Taro burvība

Kā vairot akmens spēku
Ļoti bieži cilvēki žēlojas, ka viņiem uzdāvinātie vai pie juveliera nopirktie akmeņi neattaisno uz tiem liktās cerības, nedarbojas pēc likumībām, kādas saistāmas ar to struktūru, neaktivizē tajos slēptos pozitīvos spēkus. Šos gadījumus var izskaidrot ļoti vienkārši- cilvēks savā attīstībā nav vienā līmenī ar akmeni, minerāla enerģētika ir spēcīgāka, nekā viņš spēj izturēt. Tāpēc akmens „ klusē” un vienkārši gaida savu īsto laiku.

Akmens „ bezdarbībai”
var būt arī cits iemesls- nereti mēs pret tiem attiecamies pavirši, cenšamies tam uzgrūst jebkuras savas problēmas, likt tam palīdzēt burtiski uz katra soļa. Reizēm cilvēki pat pārstāj aktīvi darboties un gaida, kad minerāls fiziskajā plānā paveiks vai gluži burvestību- sagādās naudas zutni, tiks galā ar ienaidniekiem, galvā pašas no sevis izraisīsies gudras domas utt. Tikām akmens, kādu laiku bez apstājas enerģētiski pulējies, nogurst, noslēdzas un iegrimst miera fāzē.

Kā pareizi sākt sadarbību ar jebkuru akmeni?


Pirmais ir tā iegūšana.


Vislabākais veids saņemt to kā dāvanu vai mantojumu. Ja saskarsmē ar dāvinātāju apdāvinātājam nav bijis īpašu problēmu, ja dāvana nāk no tīras sirds, tad nav labāka veida kā iegūt akmeni. Tāda dāvana sāks darboties ātri, gandrīz uzreiz ar pilnu jaudu, un ar tādu parasti nemēdz būt problēmas. Mantots akmens parasti ir vēl spēcīgāks, taču tā darbība aizsākas vēlāk, bieži vien tad, kad saimnieks sasniedzis noteiktu vecumu vai izveidojoties ģimenē kādai neparastai situācijai.

Ir akmeņi, kas sāk izpausties tikai tad, ja tie nonāk pie cita saimnieka vai tiek saņemti mantojumā. Pie tādiem pieder visi dimanti, daži kvarca paveidi (tumšie rauhtopāzi un morioni), pērļu un koraļļu melnās variatātes. Darbībā ar daudziem safīriem, tirkīziem un gandrīz visiem maģiskajiem akmeņiem nepieciešamas nopietnas zināšanas šajā jomā, kas tiek nodotas no skolotāja skolniekam. Bet pilnīgi pretējs šai grupai ir opāls un tā izstrādājumi. Šis minerāls pret dāvinātāju izraisa naidu, sagrauj attiecības starp dāvinātāju un apdāvināto.

Nepavisam nav slikti tikt pie akmens, to nopērkot un ātri attīstot minerāla spējas darboties. Rotaslietu akmeņus parasti iegādājas noteiktās mēness dienās, izdodot par to nepāra skaita naudas zīmi, piemēram, 21 latu, 15 dolārus utt. Šādi var iegādāties jebkuru pirkumu, kurai ir noteikta enerģētika- dzīvnieku, augu, dārgakmeņus, svētlietas. Maksa nedrīkst būt skaitlis kas dalās uz pusēm, jo tiek uzskatīts, ka iegūtā enerģija tad paliek vesela, nedalīta, citādi tā sadalās starp bijušo un nākamo saimnieku. Šajā sakarā var minēt interesantu metodi, ko pagājušajā gadsimtā izmantoja čigāni tirgojoties ar zirgiem- par dzīvnieku ņēma naudas summu, kas dalījās uz divi, viņa enerģija ( ne bez speciālu paņēmienu palīdzības) sašķēlās un vesels, jestrs lopiņš pie jaunā saimnieka sāka bez acīmredzama iemesla vārguļot. Nācās to vest uz tirgu un par zemāku cenu pārdot- nereti cilvēkiem, kas sadarbojās ar čigāniem. Pircējam līdz ar to cēlās zaudējumi, kamēr čigāni lopiņu pārdeva vēl ne reizi vien, kamēr neatradās kāds gudrinieks, kas saimnieku pamācīja, kā lai nelaimīgais zirgs tiek pie pilnas enerģijas.

Ja pirkumu pērkat veikalā, bet cenrādī redzama pārskaitļu summa, var it kā nejauši uz letes vai citur veikalā atstāt naudas zīmi vai gabalu, lai sanāktu īstais skaitlis. Ja pāra summu veido lati, tad piesviež klāt vienu latu, ja santīmi, tad santīmus.

Dabā atrasts akmens arī var visai labi saderēt ar jums. Taču šajā gadījumā var būt arī zināmas grūtības- tādiem akmeņiem ir visai nopietns raksturs un tie ne vienmēr samierinās, kad tos paņem no ierastās vietas un stiepj kaut kur prom. Lai tādu akmeni iegūtu savā īpašumā, viņš vispirms ir jāpierunā nākt līdzi- rīkojas apmēram tādā pat veidā kā ar mazu bērnu, kad tam jāiestāsta, lai ietu pie ārsta. Zinoši ģeologi stāsta, ka „pierunāti” akmeņi „ paši lec iekšā mugursomā” – vienkārši atdalās no pamatieža un nesagādā nekādas rūpes. Pēc aizrunāšanas rūpīgi pavērojiet akmeni- piekrišanas gadījumā minerāls kļūst košāks, tā enerģija sāk plūst uz ārpusi un jūtami palielinās. Pēc atnešanas mājās šādu akmeni vai nu tūlīt tīra ar uguns palīdzību vai arī tuvākajā jaunmēness dienā attīra ar ūdeni. Šī rīcība novērsīs negatīvo enerģiju, ja tāda akmenim ir, kā arī aizsargās jūsu mājas auru no nevēlamas iedarbības. Jo īpaši tas attiecināms uz juvelierizstrādājumiem ar akmeņiem, kas atrasti uz ielas. Atcerieties, ka pilsētā ceļa vidū nekas tāpat vien, bez iemesla nemētājas. Iespējami tikai divi varianti: vai nu akmens aizgājis no saimnieka paša vēlmes dēļ, vai arī tas ir īpaši maģiski apstrādāts un nomests lētticīgiem lautiņiem. Pirmajā gadījumā rotaslieta nav bīstama- tā vienkārši ir jūs atradusi, mainījusi saimnieku. Taču ej nu sazini, kādēļ akmens bija nolēmis to pamest… Otrajā gadījumā sava neapdomīguma vai badīguma dēļ varat kļūt par nopietna enerģētiskā uzbrukuma upuri, un izvairīties no tā var palīdzēt ne kurš katrs mags. Tāpēc gadījumā, ja nespējat atstāt atrastu gredzenu tur, kur to ieraudzījāt, nekad nepaceliet to ar kailu roku. Uzvelciet cimdus, paņemiet nēzdodziņu vai papīru – jebkuru lietu, kas nevada enerģiju. Pirms paceļat akmeni, pārkrustiet to, noskaitiet kādu jums zināmu lūgšanu. Nenesiet jaunieguvumu tūlīt uz mājām- vispirms to kāpņu laukumiņā pakļaujiet apstrādei ar uguni. Pēc tam atradums jāapstrādā ar ūdeni un labu laiku jāpieradina pie sevis. Bet vislabākais ir neļauties kārdinājumam un atstāt dārglietu tur, kur tā mētājas- ķēpa ar to būs liela, bet labs gala iznākums nav garantēts.

Atcerieties, kā lapsa mācīja Sent-Ekziperī Mazo princi, lai viņš to pieradinātu… Pirktu vai uzdāvinātu akmeni noliek nomaļā vietā, prom no ārējās iedarbības uz pusi mēness cikla un tikai tad sāk ar to darboties. Akmens pieradināšana sākas ar viegliem, gandrīz nemanāmiem pieskārieniem, kuri ar laiku pārtop glāstos. Jums jāļauj, lai akmens pierastu pie jūsu enerģijas, nenodarot pāri jums un sev, lai viegli un līgani ietvertu jūs savā laukā. Laiku, ko darbojaties ar akmeni, paildzina ļoti lēnām, uzmanīgi. Pēc viena mēness aprites cikla akmeni jau droši var turēt rokās- ja mēneša laikā pamazām nodibinās kontakts, tad to var droši likt ap roku vai kaklu, valkāt kā amuletu vai rotaslietu. Tuvības seansu laikā cenšaties izjust akmens enerģiju, lēnām un pamazām iekļaujoties tā informatīvajā laukā, taču nesteidziniet sevi, ne minerālu un pieradināšanas laikā nekad nekontaktējaties ar to ja ir slikta oma vai māc rūpes. Ja šajā stadijā pret akmeni vai sevi izrādīsiet mazāko vardarbību, tad šī lieta vēlāk attiecībās ar jums būs melīga, jauks domas.

Var gadīties, ka uzdāvināts akmens jums šķiet netīkams. Nolieciet tādu sāņus, tas nav domāts jums. Mainīsies apstākļi, kļūs citādāks jūsu garīgais vai enerģētiskais līmenis un pienāks brīdis, kad varēsiet sākt to pieradināt.

Ar mantotiem akmeņiem šāda izrīcība parasti nav nepieciešama. Taču ja tie nākuši no tāliem radiniekiem un nekad agrāk nav turēti rokās, minētais process nebūs lieks. Tāpat un vēl uzmanīgāk pieradina akmeņus, kas atrasti dabā un paredzēti darba vai aizsardzības vajadzībām. Tad strādā vismaz divus mēness ciklus, un līdz pieradināšanas procesa uzsākšanai tur tālāk no dzīvojamām telpām- uz balkona, priekšnamā u. Tml. Atcerieties, ka jebkurš akmens līdzinās neiejātam zirgam, kas jebkurā mirkli ir gatavs izrauties un joņot projām, vērst savu spīvo enerģiju pret jums un jūsu mītni, pārlieku nedomājot, vai jūs to enerģētiski spējat izturēt. Esiet uzmanīgi un neapgrūtiniet sevi un akmeni ar pārāk biežu kontaktēšanos, ar acumirklīgām iegribām un vēlmēm. Ja to ievērosiet, tad pats dīvainākais akmens draudzēsies ar jums un jūs varēsiet viegli mainīties ar enerģiju un pasaules uztveres viedumu.
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: laimiga (27.04.2012) | Autors: 1999.gada "Dziednieks"
Skatījumu skaits: 2742 | Atslēgvārdi: Akmeņi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]