Taro burvība

Fen Šui: veselība un ilgmūžība
Saskaņā ar Fen Šui, veselības sektors atrodas mājokļa austrumos, līdz ar to galvenais - ieviest kārtību tieši tur. Tas ir - Koka sektors, tāpēc, jo vairāk koka priekšmetu, dzīvu ziedu un zaļu interjera detaļu jūs izvietosiet dzīvokļa austrumu pusē - jo labāk. Tāpat šeit iederas viss, kas ir saistīts ar Ūdeni: akvāriji un strūklakas, ūdens ainavas, zilas un melnas krāsas apdarē. Pastiprināt sektoru var arī ar īpašiem simboliskiem priekšmetiem, kuru Fen Šui arsenālā ir pietiekami daudz. Pēc tradīcijas, veselību un ilgu mūžu sola dzērve, briedis, persiks, priede un, protams, bambuss. Nolieciet austrumos bonsai ar dzīvu priedi vai piekariet ainavu "Rīts priežu silā”, izdekorējiet stūri ar pieciem-deviņiem (skaits ir ļoti būtisks!) porcelāna persikiem vai vienkārši nolieciet vāzi ar šiem augļiem!

Gan dzīvs briedis (ja nu pēkšņi jums ir mājas briedēns?..), gan viņa figūriņa, gan paklājiņš ar briežiem "darbojas” vienādi, palīdzot izvairīties no kaitēm un pagarināt dzīvi. Un tā, mājas austrumu pusi mēs esam noformējuši pareizi. Vai ir izdarīts viss, kas attiecas uz veselību? Protams, nē! Tad, kustamies tālāk. Tagad parunāsim par „klejojošām zvaigznēm”. Pēc Fen Šui, mūsu mājoklī "viesojas” "klejojošās zvaigznes”, katru gadu mainot savu izkārtojumu sektoros. To starpā ir gan labās, kas nes mājas iemītniekiem veselību un veiksmi, gan naidīgi noskaņotās. Tātad, katru gada nākas kaut ko mainīt mājā, lai izvairītos no naidīgo zvaigžņu ietekmes. Šo zvaigžņu stihija ir Zeme, tas nozīmē, ka tieši šo elementu vajag vājināt.

Viss, jau iepriekšteiktais par austrumu sektoru, pilnībā atrisina nolikto uzdevumu: jo Koks, ar kura palīdzību mēs ar jums noformējām Austrumus, posta Zemi. Tāpēc, ķersimies pie Dienvidiem. Tur tāpat nepieciešams pastiprināt Koka stihiju, tikai no Ūdens (akvārija, strūklakas utt.) labāks izvairīties. Jau iepriekš brīdināsim, ka nākamgad negatīvās "klejojošās zvaigznes” apmetīsies Ziemeļos un Dienvidaustrumos, un būs vajadzīgi jauni risinājumi. Bet mēs ar jums vēl neesam izrunājuši visus ienaidniekus: izņemot "klejojošās zvaigznes”, mājās varam sastapt arī "indes bultas”. Skan biedējoši, un tieši tāda ir šo bultu ietekme - visai postoša, bet ir iespējams no tās izvairīties. Fen Šui visus izciļņus un stūrus, kas vērsti pret cilvēku, sijas virs mūsu galvām, plauktus un sastatņus sauc par "indes bultām”. Tātad, nesēdiet uz stūra! Bet ja tomēr uz jūsu gultu vai rakstāmgaldu mērķēta uzbrūkošā ietekme, pacentieties no tās norobežoties: derēs tīteņaugi, drapējumi, kristāli, gaisa zvaniņi.

Kaitēt veselībai var guļamistabas kaimiņš "sanitārais mezgls” un virtuve, īpaši, ja no vienas puses sienai pieslienas gulta, bet no otras - virtuves plīts, vanna vai klozetpods. Veiciet kādus pārkārtojumus! Problēmas ar veselību var rasties arī gadījumā, ja dzīvoklī saglabājušās "atmiņas” par agrākajiem nelaimīgajiem iemītniekiem. Piemēram, nav vērts sapņot par veselību, ja jūsu gulta atrodas vietā, kur kāds ir ilgstoši slimojis, ja iepriekšējie saimnieki dzīvojuši nelaimīgi, strīdējušies viens ar otru. Nāksies attīrīt mājokli. Protams, šai gadījumā vislabāk, daudz nedomājot, pieaicināt garīdznieku un veikt atbilstošās ceremonijas. Var arī biežāk vēdināt mājokli, var veikt mājas mazgāšanu: ūdens spainī iepilināt pāris pilienus rožu eļļas un noslaucīt durvis, logu rāmjus un pārējās virsmas (var tīri simboliski, neskarot gleznas vai lakotos galdus).

Mājokļa enerģijas atjaunošanu veic arī ar skaņu, burtiski "izskandinot” ar zvaniņu visus stūrus un dzīvokļa kaktus. Visas šīs manipulācijas ik pa laikam ir noderīgi veikt jebkurā mājā. Ja reiz mēs esam uzsākuši enerģētisko uzkopšanu, noteikti ir vērts atbrīvoties no liekajām mantām skapjos un plauktos: vien tas, ka esat "izvēdinājuši” visus plauktus un to saturu, palīdzēs atbrīvoties no iekrājušās negatīvas enerģijas. Visu mūsu problēmu, un, pirmkārt jau slimību avots, var atrasties arī ārpus mājas robežām. Paskatieties pa logu: ko jūs redzat? Parku, bērnu laukumu? Izcili, "Miers un Dievs”! Tieši zem logiem slejas ķirurģiskās slimnīcas korpusi, vai nedod Dievs, kapsēta? Slikti. Ja tuvākajā nākotnē jūs negrasāties pārbraukt, pamēģiniet vājināt negatīvo ietekmi, dekorējot logus ar rūtainiem aizkariem, noliekot uz palodzes augus ar spilgti sarkaniem ziediem.

Un nobeigumā - pāris vārdi par vienu no visspēcīgākajiem Fen Šui instrumentiem: par individuālā veselības virziena - tā saucamā, "Debesu Dziednieka” izmantošanu. Katram cilvēkam tas ir savs, atkarībā no dzimšanas gada. Sākumā, aprēķiniet savu Gua Skaitli. Vīriešiem jāsaskaita divi sava dzimšanas gada pēdējie cipari (te domāts saules gads, kas sākas 4 vai 5.februārī). Reducējiet summu uz viencipara skaitli un atņemiet to no 10: tas arī būs jūsu Gua Skaitlis. Sievietēm pie reducētā cipara
jāpieskaita 5. Ja nepieciešams, atkal reducējiet rezultātu līdz vienam, ciparam. Atkarībā no tā, kādu skaitli esat ieguvuši, jūsu veselības virzieni būs: 1 - austrumi, 2 - rietumi, 3 - ziemeļi, 4 - dienvidi, 5 - rietumi vīriešiem un dienvidrietumi sievietēm, 6 - ziemeļaustrumi, 7 - dienvidrietumi, 8 - ziemeļrietumi, 9 - dienvidaustrumi. Ļoti svarīgi ir izvēlēties šo virzienu gultas galvgalim, bet atbilstošo sektoru - guļamistabai, vai kaut vai slimības laikā pārvietot gultu atbilstoši "Debesu Dziedniekam”.
Kategorija: Fenšui | Pievienoja: laimiga (29.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1930 | Atslēgvārdi: Fen Šui | Reitings: 3.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]