Taro burvība

Ja mūsu mājās ir krāmi, tad kā tie mūs ietekmē?
Vai jums pieder lietas vai arī pats piederat tām? Visam, kas jums pieder, piemīt spēja pievērst sev uzmanību. Krāmi rada problēmas cilvēku dzīvē, tos pat varot saost arī kādas personas aurā, jo tas ir enerģijas lauks ap ķermeni. Tā esot sasmakusi enerģija, kas turklāt esot neveselīga. Bet, ja cilvēks atbrīvojas no krāmiem šī sasmakusī enerģija pazūd. Visas lietas, ko mums nevajag ir krāmi un ja tie atrodas mūsu tuvumā tie uz mums iedarbojas. Nogurdinošās frekvences rada tieši to sasmakumu, no kura jūs, protams, gribētu atbrīvoties. Jebkura veida krāmi rada šķēršļus vienmērīgai enerģijas plūsmai telpā. Krāmi uzkrājas tad, kad enerģija kļūst stagnanta, un līdzīgi- enerģija kļūst stagnanta vienmēr, kad sakrājas krāmi. Tādejādi krāmu parādīšanās ir simptoms tam, kas notiek jūsos un jūsu dzīvē, ja kaut kādā veidā ieviesīsiet savā dzīvē atkal kustību, jūs tīri instinktīvi gribēsiet savu māju atbrīvot no krāmiem un uzsākt ko jaunu. Iestrēgusi enerģija ir ļoti lipīga, tieši tāpēc krāmiem ir tik viegli sakrāties. Iemesls, kāpēc tieši atbrīvošanās no krāmiem ir tik efektīvs ir vienkāršs. Sakārtodami ārējo pasauli, jūs iesākat arī atbilstošas izmaiņas savā iekšējā pasaulē. Viss, kas atrodas ap jums, it sevišķi mājas apkārtējā gaisotne, atspoguļo jūsu iekšējo Patību.

Kārena Kingstona ir izveidojusi definīciju, kas ietilpst kategorijā krāmi:


  • Lietas, kuras jūs nelietojat vai nemīlat.
  • Lietas, kuras nav sakārtotas vai atbilstoši organizētas.
  • Pārāk daudz lietu mazā telpā.
  • Viss, kas nav pabeigts līdz galam.

Tām lietām, kuras mīl un novērtē, piemīt stipra, vibrējoša un prieka pilna enerģija, kura tās apņem, kas savukārt ļauj enerģijai telpā plūst caur tām un ap tām. Un gluži pretēji- viss, kas pamests novārtā, aizmirsts, negribēts, nemīlēts vai netiek lietots, jūsu mājās izraisīs inertas enerģijas palielināšanos un stagnāciju, un tad arī jūs jutīsiet, ka dzīve nevirzās uz priekšu.

Varbūt līdzīgi daudziem citiem nekārtīgajiem uzskatāt, ka jūsu haosā ir kārtība. Dzīvē ikvienam veicas labāk, ja viņš zina, kur tieši lietas atrodas. Kad lietas tiek sajauktas un to atrašanās ir neskaidra, enerģiju saites starp lietām un jums kļūst līdzīgas saķepušiem spageti. Tas rada stresu un sajukumu jūsu dzīvē, nevis mieru un skaidrību.
Dažreiz problēma ir pašā telpā, jo mazāk paliek vietas enerģijas kustībai, jo grūtāk kļūst tajā darboties. Tad kad krāmu daudzums vairs neatbilst apdzīvojamās telpas lielumam, telpa sāk justies it kā bez elpas un jūsu elpošana kļūst seklāka un smagāka un šajā šaurībā jūs jutīsieties diezgan ierobežots arī savas dzīves iespējās.
Viss, kas ir palicis nepabeigts fiziskajā, mentālajā, emocionālajā un garīgajā plānā, piesārņo jūsu psihi. Lietas un problēmas, kuras savā mājā neesat mēģinājuši sakārtot, atspoguļo visu to, kas netiek risināts arī jūsu dzīvē, tātad tas patstāvīgi „uzsūc” jūsu enerģiju.
Daudzi cilvēki, kuriem uzkrājušies krāmi, saka, ka nespējot rast sevī tik daudz enerģijas, lai sāktu atbrīvoties no tiem. Viņi pastāvīgi jūtas noguruši, taču tieši stagnantā enerģija, kas sakrājas ap krāmiem, faktiski arī izraisa šo nogurumu un letarģiju. Attīrīšanās no tiem atbrīvo enerģiju mājā un dod jaunu dzīvīgumu jūsu ķermenim. Kad visa telpa ir pieblīvēta ar krāmiem, vairs nav vietas, kur jaunajam ienākt jūsu dzīvē. Domas cenšas kavēties pagātnē, un jūs jūtaties to problēmu muklājā ievilkts, kuras mocīja jūs pirms kāda laika. Atbrīvošanās no krāmiem ļaus sākt risināt aktuālās problēmas un virzīties uz priekšu. Nepieciešams atbrīvoties no pagātnes, lai radītu labāku rītdienu. Ja sakrājies daudz krāmu, enerģija jūsu mājās ir it kā iesprostota. Tāpat jūtas arī jūsu ķermenis. Kad jūs tā dzīvojat, ar krāmiem apkrauts, ir pilnīgi neiespējami būt skaidrībā par to, ko jūs īsti savā dzīvē vēlaties. Cilvēku attieksme pret jums ir tāda, kāda tā ir jums pašam pret sevi. Ja jūs atļaujaties „nolaisties” un krāmiem veidoties ap sevi veseliem vaļņiem, tad jūs pats piesaistīsiet tos cilvēkus, kuri slikti izturēsies pret jums, jo zemapziņā jutīsieties tā, it kā būtu to pelnījis. Ja jums apkārt ir daudz krāmu, jūs droši vien cenšaties atlikt darbus uz rītdienu. Krāmi atņem enerģijai sparu, un tad grūti piespiest sevi kaut ko paveikt. Ģimenē, kopējās mājās, saskarsmē ar partneriem un darbabiedriem krāmi ir galvenais strīdu cēlonis.

Glabājot lietas tai reizei, „ja gadījumā pēkšņi ievajagas”, jūs tikai apliecināt, ka jums trūkst ticības rītdienai. Jūs radāt paši savu realitāti ar domām, kādas kuro brīdi ir, tātad, ja jūs bažījaties, ka aizsviestā lieta būs nepieciešama, tad diezgan droši var teikt arī to, ka drīz vien jūsu zemapziņa radīs situāciju, kurā tiešām šī lieta būs nepieciešama, lai arī cik dīvaini tas liktos. Jūs izsauksieties: „es taču zināju, ka reiz tā man būs vajadzīga!”, bet faktiski jūs varējāt šo vajadzību novērst, ja vien domātu citādi, jūs pats radījāt nepieciešamību. Ja ir daudz tādu krāmu, kuriem esat pieķēries tieši tāpēc, ka šādi domājat, tad jūs Visumam sūtāt vēstījumu, ka neticat tā spējai nodrošināt jūs ar visu nepieciešamo, tādejādi arī turpmāk vienmēr jutīsieties neaizsargāts un nedrošs par savu nākotni.

Populārs ir pārmantotais „krāmisms” uzvedības modelis iegūts no vecākiem, vecvecākiem utt. Šādas iezīmes tiek nodotas tālāk no paaudzes paaudzē. Senas krājēju dzimtas atstāj pietiekami daudz „krāmisma” gēnos, ar ko mums spēkoties. Mentalitāte „gadījumā, ja ievajagas...” ir daļa no nabadzības psiholoģijas apziņas stāvokļa.
Dzīve pastāvīgi mainās. Tāpēc, kaut kam ienākot jūsu dzīvē, priecājieties, izbaudiet to un, kad laiks ir jau pienācis, ļaujiet tam atkal iet. Daudzām lietām jūs esat vienkārši īslaicīgs uzraugs, kamēr tās plūst caur jūsu dzīvi. Jūsu ķermenis ir pagaidu templis dvēselei. Tam, ko jūs paturat savā apkārtnē, šajā „paplašinātajā templī”- savā mājā, arī ir jāmainās līdz ar jums tā, lai atspoguļotu, kas jūs esat, it sevišķi jau tad, ja esat iesaistījies kāda veida sevis pilnveidošanas darbā. Tad apkārtnes modernizācija jums būs nepieciešama regulāri. Tātad sāciet attīstīt šo ieradumu- atstāt kādas apstrādātu krāmu pēdas, lai pamostoties ieraudzītu tās un saskatītu savu progresu.
Mīlestība un bailes nevar eksistēt vienā un tajā pašā telpā- tātad viss, ko jūs paturat, balstoties uz baiļu sajūtu, bloķē iespēju gūt vairāk mīlestības, toties atbrīvošanās no krāmiem ļaus tai brīvi pieplūst. Bailes neļauj būt tam, kas jūs patiešām esat, un darīt to, ko esat nācis šeit darīt, bet atbrīvošanās no krāmiem atnesīs lielāku skaidrību par dzīves mērķi. Bailes apspiež dzīves enerģiju, bet atbrīvošanās no krāmiem palīdzēs jums atjaunot saites ar savu dabisko vitalitāti.
Kāpēc cilvēki kolekcionē lietas? Tā ir atbilde uz intuitīvu vajadzību uzkrāt kaut ko ļoti būtisku, kas tajā brīdī nepieciešams mūsu personiskajai izaugsmei. Tā ir specifiska frekvence, kura mums nepieciešama tieši tajā laikā un tāpēc ir pilnīgi pamatota, taču dzīve patstāvīgi mainās, un mums īstenībā šī esence ir nepieciešama tikai tik ilgi, kamēr paspējam to garīgi integrēt savā dzīvē, pēc tam varam doties tālāk. Vecu grāmatu glabāšana ir plaši izplatīta problēma, it sevišķi jau zinātkāriem cilvēkiem. Taču, uzglabājot vecas grāmatas, rodas kāda problēma, tās neļauj radīt telpu jaunu ideju un domāšanas veidu ieplūšanai jūsu dzīvē. Grāmatas simboliski ataino jūsu idejas un ticējumus, un, ja mājās grāmatplauktos to ir sakrājies pārāk daudz, tad arī pats kļūstat tāds kā iestidzis savās sliedēs, sastindzis izstarojot novecojošu enerģiju, kura ir līdzīga tām sastingušajām un novecojušajām grāmatām, kas sakrājušās jūsu apkārtnē. Iemācieties ļaut savām grāmatām aiziet, kad to laiks ir pienācis! Cilvēki glabā lielā vairumā sentimentālas lietiņas. Arī tie ir krāmi. Tās tiek pārcilātas reti, bet sirdi tās tomēr silda. Varbūt paturiet labākās lietas, atstājiet sev tās, kuras jums tik tiešām patīk un kurām piemīt lieliskas un mīļas asociācijas. Ļaujiet aiziet it visam, ko jūs glabājat tikai kādas nesaprotamas vainas vai pienākuma sajūtas dēļ un kam piemīt divkosīgs raksturs vai kuru vienkārši ir par daudz! Tieši tas pats attiecas uz fotogrāfijām. Priecājieties par tām, kamēr fotogrāfijas ir svaigas! Neglabājiet fotogrāfijas, kuras atgādina nepatīkamus periodus pagātnē! Paturiet tikai tās, kuras jums liek labi justies, pārējām ļaujiet iet!
Daudziem cilvēkiem šis varētu būt ļoti vārīgs jautājums- Ko iesākt nevajadzīgām dāvanām? Atbilde ir pavisam vienkārša – Atbrīvojieties no tām! Lietām, kuras jūs patiešām mīlat, ir stiprs un vibrējošs enerģijas lauks, kamēr negribētām dāvanām piemīt kaut kādas neveiklības un konfliktējošas enerģijas, kuras gan drīzāk tērē, nevis dos kādu papildu spēku.

Tāpat ir ar lietām, kuras vienkārši nepatīk. Nepieradinieties iegādāties sliktāko kvalitāti, jo tad, kad jūs sev sarūpējat visu labāko, šis signāls, aizejot no jums, atnesīs vislabāko atpakaļ citās dzīves jomās.
Citu cilvēku radītie krāmi. Pamēģiniet tikai kaut ar pirkstu aiztikt viņu krāmus, jūs tūlīt redzēsiet „dzirkstis lidojam” gaisā! Tikai apspriežot vien jautājumu par partnera uzkrātajiem krāmiem, jūs varat pēkšņi izvilkt dienas gaismā tādas problēmas, kuras savstarpējās attiecībās ir ilgi gulējušas dziļi noslēptas. Nekad, nemūžam, nekādos apstākļos nemēģiniet atbrīvot viņus no personiskajiem krāmiem, ja vien viņi paši nelūdz to darīt! Cilvēkiem parasti ir izveidojusies dziļa emocionāla piesaiste saviem krāmiem, viņus šāda rīcība var sarūgtināt vai pat ļoti sadusmot. Vienīgā persona, kuru vispār spējat mainīt, esat jūs pats! Iedvesmojiet ar savu piemēru, jo tiklīdz sākat atbrīvoties no saviem krāmiem, tā bez kaut kādas speciālas mudināšanas arī daudzi citi ģimenes locekļi un tuvi draugi sadomā darīt tieši to pašu. Daudzos gadījumos pat nenotiek nekāda savstarpēja verbāla komunikācija! Informācija it kā tiek nodota tālāk tiem cilvēkiem, kuri pēc frekvencēm ir vistuvākie, un tas notiek pat tad, ja viņi atrodas krietnā attālumā cits no cita.

Neļaujiet rasties krāmiem. Jūs varat aiztaupīt daudz laika, kas parasti jātērē, atbrīvojoties no krāmiem, apgūstot jaunus ieradumus:


  • Pārdomājiet divreiz, pirms kaut ko pērkat! Izlemiet jau pirms mantas iegādāšanās, kur jūs to liksiet un kāpēc jums tā vispār ir vajadzīga! Ja atbildes uz šiem jautājumiem ir diezgan izvairīgas, tad šķiet, jūs atkal iegādājaties tikai kārtējos krāmus. Tādā gadījumā atturieties no pirkšanas!
  • Katru dienu iztīriet atkritumu kastes- sienas beigās vai jauno dienu uzsākot, kā jums pašam ir parocīgāk. Pirms sākat kaut ko pārskatīt un šķirot, pārliecinieties, vai jums ir pietiekami daudz atkritumu grozi vai konteineru „pa ķērienam”, lai tad, kad vēlaties kaut ko izmest, jūs patiešām to varētu izdarīt arī praktiski.
  • Izmetiet no sava prāta un leksikas vārdiņu „pagaidām”! Visos gadījumos, to izrunājot, jūs kaut ko arī noliekat „pagaidām”, kas nozīmē, ka jūs plānojat vēlāk atkal atgriezties pie tā un nolikt „īstajā vietā”. Apgūstiet ieradumu uzreiz visu nolikt īstajā vietā!
  • Ja jums ir nosliece uz krāšanu, tad pieņemiet jaunu likumu: „kad manā dzīvē ienāk kaut kas jauns, tad kaut kam vecam no tās ir jāaiziet!”.Tā vismaz jūsu krāmi mainīsies, kaut arī to daudzums nemazināsies.

Veiciet ceļojumu pa savu māju ar piezīmju burtnīcu un pildspalvu rokā, atzīmējot „krāmu zonas” katrā telpā. Ja jūs neesat mājās ( vai arī vienkārši esat slinks), tad aizveriet acis un domās vērojiet sevi staigājam no istabas uz istabu. Izrādīsies, ka jūs precīzi zināt, kur tieši krāmi atrodas. Tālāk seko izvēle dzīve ar krāmiem vai bez tiem. Sakārtota māja nozīmē sakārtotu prātu. Lai arī kāda un cik laba būtu jūsu personiskā situācija, svarīgi ir sakārtot visu tā, lai dzīves ikdienas līmenis jūs atbalstītu. Prasme palikt brīvam no krāmiem rodama spējā mainīt savus ieradumus.
Kategorija: Fenšui | Pievienoja: laimiga (01.05.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1690 | Atslēgvārdi: Fen Šui | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]