Taro burvība

Zaļie akmeņi
Smaragds

Smaragdam, dārgakmeņu dievam, piemīt īpašība iedvest dievišķas īpašības caur sava starojuma spēku un skaistumu. Šī zelta gaisma, savienojumā ar bezgalīgā gara zilo gaismu izpaužas radošajā zaļajā liesmā. Smaragdu ietekmē Venēra un Mēness. Dāsnā pārpilnībā tas atrodas Brazīlijā, Kolumbijā un Meksikā, kur tas ir ticis izmantots tempļos un ceremonijās. Tā skaistums iedvesmojis leģendu par Esmeraldu.Tas ir atjunošanās un dzīvības simbols. Tas simbolizē jaunu dzimšanu un atjaunota un skaista fiziskā ķermeņa attīstību, kurā augstākais gars atplaukst savās radošajās un mākslinieciskajās spējās.
Smaragds patīkami nomierina, sniedz mieru un harmoniju ķermenim, sirdij, garam un dvēselei. Šis dabas stars tāpat nes sevī spēju savienot mūs ar dabiskajiem spēkiem. Tas sniedz gan enerģiju, gan nomierina un atslābina, no jauna piepilda un nomierina. Tā spēcīgais dzidrais stars magnetizē un stiprina, centrē un virza savu gaismu, tāpat kā lāzera stars, tas pārveido slimību.
Tas izstaro līdzsvara vibrācijas, dziedina un sniedz bezgalīgu pacietību tiem, kam nepieciešama noskaņošanās un iedvesma, sniedz mums klusu iekšējo pacilātību. Smaragda spēka lauks ir efektīvs, kad tas ir neapstrādāts vai arī slīpēts - izņemot necaurspīdīgākos paveidus (kas lietderīgāk izmantojami fizisko slimību, nevis emocionālo kaišu ārstēšanā). Smaragda dzidrie toņi lieti noder meditācijām, iedvesmai un dziedināšanai.
Ēģiptē un austrumos tiek ticēts, ka smaragdam piemīt apbrīnojamas acis dziedinošas īpašības un tas tika nēsāts arī, lai pasargātu no ļaunās acs. Juvelieri dažreiz atsvaidzina savas acis ar smaragda ūdeni.Tas ir pārpilnības un bagātības simbols. Tāpēc, lai ienestu jūsu dzīvē šīs lietas, es iesaku jums katram dzert smaragda ūdeni trīs vai septiņu dienu garumā. ielieciet smaragdu ūdens glāzē, atstājiet to tur uz nakti, izņemiet akmeni no rīta, tad izdzeriet ar pozitīviem apgalvojumiem un pateicību. Tā ir akmens būtība, ko jūs dzerat, - līdzīgi kā zāļu dziras, kas būtība strādā ar ēterisko ķermeni.
Lūdzu, nēsājiet smaragdu vienu pašu vai tikai ar dimantu, kas atspoguļo balto gaismu. Ja tas tiek nēsāts kopā ar citiem akmeņiem, tā spējas samazinās vai pat vispār zūd.

Malahīts


Malahīts ir jaunrades un pārmaiņu simbols. Aprīnojamos spirāļu un apļu atveidus nomaina dzīslotas nianses, kas norāda, ka akmens ir pārmaiņu simbols. Malahīts nes mums zaļās uguns vēsti, kas dus visuma melnajā tukšumā. Tā blīvums un necaurspīdīgums atspoguļo fizisko - materiālo. Mums jāpārvar šis materiālais, ja mēs vēlamies izdzīvot uz šīs planētas. Caur radīšanas procesu materiālā izteiksmē, mēs sākam izprast gara dabu. Malahīta mainīgā būtība pieskaras visām mūsu ķermeņa un gara daļām.
Malahīts bija seno Ēģiptiešu svētais akmens, kas izmantoja akmeni vairākos atšķirīgos veidos. Tas tika nēsāts uz ķermeņa aizsardzībai un, lai saglabātu grūtniecību. Akmeņi tika novietoti uz ķermeņa, tāpat kā es to daru šodien, kad vēlos dziedināt un līdzsvarot visas sistēmas un sistēmu kopumā. Tie tika saberzti pastā un izmantoti kā acu dziedināšanas līdzeklis jeb zāle un kā kosmētika. Malahīts ārstē gan fizisko ķermeni, gan iekšējo redzi, sirdi, visu cilvēku pilnībā. Es vēlos padalīties personiskajā pieredzē, ko piedzīvoju pāris gadus atpakaļ. Kopā ar draugu es uzgāju izžuvušas upes gultni Arizonas tuksnesī. Šajā pastaigā mēs bijām paņēmuši līdzi vairākus malahīta gabalus. Pēc pateikšanās saviem akmeņiem, mēs nolikām tos uz saviem ķermeņiem – uz čakrām un savām sejām. Tad mēs devāmies dīvainā burvju ceļojumā. Mans ķermenis piedzīvoja spēcīgu dziedināšanu un mans gars lidoja pār tuksnesi kopā ar ērgli un vanagu. Es paskatījos lejup un izpratu zemi. Pārdzimšanu, ķermeņa, gara un dvēseles atjaunošanos! Kopš šī laika es iemīlēju šo īpaši spēcīgo akmeni. Tas ir kļuvis par manu vislielāko dziedinātāju un sabiedroto.

Nefrīts


Nefrīts ir visiecienītākais akmens Austrumos, kur tas ir bijis miera un klusuma simbols pateicoties savām apbrīnojamajām nomierinošajām īpašībām. Tam raksturīga smalka ietekme, kas darbojas ilgu laika posmu un ceļ katra cilvēka apziņas līmeni.Tas neapsorbē negatīvās ietekmes, bet tieši izstaro dziedinošās vibrācijas. Nefrīts un tā ģimenes locekļi (nefrīts un žadeīts) sastopami vairākās brīnišķīgās nokrāsās.
Gaiši baltie vai krēmkrāsas toņi nomierina nervu sistēmu. Bāli violetie un ceriņkrāsas akmeņi ir saistīti ar sirds centru, emociju līdzsvarošanu un nomierināšanu. Dziļi zaļie un majestātiski zaļie rada vispārējo līdzsvaru un dziedina visu ķermeni.
Nefrīts iedveš ziedošanās un upurēšanās jūtas, kas saistītas ar emocionālo izaugsmi. Senajā Ķīnā, "Nefrīta Imperators" bija kosmiska dievība, kas saistīta ar upurēšanās un ziedošanās spēkiem. Tāpat Viņš atspoguļoja sekojošo tikumu došanu un uzturēšanu dzīves garumā: pazemība, gudrība, taisnīgums un drosme.
Meksikā, tāpat kā Austrumu valstīs, no nefrīta tika veidoti smalki grebumi, jo tas bija spēcīgs akmens. Ķīnā, drakona akmens atveidiem no nefrīta piemita aizsardzības spējas un iekšējs spēks, tie bija veiksmes un ilga mūža simbols. Ķīnā daudzi nēsāja dažus nefrīta piekarus pie jostas, jo nefrīts sniedza aizsardzību, un sitoties viens pret otru, cilvēkam ejot, nefrīta gabali radīja apbrīnojamu skaņu. Līdzsvars, ko sniedz šis akmens ir universāls. Reiz pat Konfūcijs ir teicis:
...Gudri vīri saskata nefrītā visus iespējamos labumus. Tas ir maigs, gluds un mirdzošs - kā pati labestība; tas ir ciets, izsmalcināts un spēcīgs - kā prāts un gara spējas; tā šķautnes ir asas, bet negriež tik asi kā patiesība; tas aug uz leju pie zemes - kā pazemība; kad tam piesit, tas rada šķindoņu - kā mūzika; tā nokrāsas tikai papildina tā skaistumu – kā patiesīgums; tā spilgtums līdzinās debesīm, un tā brīnišķīgā būtība (tas dzimis no kalniem un ūdens) līdzinās zemei.

Zaļais Turmalīns


Zaļajam turmalīnam ir vairākas nokrāsas un toņi, kas attēlo dabas līdzsvarošanas spēku. Tas ir smalks, bet dinamisks. Tas nomierina prātu caur nervu sistēmas nomierināšanu, radot mūsos vēlmi sasniegt gudrību un atrisināt konfliktus. Tas ir dzidrs, skaidrs un nomierinošs, spēcinošs un dziedējošs, tam piemīt spēja atjaunot un iedvest dzīvību visā ķermenī. Tas pārbūvē mūsu garīgos ķermeņus, sagraujot vecos stereotipus un ieradumus, un liek mums sākt dzīvi no jauna citā apziņas līmenī. Katrs no mums tiek virzīts pie mums visnoderīgākā toņa. Zaļais turmalīns ir varens sirds slimību dziednieks, tas ārstē asinsspiediena traucējumus vai astmatiskus stāvokļus.

Zaļais un bezkrāsainais Turmalīns


Tas ir divkrāsains dārgakmens, kuram piemīt nomierinošas, smadzenes un nervus līdzsvarojošas īpašības. Tā nomierinošā vibrācija lieliski palīdz tikt galā ar galvassāpēm un drudzi.

Hrizoprazs


Hrizoprazs, puscaurspīdīgs dārgakmens zaļa ābola krāsā, lieliski līdzsvaro un sakārto gan fizisko, gan garīgo ķermeni. Tas nepārtraukti izstaro gaismu, kas sedatīvi un nomierinoši ietekmē tā īpašnieku jeb valkātāju.Liekas tas izskaidro problēmas, pārnes neapzinātās domas uz apzināto līmeni, tāpat arī palīdz sasniegt augstāku apziņas līmeni un stiprina iekšējās redzes spējas.Hrizoprazam piemīt milzīgs dziedinošs spēks, kas līdzsvaro un motivē uz izārstēšanos cilvēkus ar neirotiskiem uzvedības traucējumiem. Tumši zaļākajiem toņiem piemīt daudz spēcīgākas frekvences nekā gaišajiem toņiem. Tomēr tos visus var izmantot kā labus nomierināšanas un traucējumu novēršanas līdzekļus, īpaši tādus, kā lielummānija vai mazvērtības kompleksi, tāpat mērenas histērijas gadījumā. Tā zeltaini zaļā gaisma tāpat efektīvi ietekmē barošanos, uzlādēšanos un nomierina sirdi.

Peridots


Peridotam piemīt maigs zeltaini zaļš mirdzums. Augstā dzeltenās krāsas satura dēļ zaļajā, tas spēj attīstīt mūsu garīgās spējas, tāpat arī nodrošināt emocionālo līdzsvaru un radīt miera sajūtu. To izmantoja Atlantieši, Ēģiptieši, Acteki, Inki un Tolteki kā nomierinošu, attīrošu un līdzsvarojošu fiziskā ķermeņa enerģijas līdzekli. Peridotam piemīt izteikts attīrošs efekts. Tam ir nozīmīga loma pārtikas sagremošanā, tas atbrīvo no aizcietējumiem, palīdz zarnu čūlu un iekaisumu gadījumos, kā arī atjauno enerģijas plūsmu liesā. Šis saules akmens palīdz mums atvērt savas iekšējās acis, atbrīvo no melanholijas un sniedz iedvesmu.

Dioptāzs


Dioptāzs ar saviem skaistajiem, dziļi zaļajiem kristāliem, ir jauns akmens, kas izstaro smaragdu vibrācijas spējas. Tā spēcīgā zaļā gaisma atgādina mums par pārpilnību un zemi. Nav daudz zināms par šo dārgakmeni, bet mani pašu ļoti velk pie tā. Tā brīnišķā zaļā gaisma tiešām iedvesmo. Es nēsāju gredzenu ar vienu lielu dziļi zaļu kristālu, kas atgādina zaļo pūķa aizsardzības un dzīvības gaismu, veiksmes un spēka simbolu. Pamēģiniet un palūkojieties paši, ko tas spēj jūsu labā darīt.

Avanturīns


Tas ir gandrīz caurspīdīgs kvarcs ar nelielu mirdzumu. Tam nepiemīt spēcīgas dziedinošās vibrācijas, bet tas ir lielisks dārgakmens, kas nes mieru un skaidrību. To ļoti labvēlīgi ir turēt sev blakus savās mājās.

Sūnainais Ahāts


Sūnainais ahāts sastopams dažādās zaļajās nokrāsās un atgādina sūnas, kas liek mums atcerēties par mums apkārt dzīvojošajiem augiem. Tas nav īpaši dziedniecisks, - bet nes sevī dabas enerģiju un palīdz visiem, kas strādā ar zemi. To var izmantot kā pārbaudes akmeni.

Zaļā Jašma


Zaļā jašma ir akmens ar spēcīgu zemes enerģiju, kas lieti noder jūsu mājās. Tā frekvences labvēlīgi ietekmē tos, kurus pievelk šis akmens. Tā iedarbība ir nomierinoša.
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: laimiga (27.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 2898 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: Akmeņi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]