Taro burvība

Sarkanie akmeņi
Rubīns

Dzidri sarkans rubīns – iekvēlina sirdi un liek tai liesmot. Mīlestības jūtas tiek paceltas pie nesavtīgās visuma mīlestības gaismas, kas uztur visu dzīvo. Sirds gaisma caurstrāvo visu būtni un piepilda to ar gaismu. Rubīns simbolizē garīgās mīlestības pilnu sirdi un ziedošanos caur attīrīšanās un pārveides spēkiem. Tas saistīts ar Šivu, kas arī ir dievišķās uguns un attīrīšanās simbols. Pasaulīgās uguns sarkanais pārvēršas tīrās garīgās būtības zelta dzeltenajā. Tā uguns iedveš patiesības un gudrības mīlestību, kas pārveidojas dievišķajā gudrībā. Rubīns dāvā pozitīva dzīvības spēka īpašības. Tas aktivizē un vitalizē visu ķermeni caur asinscirkulāciju. Tam piemīt sildoša un stimulējoša vibrācija. Dažreiz tas satur arī lāsumiņus, kas piešķir tam zīdainu spīdumu un papildus spēku. Godājiet un novērtējiet šo dārgakmeni par tā dzīvinošo un mīlestību dāvājošo enerģiju, par līdzcietību, kas nepieciešama mūsu planētai zemei.

Granāts


Dziļais granāts tiek saistīts ar kundalini pārveides uguni (pirmatnējo uguni), kas palīdz kundalini pacelties pa mugurkaulu. Tas ir kaisles akmens, kas dažreiz ir jāpārveido šķīstības un skaidrības spēkā. Tikai ar tīru sirdi mēs spējam saskatīt Dievu. Cilvēka ķermeņa templī svētā mugurkaula uguns dus saritinājusies kā čūska un tiek saukta par "svēto akmeni." Tā tiek atmodināta un pacelta augšup pie galvas transmutācijas procesā. Krustu rajons ir sarkans, bet kad uguns tiek pacelta līdz ķermeņa vidusdaļai, tā funkcionē kā zilais stars;saskaroties ar garīgajiem centriem tā kļūst par violeto staru. Sarkanie granāti dod enerģiju un normalizē cirkulāciju, ja tā ir traucēta. Tie ietekmē dzimumsistēmu un stimulē seksualitāti. Rozā un violetās krāsas ietekmē reģenerāciju un pārmaiņas. Visi granāti sniedz enerģiju un drosmi, bet esiet uzmanīgi ar kaislīgu mīlestību, jo tā var pārvērsties naidā greizsirdības dēļ. Granāti rosina iztēli, un pasargā no depresijas un nelabām domām. Tie jānēsā reimatisma un artrīta gadījumos. Granāti nedarbojas, ja nav slīpēti.

Korallis


Korallis ir dāvana no mūsu mātes okeāna un atgādina mums mūsu mūžīgos pamatus. Faktiski tas sastāv no mazu dzīvnieku skeletiem, kas apvienojušies zemūdens augā ar cietiem zariem jeb rifā. Tas atgādina mums mūsu kaulus-cietus un izturīgus. Šamanisma tradīcijās kauli tika uzskatīti par cilvēka būtību. Korallis mums māca formu, kā arī plūsmu un elastību formā. Tas dzīvo un elpo jūrā, bet tā saknes enkurojas zemē.Tas ir viens no pieciem Tibetiešu un Amerikas Indiāņu svētajiem akmeņiem. Tas simbolizē dzīvības spēka enerģiju. Tas tika izmantots kā aizsargs pret ļauno aci. Tam piemīt absorbētspēja un tas paliek bāls, ja īpašniekam ir anēmija vai asins nepietiekamība. Tumšāki sarkanie silda, atdzīvina un stimulē asinsriņķošanu un visu ķermeni. Rozā toņi vairāk ietekmē sirdi, atjaunojot harmoniju vietās, kur radies emociju konflikts – tāpat kā zemapziņas ūdeņos.
Korallis ir labs palīgs meditācijas vai vizualizācijas laikā, jo tas palīdz mums saglabāt atmiņā attēlus un formas. Tas jānēsā, ja nepietiek barības vielu, depresijas vai letarģijas gadījumos.

Sarkanā Jašma


Sarkanā jašma ir necaurspīdīgs akmens, kurā gaismas spēks vēl nav izpaudies. Tas var būt dažādu krāsu un kombināciju. Slīpēts, tas ir skaists dārgakmens, kas atgādina mums zemes krāsas.Tas ir necils un vienkāršs akmens, kas tiek uzskatīts par visu akmeņu māti, jo tam piemīt spēcīgas maģiskas īpašības. Tas ir pirmais transformators, caur kuru zemes enerģija pārvēršas par cilvēka enerģiju. Tas simbolizē spēku, dzīvotspēju, fizisko dabu.

Tas stimulē ķermeni, ienākot caur sakrālajiem centriem un saules pinumu.
Sarkanā jašma bija ārkārtīgi iecienīta Peru, un tika ticēts, ka tā aizsargā no burvestībām. Dažreiz tā kļūst tumša, jo sargā savu īpašnieku no negatīvā vai briesmām un uzsūc sevī vibrācijas. Savu īpašību dēļ, tā palīdz aknām un var atjaunot ožas spējas.
Pēc tam, ka biju kādu laiku pastrādājis ar akmeni, es nosapņoju sapni, ka jašmai ir ļoti dziļas saknes. Mums jāiziet cauri Jašmai, un man tikai atgādināts, ka Pāvesta gredzens ir no jašmas, – klints, kas ir baznīcas pamata simbols.

Asinsakmens jeb Heliotrops


Asinsakmens dažreiz saukts par heliotropu, ir zaļš akmens ar sarkaniem jašmas lāsumiem. Tam piemīt spēcīgas fiziskās dziedināšanas spējas. Šīs "asins lāses" satur daudz dzelzs un strādā ar četriem elementiem, lai sabalansētu dzelzs deficītu asinīs. Kopā ar turmalīnu, topāzu un karneliānu, heliotrops apstaro tieši fizisko ķermeni.Tas ir labs akmens aukstos laikapstākļos, kad cilvēkiem ir auksti un ir maz enerģijas, tas spēcina, paātrina un stimulē visu ķermeni.
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: laimiga (27.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1665 | Atslēgvārdi: Akmeņi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]