Taro burvība

Zilie/zaļie akmeņi
Akvamarīns

Akvamarīns, caurspīdīgs gaišs dārgakmens, ir mistiķu un garā tīro praviešu, kas spēj visu izjust, akmens. Kosmiskās jūras zaļganā zilgme atspoguļo saules gaismu savos viļņos. Tā ietekme ir izsmalcināta un maiga, tomēr ilgnoturīga, tas dziļi skar mūsu garu. Tam piemīt milzīga līdzsvarojoša ietekme visos līmeņos, tas stabilizē emocionālo, garīgo un fizisko ķermeni. Tas ir izcils attīrītājs un es izmantoju tā apbrīnojamās īpašības, lai attīrītu savu kaklu no sliktām vai negatīvām domām, kas uzkrājas šeit. Akvamarīns palīdz mums saglabāt tīrību un šķīstību, kā arī redzes skaidrību. Tas palīdz novērst nervu sāpes, kakla dziedzeru un limfmezhlu problēmas, kakla saslimšanas, žokļa, rīkles un zobu sāpes.

Tirkīzs


Tirkīzs ir jūras un debesu zilgmes simbols. Okeāna bezgalība uzrunā gara dzīles. Debesu bezgalība runā neierobežoto debesu augstumu valodā. Akmens ir necaurudzams kā zeme, neskatoties uz to, tas paceļ garu augstumos, atklājot mums gan zemes, gan debesu gudrību. Tas ir gan sens un vecs, gan jauns.
Tirkīzs ir ticis uzskatīts par vissvētāko akmeni seno tautu un arī mūsdienu kultūrā, tas ir mistisks un garīgs akmens. Tā krāsas simbolika ir atvedusi pie pārliecības, ka mēs nākam no gara. Tas bija svētais akmens Ēģiptē līdzās malahītam un lazurītam. Tas tika uzskatīts par svētu Persiešu kultūrās, kurā tas simbolizēja tīrību, šķīstību jeb skaidrību. Tas tiek ārkārtīgi augstu vērtēts Tibetas Budistu un Amerikas Indiāņu starpā, jo viņi tic, ka tas uztur atmosfēru, kas ieskauj zemi un debesis, dod dzīvību un dzīvības elpu. Amerikāņu Indiāņi tic, ka tas aizsargā ķermeni un garu. Abas kultūras kombinē to ar koralli to polaritātes dēļ (zeme-sarkans, un gars- zils). Akmeni nabā nēsāja klejotāju tautas un čigāni, kas uzskatīja to par labvēlīgu it visā.
Tibetā ir kāds tilts, ko sauc par tirkīzzilo tiltu. Lūgšanu rati un amuletu kastītes parasti tiek izrotātas ar tirkīzu, jo tiek ticēts, ka tas nes labu veiksmi. Akmens tiek iedarināts gredzenos un nēsāts matos. Tibetiešu sievietes mēdza nēsāt uz savas galvas milzīgus šinjonus, kas pārklāti ar tirkīza akmeņiem, lai pēc iespējas vairāk izceltu savus matus.
Tirkīzam piemīt spēja absorbēt negatīvās jūtas, kas pārņem tā valkātāju.Tā krāsa mainās, kad valkātājs saslimst vai kad gaidāms kāds nepatīkams notikums. Dažreiz tas pat ieplaisā, tā upurējot sevi, lai aizsargātu valkātāju. Akmens nes sevī spēcīgas dziedinošās vibrācijas, ko vairo augstais vara saturs tajā.

Hrizokolls


Hrizokolls ir tirkīza jaunākais brālis. Kaut arī šo divu akmeņu simbolika ir ļoti līdzīga, hrizokols virzās uz augstākām apziņas sfērām. Kā Venēras akmens, tas ir skaistuma, mīlestības un harmonijas simbols. Tas ir maigs, bet spēcīgs. Tas atgādina tirkīzu, tomēr hrizokolls nes vairāk gaismas.
Hrizokolls palīdz līdzsvarot un nomierināt emocijas, nesot mieru sirdij un prātam. Tas palīdz atbrīvoties no bailēm un vainas izjūtas, kas neļauj mums atslābināties. Akmens var palīdzēt atjaunot harmoniju. Tas ir maigs akmens, un tāpēc to ir viegli slīpēt, to var izmantot zāļu un ārstniecības līdzekļu pagatavošanā.
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: laimiga (27.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1830 | Atslēgvārdi: Akmeņi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]