un skābekļa savienojums. Pateicoties vieglam kobalta piemaisījumam tas iegūst savu zilo krāsu. Tas ir Kurundanu dzimtas akmens. Tas sastopams zilā, debesu zilā, rožainā un baklažāna krāsā. Vislabākie zilie safīri nāk no Kašmiras provinces, bet mūsdienās tie nav pieejami, jo vietējā valdība ir slēgusi zilā safīra raktuves. Ceilonā atrodamais zilais safīrs ir vislabākais un caurspīdīgākais, tam ir visdzidrākā krāsa. Bet Taizemē un Austrālijā atrodamais caurspīdīgais safīrs ir viszilākais.
Zilā safīra
ietekme, atšķirībā no citiem akmeņiem, izpaužas ļoti ātri. Tā nēsāšana ir pierādījusi sevi kā ļoti efektīva, akmens iznīcina slimības, labo kļūdas, atpesta no bēdām, nabadzības, vairo labklājību, spēku, slavu, uzlabo dzīves kvalitāti un dāvā pēcnācējus. Zilā safīra nēsāšana palīdz atgūt arī zaudētās mantas vai īpašumus. Tomēr tas tiek uzskatīts par nelabvēlīgu, jo šis akmens var arī visas cilvēka pūles un darbības padarīt neauglīgas, sagraut it visu, pie kā ķeras tā valkātājs.
Zilo safīru iesaka nēsāt pārvadātājiem, nekustamo īpašumu dīleriem, darbuzņēmējiem, dzirnavu un fabriku īpašniekiem, mašīnu pārdevējiem, melnstrādniekiem, ielu torgotājiem, policistiem, pašvaldību darbiniekiem un finansistiem.
Pastāv uzskats, ka tas nomierina cilvēka sirdi, īpaši, ja atrodas sirds apvidū. Budistu mūki tic, ka tas aizdzen ļaunas domas un nomierina prātu, padarot rāmu arī pašu cilvēku. Tas atbrīvo sievietes no netikumības un iedibina stingras morāles normas. Zodiaka apļa Mežāža un Ūdensvīra zīmes pārstāvji var nēsāt zilo safīru bez bažām. Tas nekad viņiem nenodarīs neko ļaunu. Tas jānovelk, ja mainās tā krāsa vai, ja tajā rodas plaisa, tas ir brīdinājums valkātājam, ka viņam jānomaina safīrs pret citu akmeni.
Tas jāiegādājas vakarā. Tā svaram jābūt vismaz 3 Ratti (360 mg). Jo lielāks tā svars, jo spēcīgāka akmens iedarbība.
Kā pareizi nēsāt safīru? Šī dārgakmens svaram jābūt vismaz 3 Ratti (360 mg). Zilais safīrs ir jānēsā iestrādāts sudrabā, piecos metālos vai dzelzī. Piektdienas dienā gredzens ir jāieliek vara traukā, kas pilns ar ūdeni. Divas stundas pirms saulrieta šis ūdens ir jāizlej uz spēka koka saknēm, skaitot aktivizācijas mantru un jāuzvelk uz vidējā pirksta.
Ir jālūdz Saturnam dāvāt vislabākos rezultātus un palīdzēt tikt galā ar grūtībām, kas var sagaidīt nākotnē. Templī atbilstoši savām iespējām, ir jāziedo sāls, sinepju eļļa, ziepes, tējas lapas, nauda (Dakšina) un jālūdzas, lai zilais safīrs ir žēlīgs pret nēsātāju. Vīriešu kārtas bifelis ir jāpabaro ar zaļām lapām un kokvilnas sēklām, Šivlinga ir jāskalo pienā.
Tas iedarbojas uz cilvēku piecus gadus kopš uzvilkšanas brīža.
Zilo safīru iesaka nēsāt cilvēkiem, kas dzimuši jebkura mēneša 8, 17 un 26-ajā datumā un tiem, kas dzimuši laika posmā no 15-ā janvāra līdz 14-am martam vai, kuru laimīgais cipars ir 8.
Ja nav iespējas iegādāties zilo safīru, to var aizvietot ar pusdārgakmeņiem, piemēram, ametistu, Bangkokas zilo safīru, sangnili un citiem. Jāatzīmē, ka šie pusdārgakmeņi ir vēlamāki, jo tie nekad nekaitē to nēsātājiem.

Rahu un tā dārgakmens Hessonīts (Gomeds)


Atšķirībā no citām saules sistēmas planētām Rahu un Ketu nav gaismas masa. Daži zinātnieki uzskata tos par čandrapati, daži sauc tos par zemes ēnām. Vēl kādi Rahu sauc par Ziemeļpola ēnu, bet Ketu par Dienvidpola ēnu. Par spīti visiem augstāk minētajiem faktiem, Rahu un Ketu spēcīgi ietekmē cilvēku un pārējās būtnes. Tāpēc Rahu- Ketu klātbūtni nevar ignorēt.
Kaut arī Rahu nepārvalda nevienu zodiaka zīmi, to saista ar Jaunavas zīmi, neskatoties uz to, ka Jaunavu faktiski pārvalda Merkurs. Rahu akmens ir Cirkons (Gomeds). Tas atrodams Biharā, Orrisā Indijā un Ceilonā. Tam var piemist arī neliels medus tonis un tumšas nokrāsas.
Ja cilvēka horoskopā Rahu ir spēcīgs, tas izraisa tādas saslimšanas kā garīgie traucējumi, vēdera kaites. Šādam cilvēkam Rahu liek šķēršļus biznesā un dzīvē, cilvēkam pastāvīgi trūkst naudas, viņam ir neizdevusies laulības dzīve, vīrs un sieva bieži strīdas, ir iespējama šķiršanās, mokoši nakts murgi.
Akmeni iesaka nēsāt tiem, kas vēlas gūt panākumus tieslietās,valsts pārvaldes darbā, politikas jomā, azartspēlēs vai jebkādās antisabiedriskās, nelegālās darbībās. Ienaidnieki
nespēj stāties pretī Gomeda valkātājam.
Kā pareizi nēsāt akmeni?Tam jāsver vismaz 4 Ratti (480 mg). Pirms uzvilkšanas tas jānoskalo Gangas ūdenī un nevārītā pienā. Tam jābūt iestrādātam sudrabā vai piecos metālos, tas jānēsā uz vidējā pirksta, sestdienā pēc saulrieta noskaitot aktivizācijas mantru.
Pēc tam templim jāziedo sezams, sinepju eļļa, zilas drānas, segas un nauda savu iespēju robežās, zirgs ir jāpabaro ar zāli, bet čūska ar pienu. Gomeds (Hessonīts) iedarbojas uz tā nēsātāju 3 gadus kopš uzvilkšanas brīža. Tas labvēlīgi ietekmē tos, kas dzimuši laika posmā no 15-ā februāra līdz 14-am martam, kā arī cilvēkus, kuru laimīgais cipars ir 4.

Ketu un tā dārgakmens Kaķacs


Rahu un Ketu ir vienoti. 'Šri Bhagvata Purāna' stāsta, ka nektāra krūka bija viena no tām lietām, kas radās pēc jūras sakulšanas. Kad dievi un dēmoni nonāca konfliktā nektāra dēļ, Dievs 'Višnu' pārvērtās visskaistākajā un valdzinošākajā sievietē Mohini, kas sāka dalīt nektāru gan vieniem, gan otriem, bet gudrais dēmons Rahu, Viparčittas un Šimikas dēls atklāja, ka Višnu Mohini formā darbojas negodīgi. Mohini dieviem deva nektāru, bet dēmoniem vīnu. Tad Rahu, apvilcis dievu drānas, apsēdās starp viņiem. Tiklīdz viņš izdzēra nektāru, Mēness un Saule ieraudzīja, ka starp dieviem sēž dēmons Rahu. Viņi informēja Dievu Višnu, kas mēģināja nocirst dēmona galvu, bet tas jau bija kļuvis nemirstīgs pēc nektāra izdzeršanas. Tā abas Rahu daļas, viņa galva un ķermenis kļuva par diviem atsevišķiem dēmoniem. Galvu sauca par Rahu, bet ķermeni par Ketu. Dievs Višnu aizsvieda Rahu un Ketu dažādos virzienos. Abas šīs planētas atrodas 180 grādu attālumā viena no otras. Tāpēc starp Rahu un Ketu, Mēnesi un Sauli valda pastāvīgs naids un tie abi uzbrūk mēnesim un saulei. Šo uzbrukumu sauc par mēness un saules aptumsumu.
Ketu pārvalda zodiaka Zivju zīmi, kaut arī faktiski pār šo zīmi valda Jupiters. Planētas Ketu dārgakmens ir kaķacs. Šis akmens sastopams vairākās krāsās. To raksturo baltas līnijas, kas tiešām atgādina kaķa aci un tas atrodams Indijas dienvidos, Ceilonā, Brazīlijā, Ķīnā un daudzās citās valstīs.
Cilvēkiem, kas atrodas negatīvajā Saturna, Rahu un Ketu ietekmē, ļoti palīdz kaķacs. Kaķaci iesaka nēsāt, ja ir kādas problēmas vai šķēršļi biznesā, bailes no negadījumiem, ir slēgti visi ceļi uz veiksmi un panākumiem.
Kaķacs nēsāšana dod spēku, drosmi, prieku, baudu un svētlaimi un labklājību, akmens atbild par zēna piedzimšanu. Kaķacs ne tikai pasargā no ienaidniekiem, bet arī nes uzvaru pār tiem. Valda uzskats, ka akmens iznīcina bēdas, trūkumu, slimības, nelaimes, sargā no ļaunajiem gariem, slepeniem ienaidniekiem, valsts līmeņa sodiem. Kaķacs palīdz atgūt zaudētu naudu, kas ilgi turas pie kaķacs nēsātāja. Kā pareizi nēsāt kaķaci?Akmens svaram izstrādājumā jābūt vismaz 3 Ratti (363 mg). Jo tas ir lielāks, jo lielāka akmens ietekme. Tam jābūt iestrādātam sudrabā vai piecos metālos un pirms uzvilkšanas uz vidējā pirksta, ir jānoskaita aktivizācijas mantra.
Kaķacs nēsātājam ir jāziedo templim dzelzs un pelēkas drānas, ar savām rokām jāpabaro govs ar maizi. Akmens iedarbojas uz nēsātāju 3 gadus kopš tā uzvilkšanas brīža.
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: laimiga (26.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1857 | Atslēgvārdi: 9 planētu akmeņu maģija | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]