Taro burvība

Kristāla spēks un īpašības (2. daļa)
Senos laikos Tālajos Austrumos priesteri devās meklēt kristālus uz Himalajiem. Viņiem bija uzmanīgi jānovīlē nelīdzenās malas un gadu gadiem jāapstrādā tas, lai akmens iegūtu lodveida jeb sfērisku formu. Tad nākamās priesteru paaudzes pulēja kristālu, izmantojot smalkas jo smalkas smiltis un ūdeni. Līdz beidzot kristāls bija gatavs izmantošanai reliģiskās ceremonijās, caur to varēja ielūkoties nākotnē un uzzināt dievu gribu.
Āfrikas šamaņa somā ar kauliem, kurus viņš met, lai noteiktu, kā atrisināt kāda indivīda problēmas, tāpat kā mēs metam kauliņus vai izliekam kārtis, atrodas kristāls, kas simbolizē gaismu un ūdeni. Vairākos Īrijas apgabalos mazas kristāla bumbiņas tiek iestrādātas sudraba zvaniņos/gredzenos. Valda uzskats, ka tas vairo Īru dabas garu leprikonu labvēlīgo attieksmi.
Pilnmēness ir labvēlīgs laiks ceremonijām ar jūsu kristālu. Tiklīdz parādās pilnmēness, jūs, paņemot līdzi savu kristālu vai kristālus uz šķīvja, vai ieliekot tos kādā traukā, kas klāts ar augiem, tādiem kā ciedrs vai salvija, varat doties uz kādu pakalnu. Aizdedziniet augus kā vīraku un piedāvājiet kristālus Dziedot un lūdzoties,paudiet mēnesim savu pateicību. Pēc tam paņemiet kristālu un vērsiet tā starus uz sevi, savu un savu biedru ķermeņiem. Ķermenis uzlādēsies ar mēness gaismu un spēku.
Savu kristālu labāk turēt kokvilnas, zīda vai samta drānā. Lūdzu, neizmantojiet sintētiskus audumus. Šīs drānas krāsai ir jābūt pēc iespējas neitrālāka, lai krāsa neietekmētu kristāla pilnīgās vibrācijas. Neapstrādāts zīds ir patiešām lieliska izvēle. Kristāli vēl labāk izstaro savu gaismu uz melna samta.

KRISTĀLU DAUDZVEIDĪBA


Ir vairākas kristāla kvarca šķirnes: dūmakainais kvarcs, rutila tipa kristālstruktūras kvarcs un turmalīna kvarcs. (Citi kvarcu dzimtas pārstāvji, tādi kā, rozā kvarcs, ametists un citrīna kvarcs tiks apspriesti vēlāk.) Ja kvarca kristāls satur sevī ūdens vai gaisa ieslēgumus, tas tiek saukts par varavīksnes kvarcu, krāsainības dēļ. Ja kristāla iekšienē ir ieaudzis cits kristāls, to sauc par fantoma kvarcu.

Dūmakainais Kvarcs


Tas ir dzidrs kristāls ar tumšu dūmakainu krāsu. Tas ir ļoti spēcīgs un tā tumšums nav negatīvs, tas attēlo noslēpumaino. Šis kristāls, dažreiz saukts par dūmakaino topāzu, var palīdzēt pacelt apziņu augstākā līmenī. Tas ir nopietns akmens, ļoti tuvs zemei pēc savas dabas, un tas palīdz attīstīt abstrakto domāšanu. Tā dziedināšanas spējas ir neierobežotas, jo tas izstaro virsskaņas frekvences, kurām piemīt ārkārtēji liels dziedināšanas spēks – kā neredzams lāzera stars – kas izlaužas cauri mums. Man ir viens dūmakainais kristāls, ko es izmantoju dziedināšanā. Vajag tikai saņemt tā starojumu – tam pat nav jāpieskaras cilvēka ādai – tomēr cilvēks jūt tā elektrisko lādiņu nekavējoties. Tas nes sevī Saturna stabilitāti, tomēr tas arī atslābina un nomierina. Tas simbolizē zemapzināto, iņ, sievišķo, kreiso pusi, intuīciju (kad gaisma un apskaidrība iznirst no tumsas). Mēs domājam, ka Atlantīdā tas tika izmantots kā centrālais enerģijas punkts, un ka šajā dzīvē tas palīdz mums piekļūt saviem visdziļākajiem un tumšākajiem nostūriem, lai iznestu no tiem gaismu un spēku, ko simbolizē šis akmens.

Rutila tipa kristālstruktūras Kvarcs


Tas ir dzidrs kristāls, kas satur rutila tipa kristālstruktūras šķiedras, zelta vai iesārtā krāsā. Šīs šķiedras padara kristāla ietekmi vēl intensīvāku un pārraides spējīgāku, jo tajās elektriskie lādiņi ir izvietoti krusteniski, kas pastiprina dziedināšanas spējas. Atšķirība starp gaišajām krāsām (sudraba) un daudz siltākām intensīvām krāsām (zelta un sarkano) slēpjas vibrācijā, jo sudrabs ir mierīgāks, bet zelts un sarkanais ir saistīts ar intensīvākām jūtām. Akmens ieslēgumi ir ārkārtīgi vērtīgi. Dažreiz tie veido skaistus rakstus un simbolus, kas patiesībā ir magnētiskā spēka lauki. Atslēga uz tā milzīgo dziedinošo spēku rodama elektriskajās straumēs, kas var novērst jebkādas ķermeņa kaites, palīdzēt veidot jaunas veselīgas šūnas un ārstēt slimības skartos orgānus. Pateicoties savai zelta krāsai, tas var tikt izmantots saules pinuma zonā, lai atbrīvotu no uztraukuma un bailēm, atjaunotu saules pinuma līdzsvaru un spēku. Tāpat man patīk to izmantot sirds apvidū, īpaši, ja sirds ir nomākta vai vāja. Tas ir lielisks līdzsvara atgūšanas un dziedināšanas līdzeklis.

Turmalīna Kvarcs


Šim dzidrajam kvarcam ar melnā turmalīna lāsumiņiem piemīt divkāršs spēks. Dzidrā kristāla un melnā turmalīna spēki savienojumā atspoguļo visuma pretstatu un polaritātes likumu. Tie attēlo iņ un jaņ mūsos. Tas palīdz atstāt kaitīgos ieradumus, kas kavē izaugsmi un attīstību. Akmens pārbūvē un sabalansē auru. Turmalīns ir ārkārtīgi elektrizēts un jūtīgs.

Dimants


Dimants ir augstākā baltās – visuma gaismas izpausme. Tas ir akmeņu imperators, visdārgākais, visvērtīgākais un spēcīgākais. Tas ir augstākais skaidrības,tīrības un apgaismotības simbols. Tas atspoguļo tīru enerģijas koncentrācijas centru, kas izplūst no dievišķā. Tas palīdz līdzsvarot un harmonizēt sirdi un gribu ar dievišķo prātu, radot pilnīgo trīsvienību.
Visi septiņi stari saplūst vienā kosmiskajā vienotībā un dimantam piemīt visizcilākās īpašības visā minerālu valstī. Tas ir dārgakmens ar visaugstākajam spējām un tā funkcijas ir nepārspējamas. Atšķirībā no citiem akmeņiem, dimants ir ogle, kas slīpēšanas un pulēšanas procesā iegūst savu pasakaino mirdzumu. Mēs arī varam to ņemt par piemēru un mācīties no šī procesa.
Dimantam piemīt milzīgs dziedinošs spēks. Tas ārstē gandrīz visas saslimšanas un spēcīgi aizsargā pret negatīvajām vibrācijām un domām. Dimants ir ciets un ass; tas nogriež mūs no greizo priekšstatu takas un vada mūs uz apgaismības krastu.
Buda stāstīja par apgaismotības un apskaidrības stāvokļa sasniegšanu. Viņš vērsās pie sava dimanta jeb apskaidrotā prāta. Dimantam piemīt dzidrs caurspīdīgums un atblāzma, kas izlaužas cauri visam, savukārt caur to nekas nevar izlausties. Šis dārgakmens simbolizē augstāko pārveidi jeb transformāciju, sākot ar ogli un beidzot ar mirdzošu daudzšķautņu dārgakmeni. šķautnes (kas ļauj gaismai ienākt un izstarot no visām pusēm) sniedz sajūtu, ka atveras neskaitāmi logi, kas apmirdz no visurienes. Tā nedalāmajā tīrībā pastāv tādi apziņas stāvokļi, kas izslēdz sašķeltību un objekta un subjekta divdabību jeb dualitāti. Tas ir bezgalīgs, tas ir pārvarējis ego un bez-ego dualitāti. Šī apziņas stāvokļa tīrība ir saistīta ar to, kas tā starojums plešas uz visām pusēm, piepildot visu ar gaismu. Tā ir apziņa apskaidrības stāvoklī. Tie, kas ir to izpratuši, patiešām ir atraduši Filozofu Akmeni, visvērtīgāko dārgakmeni.
Reiz Indijā dzīvoja valdnieks, kas ļoti lepojās ar savu labklājību. Kāds jogs viņam teica, "Neļauj pašreizējai bagātībai sevi apžilbināt." Valdnieks teica, "Sniedz man padomu, kuram es varu sekot saskaņā ar manu personīgo dabu un spējām – nemainot manu ārējo dzīvi, un es pieņemšu to." Jogs zināja valdnieka vājību uz dārgakmeņiem, tāpēc viņš izvēlējās valdnieka dabisko noslieci kā sākuma punktu un meditācijas objektu – tā, saskaņā ar tantras mācību, pārvēršot viņa vājību spēka avotā. "Ieraugiet savu aproču dimantus,sakoncentrējiet savu prātu uz tiem un meditējiet sekojoši: tie dzirkst visās varavīksnes krāsās; tomēr šīm krāsām, kas priecē jūsu sirdi, nav savas personīgās dabas. Tādā pašā veidā iztēli ietekmē neskaitāmas ārējās formas, kurām nav pašām savas dabas. Tikai prāts vienīgais ir starojošs dārgakmens, caur kuru visas lietas pieņem savu laicīgo realitāti." Un valdnieks, koncentrējoties uz savas kreisās rokas aproces, meditēja tieši tā, kā bija nolicis jogs, līdz viņa prāts sasniedza tīrību un sāka starot kā nevainojams dārgakmens. Viņš bija kļuvis par dimantu.
Cilvēks, kas ir atradis Filozofu Akmeni, apgaismotā prāta starojošo dārgakmeni savā sirdī, pārvērš mirstīgo apziņu nemirstīgajā un redz bezgalību ierobežotajā. Tā ir Tibetas Budista dimanta mācība. Mēs visi esam dimanti, tikai neslīpēti un nepulēti. Mums ir jāiziet cauri daudziem procesiem pirms mēs sasniedzam skaistuma un pilnības stāvokli. Nenoliegsim un neapvainosimies par šiem procesiem, bet būsim pateicīgi par katru no tiem un par visiem, jo tie palīdz mums sasniegt mērķi –absolūto apskaidrību.
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: laimiga (26.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 2145 | Atslēgvārdi: Kristāla spēks | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]