Taro burvība

Grabažu fen šui ( 2.daļa)
Apaugšana ar lietām ir ļoti izplatīta problēma, īpaši vidējai un vecākajai paaudzei, kas pieraduši taupīt, ekonomēt, lietojot vienreizējas lietas daudzkārt, jo apziņā vēl aizvien ir padomijas laiki un deficīts. Nevajadzīgi virtuves rīki, otrreizējai lietošanai glabātas dāvanu kārbas utt. Vairums cilvēku glabā arī vecas drēbes – gan jau tās vēl noderēs pašiem (ja izdosies nomest lieko svaru) vai bērniem.
Ieteikums – labāk dzīvot šodienai un atbrīvot vietu kādam jaunam apģērba gabalam, ko labprāt valkātu tieši tagad.
Šķiet visgrūtāk ir šķirties no nevajadzīgām grāmatām – daudziem tās šķiet kā svētuma zaimošana. Tās bieži vien nelasītas un pat nepārskatītas gadiem guļ plauktos un uzkrāj putekļus, kļūstot par grabažām un mājā veido inertu enerģiju – sastinguša purva efektu.
Pasaule mainās tik ātri un informācija var novecot pat vienas dienas laikā. Tagad var iegūt viegli jebkuru informāciju, nemeklējot to vecās grāmatās. Īpaši tas attiecas uz avīzēm un žurnāliem. Ja ir kāda patiesi svarīga informācija, ko gribas saglabāt, to var ielikt vāciņos un turēt pa rokai, bet pēc kāda laika to vajag pārskatīt vai nav jau novecojusi.
Liekas lietas ir inertas enerģijas akumulators. Ir nepieciešamas tikai pāris minūtes, lai atbrīvotos no grabažām, kas traucē dzīvot un bremzē ci enerģijas plūsmu, bet to nelāgais iespaids var mēnešiem ilgi ietekmēt ikdienas dzīvi un labsajūtu. Nekur nav teikt, ka jāizmet viss tūlīt pat vienā paņēmienā, tas jādara saprātīgi. Jāsāk ar mazumiņu – piemēram, drēbju skapi. Tur bieži vien var atrast interesantas lietas... Kad skapis ir izrevidēts un liekas izmests, tad tik nāk apjausma, cik patiesībā daudz nevajadzīgu krāmu ir mums apkārt.
Svarīgi ir arī saprast, kurā mājas daļā šie krāmi sakrājušies visvairāk, un tad ķerties tieši pie šīs zonas pārskatīšanas un atbrīvošanas no grabažām. Ar grabažām pilns pagrabs, pēc fen šui, atbilst zemapziņai, kura piebāzta ar neapzinātām problēmām. Savukārt piebāzti bēniņi var ierobežot augstākos garīgos centienus. Ja dzīvojat dzīvoklī, kur nav bēniņu, paskatieties, kas notiek uz jūsu skapju augšām un antresolos. Mājās nav tādas vietas, kur grabažas nekādi neietekmētu, paslēpt neko nav iespējams. Pat tad, ja visas grabažas tiks aizvestas uz dārza mājiņu vai kādu lauku māju vai šķūnīti, tās tik un tā paliek kopā ar jums un turpina ietekmēt dzīves kvalitāti.
Ja dzīvē parādās kādas vājās vietas, vajag pārbaudīt vai mājās atbilstošā zonā nav uzkrājušās pārāk daudz grabažas. Vislielāko vērību jāpiegriež mājas ieejai, tā simbolizē pieeju pasaulei, ja skatās uz to no ārpuses, un pieeju pašai dzīvei, ja skatās no iekšpuses. Ja pirmais, ko ierauga, ieejot mājās vai dzīvoklī, ir atkritumu kaudze vai nekārtība, tad enerģijas līmenis pazeminās vēl pirms kāja ir pārkāpusi slieksni. Pārsteidzoši daudz cilvēku, kuri rūpējas par apkārtējo vidi, izmanto savas mājas priekšu kā vietu, kur sakraut vecus žurnālus, avīzes, skārdenes un plastmasas pudeles, kuras pēc tam nodot pārstrādei. Šie krāmi atgādina par pagātni, un liecina par to, ka cilvēks nemācās no savām kļūdām, bet gan atkārto tās.
Nepieblīvējiet vietu aiz durvīm. Aiz durvīm jābūt tukšām, lai durvis plaši vērtos un ļautu plūst labajai enerģijai. Gaiteņi ir mājas artērijas, kuras nevajag piekraut ar visādām lietām, neradiet šķēršļus saviem dzīves ceļiem. Gaiteņiem ir jābūt īpaši tīriem, lai pa tiem ejot viegli it kā slīdot var nonākt attiecīgā telpā.
Par depresiju liecina grabažas, kas sakrājušās uz grīdas. Grabažas pagultē nelabvēlīgi ietekmē miegu. Veļas kastē vajadzētu turēt tikai pašu nepieciešamo un vienmēr tīru. Skapju augšas ir vietas, kur mantas tiek nomestas "prom no acīm”. Šis grabažu fen šui liecina par to, ka virs galvas "karājas” neatrisinātas problēmas un gaida risinājumu. Ja grūti atrisināt problēmas, var sākt ar skapju augšu tīrīšanu, iespējams, ka problēmas atrisināsies pašas no sevis. Grabažas, kas saliktas kaut kur augšā, var radīt galvas sāpes.
Somas, somiņas... Ko gan tās sevī slēpj? Sieviešu somas bieži vien ir apskates vērtas, ko tik tur nevar atrast... Kā gan dzīve var ritēt brīvi, ja visur līdzi tiek vazāta soma, kura pilna ar visdažādākajām grabažām – kvītis, konfektes, braukšanas taloni, čeki, kosmētika un sazin vēl kas. Ja domājot par savu somiņu, ir kauns to saturu parādīt citiem, tad ir īstais brīdis to iztīrīt. Tas pats attiecas uz kabatām.
Ar grabažu revidēšanu ik pa laikam jānodarbojas arī savā darba vietā, birojā vai mašīnā, jo arī tā ir daļa no dzīves, daļa no laika, kas tur tiek pavadīts, tāpēc arī šīs lietas nes savu artavu. Vai ir gadījies kādam atvainoties par mašīnas tīrību, jo redz tur sēdējis bērns vai savas spalvas atstājis suns? Katru reizi, par to domājot, tiek zaudēta enerģija, tāpēc labāk biežāk uzlocīt rokas un ķerties pie kārtīgas tīrīšanas.
Kad mantas apkārt nav pārāk daudz, tās ir saliktas savās vietās, viss ir tīrs, sakopts, mugura pati no sevis izslienas taisnāk, enerģijas kļūst vairāk, bet pati dzīve saulaināka. Iztīriet nevajadzīgos failus no saviem datoriem! Nomazgājiet savus logus, lai gaisma var ienākt un uzgavilēt.
Kategorija: Fenšui | Pievienoja: laimiga (29.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1740 | Atslēgvārdi: Fen Šui | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]