Taro burvība

Oranžie akmeņi
Karneliāns

Karneliāns ir siltuma simbols, tam piemīt zemes dzīvinošā un pozitīvā enerģija. Tas atgādina mums par darbu, kas nepieciešams šeit uz mūsu planētas. Tāpēc tas ir ļoti labs pamats un stiprinātājs tiem, kam dabiski nepieciešams vairāk zemes. Savos garīgajos meklējumos mēs nevaram aizmirst, ka mēs esam no šīs planētas zeme, un ka mums jādara darbs šeit un pašlaik. Mūsu visu pienākums ir palīdzēt un celt cilvēces izaugsmi.
Karneliānam piemīt elektro-magnētiskas īpašības, kas labvēlīgi ietekmē katru, kas to valkā. Tas piepilda ar enerģiju tieši caur ādu, tāpat kā mēs ieelpojam prānu līdz ar ieelpu. Tas rada labklājības un enerģijas pieplūdes sajūtu. Tas ietekmē un regulē pārtikas uzņemšanu un cirkulāciju. Tas veicina gremošanas sistēmas darbību un liek tai darboties pareizi. Vislabākajiem karneliāniem piemīt skaists puscaurspīdīgs iesarkani-zeltīts starojums. Tos var padarīt par talismaniem, iegrebjot tajos universālus simbolus vai burtus, kas veido kādu vārdu, lūgšanu par spēka došanu.Karneliāns var kļūt par jūsu visspēcīgo dabas vai zemes sabiedroto. Meklējot dziļas saiknes ar zemi, mēs faktiski atjaunojam savu saikni ar visumu.

Ugunīgais opāls


Zeltīti-oranžajam ugunīgajam opālam piemīt milzīgs spēks lauzt jebkuras kristalizācijas formas fiziskajā, ēteriskajā vai atrālajā ķermenī. Tas ir spoži caurspīdīgs, kas simbolizē upurēšanas uguni. Tas atspoguļo mūsu apgaismības noslēpumainās atklāsmes misiju. Tas palīdz mums savienoties ar augstāko es, lai nojauktu robežas starp fizisko es un garīgo es.
Silti oranžās nokrāsas sniedz pozitīvas dzīvotspējas, enerģijas un izturības spēkus. Šie akmeņi palīdz gremošanas sistēmai. Dziļāki sarakanie dāvā enerģiju seksuālajai čakrai, bet daudz zeltainākās nokrāsas iedarbojas uz saules pinumu un gremošanas orgāniem. Akmens tāpat palīdz jums attīstīt intuīciju.

DZELTENIE UN ZELTĪTIE AKMEŅI


Topāzs


Topāzam piemīt iedvesmojoša un stimulējoša ietekme uz augstāko prātu un garu. Tā zeltainā gaisma atgādina mums oreolu virs svētā galvas.Tā paceļ pāri pasaulīgajam, ieiet bezgalībā un sasniedz gaismu. Tā māca mums matērijas nerealitāti un gara mūžīgumu. Tā elektrizējošā daba magnetizē visu mūsu būtni, kas nozīmē, ka mēs iegūstam vairāk atskārsmes, vērīguma, skaidrības, koncentrācijas un radošā prāta spējas. Elektriskie lādiņi dod enerģiju un stimulē, rada augstu elektrisko spriegumu visā ķermenī. Šī spēcīgā ietekme līdzsvaro nervu sistēmas darbību un saules pinumu; (saules pinums atbild par traucējumiem, ko rada ķermeņa un prāta disharmonija). Topāzs ir lielisks palīgs nervu traumu, nespēka vai garīgā sabrukuma gadījumos.

Dzintars


Pēc svara dzintars ir viegls dārgakmens. Tā izcelsme ir organiskas augu daļiņas, savienojumā ar dažādām augu sulām. Mineralizēti un fosilizēti tie dažreiz satur organiskus ieslēgumus, tādus kā, kukaiņi, zāle un ziedi, kas sniedz papildus pozitīvo enerģiju. Šī apbrīnojamā dzīvības plūsma proklamē dabas un elektrisko spēku.
Dzintara augstais vibrāciju līmenis attīra visas sistēmas. Tas izstaro spēcīgu magnētismu, kas līdzsvaro endokrīno un gremošanas sistēmu. Tas palīdz stabilizēt liesu, sirdi un mugurkaulu, - kas savukārt palīdz atvērt kanālus un pareizi celt čūskas uguni. Gaišāki zelta akmeņi ir saistīti ar garīgo, bet tumši sārtākie toņi ir saistīti ar reģenerācijas aspektu (jeb Kundalīnī enerģiju). Tie sniedz siltumu ķermeņa aukstajām daļām. Tie atjauno saules spēku mūsu pašu saules centrā - saules pinumā-kas būtiski ietekmē mūsu fizisko un garīgo labklājību.Svētās kreļļu virtenes austrumos tika darinātas no dzintara. Tās tika izmantotas meditācijās un apcerē, palīdzēja garam sasniegt apgaismību, iegūt gaišredzības spējas, kas sniedz mums gan iekšējo, gan ārējo gaismu.

Citrīna Kvarcs


Citrīns un tā zelta krāsa nes sevī gudrības un miera zīmogu. Tas tieši stimulē garīgo ķermeni un palīdz atklāt tiltu starp augstajiem prāta un intuitīvajiem līmeņiem. Tas stimulē kosmisko apziņu.
Vairums citrīnu, ko mēs redzam šodien ir ametisti (violetais kvarcs), kas tiek apdedzināts līdz iegūts zeltainu vai iesarkani dzeltenu nokrāsu. Šis process atgādina dabisko procesu, kas izmanto uguns un siltuma spēku, lai pārveidotu. Protams, dabiskais citrīns ir daudz spēcīgāks, bet es ticu apdedzinātā citrīna spējām.
Gaišāki toņi padara domas skaidras. Tie ir īpaši labvēlīgi endokrīnajai un gremošanas sistēmai - attīra un izvada indes, kas šeit uzkrājušās. Dziļākie, ugunīgākoie toņi pārveido bailes emocionālā (jeb garīgā) līmenī, tāpat atbrīvo no tām domformām saules pinumā, kas rada aizsprostojumus. Citrīnam piemīt spēks nomierināt un novērst uztraukuma un nemierīgos stāvokļus. Tā dziedinošā iedarbība ir ļoti svarīga depresijas gadījumos un gremošanas problēmu ārstēšanā, ieskaitot aizcietējumus un diabētu.
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: laimiga (27.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 2085 | Atslēgvārdi: Akmeņi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]