Taro burvība

Kristāli un mēs
Tomēr akmeņi ir gaismas un dzīves manifestācija, krāsas, struktūras, vibrācijas un skaidrības izpausme. Man to skaistums šķiet apbrīnojams, mistisks un noslēpumains. Tie ir zvaigznes uz zemes, kurās uzglabājas skaidrības un gaismas īpašības. Šis mirdzums akmenī ir augstas evolūcijas simbols. Minerālu valstī pastāv spirāles augšanas princips, tieksme uz pilnveidi un pretī gaismai, tāpat kā augi, tie aug uz augšu pie gaismas.

Izvēlieties tos kristālus, kas jums instinktīvi patīk. Skaitās, ka dārglietu un akmeņu valoda - ir jūtu valoda. Jūsu akmens ir tieši tas, pie kura jūs gribat pieskarties, gribētu nēsāt, tādā krāsā un formā, kura stimulē jūsos reakciju, vajadzību ņemt viņu rokās. Tikai noteikts akmens var dot jums enerģiju, iespaidot to, kas notiek jūsu dzīvē noteiktā laika posmā. Bet nākamgad viss var pilnībā izmainīties. Šodien jums vajadzīgs zaļš akmens, tāpēc, ka jums nepieciešami miers un līdzsvars. Pēc nedēļas jums palīdzēs enerģijas pilns sarkanas krāsas akmens. Kad akmens izpildīs savējo "darbu", ir nepieciešams pateikties tam. Nežēlojiet, varat aizdot viņu vai uzdāvināt kādam, kam tas pašlaik ir nepieciešams. Kaut arī akmeņiem tika piešķirtas gan ārstnieciskās, gan maģiskās spējas, biežāk akmeņi un juvelierizstrādājumi tika izmantoti ne tik, lai ārstētu un aizsargātu, cik rotājumam.

Ir svarīgi atvērt savu sirdi akmeņiem. Uzticēties savai intuīcijai un jūtām. Neizmantojiet savu prātu, lai izskaidrotu vai racionalizētu tos. Jūs varat vēlēties turēt akmeni, kas atbilst jūsu zodiaka zīmei, bet neierobežojiet sevi tikai ar šo akmeni.
Ļaujiet savam augstākajam es vest sevi pie akmens, kas jums noteiktajā brīdī nepieciešams, tā specifiskās krāsas vai īpašību dēļ. Pārdomājot savu izvēli, viens vai divi akmeņi var piesaistīt jūsu uzmanību. Šie ir tie akmeņi, kuriem jāpaliek ar mums.

Par akmens un rotu tīrīšanu.Līdzko jūs esat izvēlējies akmeni (faktiski tas izvēlas jūs), ir svarīgi to notīrīt, nomazgāt un attīrīt. Akmens augstā jūtīguma dēļ, tas nes sevī vibrācijas un citas pēdas, kas jānotīra, īpaši ja jūs esat saņēmuši akmeni no kāda ģimenes locekļa, kas iepriekš slimojis vai aizgājis no dzīves. Akmeņi nevar jums kaitēt, bet citu domas, kas palikušas akmenī, var kaitēt jums.

Tīrot kristāla kvarcu, jūs varat mazgāt to ūdenī, kam pievienota jūras sāls. Tomēr, citu akmeņu gadījumā, ieteikums mazgāt tos ūdenī, tīrīt ar zemi vai šķīstīt ugunī. Jūs varat atstāt akmeni zem tekoša ūdens uz sešām vai astoņām stundām, lai tas tiešām kārtīgi attīrītos. Vai arī jūs to varat ierakt to zemē uz nakti, bet pēc tam noskalot to. Jūs varat vēlēties šķīstīt akmeni ar uguni, novietojot to tieši sveces liesmā. (Lūdzu, nesadedziniet sevi šajā procesā!) Jūs varat vēlēties nopulēt savu akmeni, īpaši ja tas ir kļuvis dūmakains un zaudējis savu spīdumu. Cits veids, kā to notīrīt ir uzlikt akmeni uz liela kvarca uz pāris dienām. Tas atspirgs un atjaunosies tā enerģija. Pēc tam, kad jūs esat nomazgājuši savu akmeni, nolieciet to tieši saules gaismā. Jūsu akmens būs par to ļoti pateicīgs. Saule ir spēcīgs enerģijas avots, kas lieliski attīra. Ir nepieciešams padarīt šo procesu regulāru.

Uzturiet tīras domas, lai pasargātu sevi no negatīvajām tieksmēm, kas atgriežas pie jums kā bumerangs. Tieši tas ir iemesls, kāpēc radušies daudzi stāsti un mīti par nelaimi nesošajiem akmeņiem. Tas nav akmens, bet domas un apņemšanās, kas nes sevī šīs negatīvās enerģijas. Tā ir akmens valkātāja apziņa, kas veido šos nostāstus. Iedvesiet sev, ka jūsu akmens nu ir tīrs un gatavs palīdzēt jums ar savu gaismu, ka akmens ir jūsu sabiedrotais vai enerģētiskais draugs. Tad izmantojiet to, nēsājiet to, mīliet to! Ziniet, ka jūs un jūsu akmeņi piedalāties evolūcijas ciklā.

Saka, ka pret skaudību labi pasargā sūnu ahāti. Auniem, Strēlniekiem un Zivīm no skaudības labāk sargāties ar sarkanā koraļļa vai hrizoprāza palīdzību.

Labs amulets pret apkārtējo raidītajām negatīvajām enerģijām (naids, meli, ļauni nodomi vai pieburšana) varētu būt ametists, kalnu kristāls, malahīts, šerils (melnais turmalīns), zaļā un sarkanā jašma.

No psihiskās un informatīvas iedarbības palīdzēs pasargāt berils. Tātad, dodoties uz darba sapulci par budžeta pieņemšanu vai plānu izstrādi nākamajām gadam, līdzi ņemiet rotu ar berilu.
No zagļiem un māju apdraudošām briesmām – granāts, hrizolīts, berils.

Uz uzņēmēja darba galda vēlams turēt jebkādas krāsas ahātu, izņemot melno ahātu. Ahāts palīdz aizstāvēt savas intereses, uzminēt konkurentu plānus, būt ideju ģeneratoram un pasargās no ļaunas acs.
Onikss iedrošinās, palīdzēs aizstāvēt savas intereses. Mēness akmens ir apveltīts ar pārliecināšanas spējām. Kopā ar ahātu tas palīdzēs sarežģītu lēmumu pieņemšanā. Tātad, uzņemuma vadītāji ieteicama rota ar ahātu un mēness akmeni.
Arī citrīns var palīdzēt kļūt izlēmīgākam, būt „pašam par kungu savā namā”.
Celt pašapziņu palīdzēs smaragds un rodonīts.

Mīlestības talismani ir kalnu kristāls, un tirkīzs.
Kaislības vīrietī izsauc sarkanais granāts un hrizolīts.
Sieviešu laimes akmens – sūnu ahāts.
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: laimiga (28.04.2012) | Autors: www.stilaparks.lv
Skatījumu skaits: 2134 | Atslēgvārdi: Kristāli | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]