Rozā kvarcs. Mīlestības magnēts
 

Šis rozā kristāls dāvā visaptverošu mīlestību, turklāt dara to bez kādiem nosacījumiem un šķiršanas.

Rozā kvarcs veicina iekšējā miera, piepildījuma, apmierinātības sajūtu, kā arī fleksabilitāti. Fiziskā plāksnē tas uzlabo sirdsdarbību, bet garīgā - dziedē emocionālas sāpes.

Ideāls akmens rotaslietās, īpaši - kaklarotās, jo tādējādi tas atrodas visai tuvu sirdij.

Rozā mīlas magnēts


Kad māja iztīrīta, tajā var ienest dažādus mīlestības piesaistītājus. Viens no spēcīgākajiem ir kalnu kristāla paveids – rozā kvarcs. Šis akmens strādās tev par labu, tāpēc dažkārt tas izraisīs gluži pretēju efektu: tiem, kas nav viens otram paredzēti, tas palīdz aiziet katram savu ceļu. Rozā kvarcs palīdzēs tev labāk izprast savas vēlmes, harmonizēs, bet, mainot savu iekšējo pasauli, tu pievilksi vai gluži otrādi atgrūdīsi otru cilvēku. Izmantojot rozā kvarcu, apzinies, ka to nedrīkst darīt savtīgos nolūkos: lai piesaistītu Jāni, Juri vai Pēteri. Varbūt uz kādu brīdi tu arī viņu piesaistīsi, bet vēlāk sastrādātais nāks kā bumerangs atpakaļ.

Kā akmeni lietot. Nopērc mazu rozā kvarca akmentiņu un nēsā sev līdzi: kabatā kaklā pakārtu vai rotaslietās iestrādātu.

Rozā kvarcu var novietot arī guļamistabā no durvīm pretējā labajā stūrī. Tad gan nepietiks ar mazu akmentiņu. Nopērc paprāvu akmeni lodītes, prizmas formā vai vienkārši akmens atlūzu. Tālāk akmens jāattīra (tas attiecas arī uz piekariņiem un rotaslietām).

Turi akmeni zem tekoša ūdens strūklas vismaz 20 minūtes. Šādi tu akmeni enerģētiski attīrīsi. Bet uzlādēt to vari tiešos saules vai pilnmēness staros. Kad tas izdarīts, novieto akmeni tam paredzētajā vietā un dod uzdevumu: nes manā dzīvē prieku, harmoniju, palīdzi mīlestībā! Taču, ja gribi, lai tevi piemeklē veiksme, akmeni nedrīkst atstāt aizmirstu un putekļu apklātu. Ik pa laikam uz to jāparaugās un jāpadomā par to, ko vēlies.

Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: Victory (25.04.2014) | Autors: www.stilaparks.lv
Skatījumu skaits: 2655 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]