Taro burvība

Fen šui un nauda
Nosaukums Fen šui radies tālā senatnē, kad cilvēks par varenākajiem dabas spēkiem uzskatīja vēju un ūdeni. Fen šui ir mācība par Debess un Zemes savstarpējo iedarbību, tā pēta telpisko struktūru ietekmi uz cilvēku, viņa veselību, ģimenes dzīvi un darbu. Lai ar fen šui palīdzību radoši novērtētu to vai citu dzīves jomu, jāpārzina šis mācības pamatprincipi:

1. Zemes elektromagnētiskā lauka iettekme

Tiek pētīti četri galvenie virzieni – ziemeļi, dienvidi, rietumi, austrumi, - četri starpposmi un centrs.

2. Piecu stihiju princips

Visuma varenākais spēks ir piecas stihijas – Metāls, Koks, Ūdens, Uguns un Zeme. Ar šīm stihijām saistīti gadalaiki, krāsas, skaņas, virzieni, formas un pat cilvēka orgāni.

3. Enerģētiskais princips

Dabā eksistē labā ci enerģija un kaitīgā ša enerģija.

Lai noteiktu jūsu finansiālās perspektīvas, jānoteic, zem kuras zvaigznes esat dzimis. ķīniešu astroloģijā ir 9 zvaigznes, savējo varat izskaitļot sekojoši:

Sievietei
dzimšanas gads jādala ar 9 un dalījuma atlikumam jāpieskaita 4, piemēram, 1973. gads: 1973:9=219, atlikums 2+4=6. zvaigzne.
Vīrietim
dzimšanas gads jādala ar 9 un dalījuma atlikumu atņem no 11, piemēram 1973. gads: 1973:9=219, atlikums 2. 11–2=9. zvaigzne.

Pirmā Ūdens zvaigzne

Ja esat dzimis rudenī vai ziemā, jūs esat stiprs, bet, vārgs, ja jūsu dzimšanas diena ir pavasarī vai vasarā. Attiecībās ar naudu esat taupīgs un konservarīvs, jums netīk riskēt un savu finansiālo labklājību vairojat lēni, bet neatlaidīgi. Rīkosieties pareizi, ja naudu ieguldīsit nekustamos īpašumos, vērtspapīros un apdrošināšanas polisēs.

Otrā Zemes zvaigzne

Jums netīk stipri riskēt un naudu labprāt krājat. Jūs nevilina spekulatīva rīcība. ienākumus varat gūt ieguldot naudu nekustamā īpašumā, valsts vekseļos un municipālos vērtspapīros.

Trešā Koka zvaigzne

Finansu jomā varat krist galējībās un tāpēc jums grūti nodrošināt savu labklājību. Tieksme pēc darbības var novest pie azartspēlēm. Ja neuzmanīsities, jūsu finansu stāvoklis kļūs līdzīgs amerikāņu kalniņiem – te augšā, te lejā. Vēlams kontrolēt vēlmi tērēt naudu.

Ceturtā Koka zvaigzne

Naudu jāmācās krāt, jo vieglu sirdi varat nopelnīto iztērēt. Neuzticaties tiem, kuru negodīgā rīcība jums var radīt zaudējumus. Finansu panākumu pamatā ir dažādība – naudu varat ieguldīt akcijās, nekustamajā īpašumā vai to kādam aizdot.

Piektā Zemes zvaigzne

Parasti darījumos ar naudu jums veicas un pateicoties savai tālredzībai un taupībai, jūs spēsit iekrāt prāvu kapitālu. Esiet pēc dabas konservatīvs un jūs nopelnīsit nekustamo īpašumu un vērtspapīru tirgū. Riskantas ir spekulācijas un ātras naudas pelnīšanas shēmas.

Sestā Metāla zvaigzne

Jo vecāks kļūstat, jo labāk vedas naudas lietas. Jaunībā sastaptās grūtības atkāpjas un to vietā nāk finansiāls uzplaukums.
Bagātību gūsit nekustamā īpašuma un akciju tirgū.

Septītā Metāla zvaigzne

Naudas lietās jums parasti veicas, jūs pelnat tik, cik vēlaties iztērēt. Uz naudu raugāties kā uz līdzekli mērķa sasniegšanai un jūs precīzi zināt, kā sasniegt labsajūtu. Jums nemēdz būt ilgas finansiālas krīzes, pie tam gadiem ritot rodas vēlme radīt kārtīgu finansiālu uzkrājumu un tādējādi nodrošināt sev komfortu. Azartspēļu cienītājs nospēlē vairāk nekā laimē. Neiesaistieties riskanos spekulatīvos darījumos.

Astotā Zemes zvaigzne

Naudas lietās jums veicas, jums piemīt finasu plānotāja talants un, ja naudas ieguldīšana būs daudzveidīga, gūsit pieklājīgu kapitālu. Attiecībā pret finansēm jums piemīt lieliska intuīcija un par savu finansiālo stāvokli jūs nemēdzat pļāpāt. Ieteicams ieguldīt nekustamā īpašumā un tradicionālās investīcijas.

Devītā Uguns zvaigzne

Tā kā jums piemīt tieksme nesaprātīgi tērēt visu ko nopelnat, kaut ko iekrāt jums ir grūti. Tomēr jūs varat kļūt bagāts – ja vien sekosit intuīcijai, apspiedīsit vēlmi tērēt un nepalidīsit garām liktens sniegtās iespējas. Dabas dotais spekulanta talants radīs vēlmi pieteikt sevi biržā. Esiet uzmanīgs!

Ar ko gan jānodarbojas, lai gūtu panākumus?


Fen šui uzskata, ka viss atkarīgs no jūsu dzimšanas dienas gadalaika, kas pēc ķīniešu kalenndāra ir sekojoši:
Pavasaris
: 4.,5. februāris – 5.,6. maijs
Vasara
: 5.,6. maijs – 7.,8. augusts
Rudens
: 7.,8. augusts – 7.,8. novembris
Ziema
: 7.,8. novembris – 4.,5. februāris.

Ja esat dzimis pavasarī
(Koka elementa gadalaiks), jums atbilst bizness, kas saistīts ar visa veida projektēšanas, plānošanas darbu un informācijas izplatīšanu.
Tās ir dažādas tehniskas nozares, skaitļošanas tehnika, arhitektūra, grafika, reklāma, komunikācijas līdzekļi, darbs ar sabiedrību, masu informācijas līdzekļi, arī pasts un piegādes serviss, tūrisms, telekomunikācijas, gaisa pārvadājumi, dzelzceļs autorūpniecība, taksometru pakalpojumi, auto noma, lifti. Kokam atbilst autoatbildētāji, telefoni, durvju zvani, signalizācijas, radio un televīzija, mūzika un ierakstu studijas, multfilmu veidošana, kinomatogrāfija, apgaismojums, tekstilrūpniecība, papīrs, mēbeļu un celtniecības materiālu ražošana un pārdošana, celtniecība, starpniecība, iespieddarbi, pārvadājumu pakalpojumi un ar sportu saistīta rūpniecība.
Jums patīk darbs ar skaitļošanas tehniku un programmēšanu, elektroniku, radio, televīziju, sabiedrību, jums tuvs pasniedzēja darbs, lekciju lasīšana, literatūra, filmēšana, redaktora darbs, izdevējdarbība, konstruēšana, rasēšana, zīmēšana, mūzika, arhitektūra un interjēru plānošana, mēbeļu un apģērbu modelēšana, arī celtnieka profesija.
Varat būt ķirurgs, inženieris, žurnālists, tiesu reportieris, kalpotājs, grāmatvedis, auditors, sekretārs, telefonlīnijas operators, biroja vadītājs, kurjers, aģents, advokāts, transporta darbinieks, pārdevējs, pasta darbinieks vai sportists.

Ja esat dzimis vasarā
(Uguns elementa gadalaiks), jums piestāv viss, kas saistīts ar valsts institūcijām, izklaides industriju, arī teātri, televīziju, radio un kino, universālveikaliem un rotaļlietām. Uzmanība pievēršama arī modes industrijai, kosmētikai, skaistumkopšanas saloniem, mākslas galerijām, izdevējdarbību, skolām, virtuves piederumu ražošanai, kamīniem un apkures sistēmai, ugunsdzēsēju dienestam, optikai un optometrijai, elektrībai, iekštelpu apdarei, parku un dārzu arhitektūrai.
Jums piemīt diplomāta, ārsta, garīdznieka, politiķa, advokāta, tiesneša, aktiera, skolotāja, reklāmas speciālista, publicista, reportiera, žurnālista, izdevēja, redaktora, rakstnieka, mākslinieka, brokera, modelētāja, kosmetologa, juveliera, optiķa, elektriķa, inženiera-elektriķa, iekšējo telpu dekoratora, parku dizainera un laboranta talants.

Rudenī
(Metāla elementa gadalaiks) dzimušajiem piestāv visa veida bizness, kas saistīts ar datoru , augsto tehnoloģiju un sakaru izmantošanu. Varat dienēt armijā, strādāt valsts darbā, jurisprudencē. Arī datorfirmā, sfērā, kas saistīta ar sabiedrību – sakaru līdzekļiem, izklaides jomā, restorānos, kabarēm kredītiestādēs, biržā, stomatoloģiskā klīnikā. Jums nav sveša mašīnbūve, celtniecība, elektrotīkli, parfimērija, dārglietas, spoguļi, auto, pudeles un cita veida tara, palastmasa, naži un virtuves piederumi un sporta inventārs.
Jums piestāv datorspeciālista, advokāta, ierēdņa, kareivja, menedžera, direktora, baņķiera, brokera, pārdevēja, zobārsta vai juveliera profesija.

Ziemā
dzimušajiem (Ūdens elementa gadalaiks) atbilst nodarbošanās, kas saistīta ar dažāda veida pārvadājumiem, transportu, importu un eksportu, finansēm, arī tirdzniecību, izdevējdarbību, farmakoloģiju, dzesēšanas sistēmām, gaisa kindicionēšanu un ūdens izsmidzināšanu, santehniku, komunālajiem pakalpojumiem, kūrortiem, slimnīcām, viesnīcām, restorāniem, bāriem, alusdarītavām, piensaimniecību un zivsaimniecību, plastmasas, krāsu un šķīdinātāju ražošanu, naftas kompānijām, visa veida apkalpošanu un protezēšanu.
Jums tīk nodarboties ar lietām, kas saistītas ar prātošanu, tāpēc jūs varat būt zinātnieksm speciālists statistikas jomā, analītiķis, detektīvs, izmeklētājs, pārdevējs, sociālais darbinieks, farmaceits, ārsts, aukle vai medmāsa.

Zemes stihija
atbilst visiem gadalaikiem, tomēr jo īpaši laikam no 23. jūlija līdz 7. augustam. Ja esat dzimis šajā laikā, jums atbilstošas ir visas organizācijas, kuras piedāvā dažāda veida pakalpojumus, pārtikas rūpniecība (arī lauksaimniecība, iesaiņošana, ceptuves, lielveikali un veikalu bakalejas nodaļas, konditoreja, kafejnīcas un saldējums), mēbeļu, apģērbu un apavu ražošana un pārdošana, nekustamais īpašums, finansu pakalpojumi, bankas, kredītiestādes, mākslas priekšmetu tirdzniecība, īpaši precīzu instrumenu izgatavošana, arī medicīnas iestādes – klīnikas, slimnīcas. Veikali, kas nodaerbojas ar dabas produkcijas izplatīšanu un šādas produkcijas ražotājfirmas, viesnīcas un moteļi, gultas un matrači, drošība.
Jums tīk brokera, baņķiera, kasiera, finansista, grāmatveža pirmās nepieciešamības preču pārdevēja, mēbeļu pārdevēja, nekustamo īpašumu aģenta, pārvaldnieka, direktora, menedžera, sekretāres, tiesneša, meliorātora, politiķa, celtnieka, ādas izstrādājumu un pulksteņu pārdevēja, pulksteņmeistara, remontstrādnieka, zobārsta, fizkultūras skolotāja, oficianta, veterinārārsta, veikala īpašnieka, pārtikas produktu pārdevēja, apavu un apģērba pārdevēja, dārznieka, apkopējas amats.

Ķīniešiem zināma ne tikai dzimšanas gada zvaigzne, bet arī dzimšanas mēneša zvaigzne.
Ar šo divu zvaigžņu palīdzību, ķīnieši atrod Veiksmes zvaigzni, kas noteic piestāvošo krāsu, formu un rakstu, kas jāizmanto darba vietas noformējumā, logotipa vai firmas zīmes izveidē. Darba jautājumus risinot, valkājet apģērbu krāsā, kura nes jums veiksmi.
Lai atrastu savu dzimšanas mēneša zvaigzni, vispirms jānoteic jūsu dzimšanas mēnesis pēc ķīniešu saules kalendāra:

Ķīniešu kalendāra mēnesis


Atbilstošie Rietumu kalendāra datumi
1
<4. februāris - 3. marts>
2
<4. marts - 4. aprīlis>
3
<5. aprīlis - 4. maijs>
4
<5. maijs - 5. jūnijs>
5
<6. jūnijs - 6. jūlijs>
6
<7. jūlijs - 6. augusts>
7
<7. augusts - 6. septembris>
8
<7. septembris - 7. oktobris>
9
<8. oktobris - 6. novembris>
10
<7. novembris - 6. decembris>
11
<7. decembris - 4. janvāris>
12
< 5. janvāris - 3. februāris>

Veiksmes zvaigznes noteikšana pēc tabulas:


Gada zvaigzne *** Mēneša zvaigzne *** Veiksmes zvaigzne


1
***1*** 3, 4, 6, 7
**** 2 ***6, 7
**** 3*** 4
**** 4*** 3
**** 5*** 6, 7
**** 6*** 7
**** 7*** 6
**** 8*** 6, 7
**** 9*** 3, 4

2
***1*** 5, 6, 7, 8, 9
**** 2*** 9
**** 3*** 9
**** 4*** 6, 7, 8
**** 5 *** 5, 7, 8
**** 6*** 5, 7, 8
**** 7*** 5, 6, 8
**** 8*** 5, 6, 7, 8
**** 9*** 5, 8

3
*** 1*** 4
**** 2*** 9
**** 3 *** 1, 4, 9
**** 4*** 1, 9
**** 5*** 9
**** 6*** 1
**** 7*** 1
**** 8*** 9
**** 9*** 4

4
*** 1*** 3
**** 2*** 9
**** 3*** 1, 9
**** 4*** 1, 3, 9
**** 5*** 9
**** 6*** 1
**** 7*** 1
**** 8*** 9
**** 9*** 3

5
***1*** 6, 7
**** 2*** 6, 7, 8, 9
**** 3*** 9
**** 4*** 9
**** 5*** 2, 6, 7, 8, 9
**** 6*** 2, 7, 8
**** 7*** 2, 6, 8
**** 8*** 2, 6, 7
**** 9*** 2, 8

6
***1*** 7
**** 2*** 5, 7, 8
**** 3*** 1
**** 4*** 1
**** 5*** 2, 7, 8
**** 6*** 1, 2, 5, 7, 8
**** 7*** 1, 2, 5, 8
**** 8*** 2, 5, 7
**** 9*** 2, 5 ,8

7
***1*** 6
**** 2*** 5, 6, 8
**** 3*** 1
**** 4*** 1
**** 5*** 2, 6, 8
**** 6*** 1, 2, 5, 8
**** 7*** 1, 2, 5, 6, 8
**** 8*** 2, 5, 6
**** 9*** 2, 5, 8

8
***1*** 6, 7
**** 2*** 5, 6, 7, 9
**** 3*** 9
**** 4*** 9
**** 5*** 2, 6, 7, 9
**** 6*** 2, 5, 7
**** 7*** 2, 5, 6
**** 8*** 2, 5, 6, 7, 9
**** 9*** 2, 5

9
***1*** 3, 4
**** 2*** 5, 8
**** 3*** 4
**** 4*** 3
**** 5*** 2, 8
**** 6*** 2, 5, 8
**** 7*** 2, 5, 8
**** 8*** 2, 5
**** 9*** 2, 3, 4, 5, 8

Veiksmes zvaigzne palīdz noteikt jums atbilstošo krāsu, virzienu, formu, rakstu:


Zvaigzne***Virziens***Krāsa***Forma***Raksts***Attēls


1 Ūdens
***Ziemeļi***Balta***Viļņaina, asimetriska***Viļņi, sīki vilnīši***Mēness, mākoņi, lillija, zalta zivtiņa

2 Ūdens
***Dienvidrietumi***Melna***Kvadrātveida***Kubi, kvadrāti*** Graudi, liels ragains dzivnieks

3 Koks
***Ausrumi***Gaiši zaļa***Taisnstūraina***Taisnstūri***Koki, bambuss, pūķi, uzlecoša saule

4 Koks
***Dienvidaustrumi***Tumši zila***Taisnstūraina***Taisnsturi ***Koki, čūska, žurnāls, gailis

5 Zeme
***Vīriešiem- dienvidrietumi, sievietēm- ziemeļaustrumi***Dzeltena***Kvadrātveida, kubiska***Kvadrāti, krusti***Svari

6 Metāls
***Ziemeļrietumi***Balta***Apaļa, ovāla***Apļi, ovāli***Tīģeris, lauva, auto, lidmašīna, krizantēmas

7 Mētals
***Rietumi***Sarkana***Apaļa, ovāla***Apļi, ovāli***Alnis, aita, medus bite, saulriets, magnolijas, gardēnijas

8 Metāls
***Rietumi***Sarkana***Apaļa, ovāla***Apļi, ovāli***Gardēnijas

9 Uguns
***Dienvidi***Purpurs***Trīsstūraina***Reljefs raksts***Fazāni, pāvi, fēniks, saule, zibens, bulta, sirds

Lai gūtu finansiālus panākumus, darbā jāsēž ar muguru pret virzienu, kas atbilst jūsu Veiksmes zvaigznei.

Bez visa iepriekš minētā, pastāv vēl daži vispārēji fen šui noteikumi:


  • Dažādi šķēršļi darbā rodas un jūs ciešat zaudējumus, ja jūsu darba telpas austrumu daļa piekrauta dažādām nevajadzīgām lietām.

  • No galvenām durvīm nevajadzētu redzēt kaimiņmāju jumta torņus. Šie torņi tiek dēvēti par „tīģera galvu” un simbolizē finansiālus zaudējumus. Tāpat no galvenajām durvīm nav jāredz ūdens attīrīšanas iekārtas vai izgāstuve. Ja šie noteikumi tiek pārkāpti, to ietekmes neitralizēšanai tiek izmantoti īpaši talismani – tos uzzīmē un rāmītī uzkar pretī nevēlamajam objektam.

  • Darba vietas durvīm nevajadzētu atrasties uz vienas līnijas ar kāpnēm. Pakāpieni, kas ved lejup pretī galvenajai ieejai, simbolizē naudas noplūdi cauri durvīm. Tomēr, ja arhitekta dēļ šāda situācija ir radusies, ķīnieši ieteic kāpņu telpā nodrošināt spilgtu apgaismojumu.

  • Katrā telpā ir tā dēvētā naudas zona. Tā meklējama, skatoties no durvīm telpā kreisajā galējā stūrī. Ja naudas zona atrodas turpat kur vanna, zudīs iespēja telpā iekrāt naudu – tā uz šo telpu neplūdīs. Lai to novērstu, sakārtojiet santehniku, vannasistabā izmantojiet zaļo toni un ārpusē uz vannas istabas durvīm piekariet spoguli.
    Tāpat arī naudas zonu nav ieteicams piekraut dažādām nevajadzīgām lietām un vispār padarīt to nepieejamu. Arī logi, ja vien tie atrodas mazāk nekā 30 cm no naudas zonas stūra, mazina finansiālo labklājību. Lai tā nenotiktu, pie logiem piekariet aizkarus. Ja naudas zonā atrodas durvju aile, arī šai gadījumā izlīdzēs spogulis – piekariet to pie durvīm tajā pusē, kura ir vērsta uz istabu, vai arī uz grīdas pie durvīm novietojiet kādu augu. Atcerieties – durvis jātur aizvērtas. Vienmēr ieteicams, lai naudas zonā karātos kāds speciāls talismans.

Sekojot fen šui ieteikumiem un likumiem, ikviens var piesaistīt naudu un izvairīties no finansiāliem zaudējumiem. Izmēģiniet un jūs sajutīsit atšķirību!
Kategorija: Fenšui | Pievienoja: laimiga (28.04.2012) | Autors: Materiāls no http://lubovalenska.na
Skatījumu skaits: 2515 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: Fen Šui | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 2
0
1  
28.10.2009
1. Sintija (leija1)
Interesanti

0
2  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]