Taro burvība

Melnie akmeņi
Melnais Turmalīns

Melnais turmalīns ir noslēpumainā – neizprotamā un acīm neredzamā jeb abstraktā simbols. Melno kristālu gludā virsma atgādina mums, ka dzīvības garam ir nepieciešama forma, lai tas varētu izpausties un kļūt redzams.
Melnais turmalīns ir vislabvēlīgākais no melnajiem akmeņiem, pateicoties savai spējai transformēt elektrību. Tas novērš negācijas, nevis absorbējot tās, kā lielākā daļa melno akmeņu, bet drīzāk laužot negāciju starus un novirzot tās citā virzienā. Tas kļūst par aizsardzības vairogu visiem tiem, kas pārāk jūtīgi uztver negatīvās enerģijas. Tas veido radikāli atšķirīgu priekšstatu par melno dārgakmeņu nēsāšanas nozīmi.
Akmens ieaudzina nopietnību, pašsavaldīšanos, disciplīnu un milzīgu izturību. Tas palīdz izprast un izskaidro abstraktas domas un jēdzienus.

Melnais Obsidiāns

Melnais obsidiāns, kā jau visi melnie akmeņi, atbilst Saturnam. Tas māca mums, ka ego var pacelties pāri triviālajam un pievērsties garam tikai caur sāpēm un ciešanām. Tas ir stabilizētājs un šķīstītājs. Atdzimšana un apgaismošanās bieži seko slimībai un bēdām, jo pieredze, kas tās izraisa, ir visdižākais ego skolotājs.
Obsidiāns ir stiklveidīgs vulkānisks akmens, kas dažreiz atspīd melnā krāsā (kā Demlosas akmens Grieķijā), vai arī vietām var būt baltiem lāsumiņiem klāts. Šo akmeni savās ceremonijās pagātnē ir izmantojušas noteiktas Amerikas Indiāņu ciltis, kas ticēja, ka tas saasina ārējo un iekšējo redzi. Tā asumu lietderīgi izmantoja nažu, šķēpu galu, bultu uzgaļu un adatu izgatavošanā.

Ahāts

Ahāts ir spoži melns akmens, kam piemīt visas melnā obsidiāna īpašības. Tas ir mīksts akmens, kas bieži ticis izmantots juvelieru izstrādājumos un kalumos. Faktiski, ahāts ir ļoti veca un stipri sakompresēta ogle.
Akmens tiek asociēts ar sērām un no pagātnes nes līdzi zināmas negatīvās enerģijas, tāpat kā melnais korallis, ko senatnē ļaunprātīgi izmantoja melnajā maģijā. Melni ahāta naži tika
izmantoti Stounhedžas upurēšanas ceremonijās. Tomēr Īrijā, kur jūra ir vētraina, Īru zvejnieku sievas joprojām dedzina mazu ahāta gabaliņu, kad lūdzas par sava vīru drošu atgriešanos no jūras.
Pulverveida ahātu cilvēki izmantoja pret zobu sāpēm un zobu kaitēm laikos, kad vēl nebija zobārstu. Ar to ārstēja arī vēdera un galvassāpes.
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: laimiga (27.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 2877 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: Akmeņi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 1
0
1  
14.03.2010
1. Līvija Svarinska (Victory)
Gribētu pateikt par melno Turmalīnu.Man bija nepieciešama aizsardzība no visa negatīvā,tā kā esmu jūtīgs un uzņēmīgs cilvēks,dotajā brīdī esmu neapskaužāmā situācijā.Bet pilna enerģijas un skaidri redzot savas dzīves mērķi es nekritu panikā.Atzīšos,daļēji pati vainīga ka nonācu līdz tādai situācijai.
Tātad par melno Turmalīnu,meklēju palīdzību protams pie Solvitas,kā lai izlaužos no šī apburtā neveiksmju loka.Pagaidām manā situācijā Solvita ieteica man aizsardzību melnā akmens veidā.Es protams painteresējos kāds vis piemērotākais manai situācijai un sapratu ka tas ir melnais Turmalīns.
Nopirku melnā Turmalīna rokassprādzi,ticiet vai nē jau pirmajā dienā kad sāku nēsāt tas man sāka pamazām palīdzēt.To apliecināja dažādas situācijas.Ticiet un viss notiks.

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]