Taro burvība

Fen Šui ietekme uz ģimenes dzīves labklājību
Fen Šui ir tas, kas ienes Jūsu mājoklī dažādus enerģijas veidus, kas pamudina tā iemītniekus uz to vai citu darbību veikšanu, īpaši iedarbība ir jūtama uz ģimenes attiecībām. Ja šo enerģiju mijiedarbība ir noteikta un ir pieņemti atbilstošie tās sakārtošanas mēri, tad šajā gadījumā ir iespēja prognozēt sekmīgu laulības dzīvi, piesaistīt veiksmi.

Ja dotajā brīdī Jūsu prioritārais virziens ir labu savstarpējo attiecību saglabāšana ģimenē, tad nepieciešams veikt Jūsu dzīvokļa (mājās) Fen Šui auditu, lai pārliecinātos, ka telpā pietiekoši ienāk pozitīvā enerģija. Un ja pārbaude parāda tās esamību mājā, tad visas pārējās darbības ļaus maksimāli īstenot Jūsu mērķus, un virzīt enerģiju uz konfliktu pārvarēšanu .

Ja mājā nav noteiktas dažādu enerģijas veidu iedarbības vietas, tad ir iespējami gadījumi, ka cilvēks ar poligāmām tieksmēm var ilgstošu laiku uzņemt provocējošu enerģiju, kas provocē viņu uz ārlaulības seksuālajiem sakariem un skandāliem uz tā pamata.

Nepārbaudīts telpas Fen Šui un, kā sekas, postošo enerģiju izmantošana, var sekmēt dažādu saslimšanu attīstību tās iemītniekiem atkarībā no tā, kāda ir vietas enerģētika, kurā katrs konkrētais cilvēks pavada īpaši ilgstošu laiku. Tādēļ ir novērojami gadījumi, kad ģimenes locekļi, it īpaši bērni bieži slimo, par spīti zāļu un tradicionālas medicīnas metožu pārpilnībai, kas tiek pielietotas. Šajā gadījumā Jūsu mājokļa smalkās enerģijas, ne tikai nepalīdz ģimenes biedriem, bet pat kaitē viņiem.

Ienākot mājā, dažādiem enerģijas veidiem ir jāsavieno tos savā starpā, lai tie savstarpēji nekonfliktētu. Likvidējot enerģiju konfliktus mājā, jūs varēsiet izvairīties arī no daudzām konfliktu situācijām ģimenē.

Pareizi izmantotas labvēlīgas enerģiju kombinācijas telpā, var atnest tās iemītniekiem dažādus laimīgus notikumus. Piemēram, tas sekmē auglību un brīnišķīgu, gudru bērnu dzimšanu, veiksmīgu karjeru utt.

Lielu ietekmi uz savstarpējo attiecību sakārtošanu ģimenē ietekmē pareiza Fen Šui izveide guļamistabā, veiksmīgi iekārtota guļamistaba partnerus satuvina, bet neveiksmīgi iekārtota attālina un atsaldē.
Kategorija: Fenšui | Pievienoja: laimiga (29.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1750 | Atslēgvārdi: Fen Šui | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]