Taro burvība

Mājas enerģētika (2. daļa)
Vieglu negatīvismu no mājas var vienkārši iznest ar ūdeni. Negatīvās informācijas laukā uz nakti jānovieto glāze (vai lielāks trauks, ja lauks ir lielāks) ar ūdeni, bet no rīta tas jāiznes ārā un jāizlej ar iespējami lielāku šalti, lai ātrāk iztvaikotu. Spēcīgu negatīvās informācijas lauku noņem ar ūdeni, kurā ielikta sudraba monēta vai karote (vai kāds cits sudraba priekšmets). Jāņem vērā, ka sudrabam nedrīkst būt piemaisījumi. Negatīvajā vietā ir labi paturēt olu, kas ielikta ūdens traukā, pēc tam ūdens jāizlej, bet ola jāsasit.
Svaiga ola arī bez ūdens var palīdzēt, tikai vēlams, lai tā būtu „dzīva”, t.i., apaugļota (fabrikas olas noteikti nederēs). Nolieciet jēlu olu tajā vietā, kuras negatīvo informācijas lauku gribat neitralizēt, tad paripiniet to. Apļojiet, sākot no informācijas lauka malām uz vidu, nobeidziet pašā centrā. Tādējādi var savākt negatīvo informāciju. Pēc šīs procedūras, protams, ola pēc iespējas ātrāk jāiznes no mājas laukā un jāierok zemē.
Paņēmieni ir daudz un dažādi, ja „parokas” senču gudrībās tur var atrast daudz interesantu lietu un paņēmienu, kā uzlabot savas mājas mikroklimatu. Vienīgais, ko vēl gribētos piebilst, runājot par ūdeni, šādiem nolūkiem nevajadzētu izmantot svēto ūdeni, kas nest no baznīcas vai citādi iesvētīts. Kāpēc? Gluži vienkārši nav labi, ja augstākās vibrācijas izmanto kontaktiem ar zemāko enerģētiku, var rasties sarežģījumi. Svētajam ūdenim ir citi pielietojumi.
Pozitīvu ieguldījumu mājas energoinformatīvās struktūras veidošanā dod arī augi. Ļoti derīgi un pat ar ārstnieciskām īpašībām apveltīti ir tādi telpaugi kā kaktusi, Japānas kļavas, ģerānijas un tradeskancijas. Tie ir seni un iecienīti iemītnieki mūsu mājokļos. Mūsu vecmāmiņām vienmēr bija kāds augs mājās, bet mūsdienu cilvēks tos vairs nevēlas turēt uz savām palodzēm. Vai tas ir nevēlēšanās vai lielās aizņemtības dēļ, bet šajā situācijā, mēs esam zaudētāji. Mēs palaižam garām vienu no iespējām uzlabot savas dzīves kvalitāti, pie kam netērējot daudz laika un pūļu.
Tradeskancijas ir ļoti pieticīgas, viņām nepieciešams tikai nedaudz mitruma un mazliet gaismas, taču labums, ko tās sniedz ir neatsverams. Nedomājot un neiedziļinoties, mēs smeļam no tās krātuvēm tik ļoti nepieciešamo enerģiju, kas veicina pašsajūtu. Ja augs sāk dzeltēt un kalst, tas nozīmē, ka mājās atrodas enerģētiskais vampīrs ar ļoti spēcīgu lauku. Tātad šis augs ir lielisks indikators un signalizē par enerģētiskām pārmaiņām mūsu mājā.
Kaktuss arī palīdz papildināt enerģiju, taču viņš pieskaitāms pie pasīvajiem augiem, kurš īpaši ar savu enerģiju neuzbāžas. Viņam ir vēl kāda pozitīva īpašības – izveido rezervuāru negatīvajiem laikiem. Ja vēlaties pagulēt diendusu, bet tas īsti nepadodas, pamēģiniet blakus gultai novietot kaktusu un jūs noteikti aizmigsiet, pie kam organisms labi atpūtīsies. Kaktuss ne tikai savāc negatīvo enerģiju, bet transformē to pozitīvajā, lai varētu atgriezt cilvēkiem jau citā kvalitātē.
Par ģerānijas labajām īpašībām ir visvairāk informācijas. Daudzi jau no bērnu dienām atceras šo „ausu puķi”. Viņai ir ne tikai anestezējošas īpašības, bet arī lieliski savāc enerģētiskos atkritumus un attīra tos. Mazāk no šīs enerģijas atdod (acīm redzot pašai tā nepieciešama), taču kā enerģētiskais filtrs izmantojama ļoti labi. Istabā, kurā aug ģerānija, vienmēr būs apbrīnojami svaigs un aromātisks gaiss. Īpaši spēcīgas ir ziedošas ģerānijas. Visieteicamākās no visām ir tieši sarkanās.
Kā jau zināms dabā viss ir līdzsvarā, un attiecībā uz augiem izņēmumu nav. Arī vairāki telpaugi ir tādi, kuri cilvēkam ir bīstami. Viens no tādiem ir reti dzirdēts – monstera. Tie, kas plātījuši augu ietekmi, uzskata, ka šis augs tomēr ir pietiekami populārs un izplatīts. Viņa izskatās kā liela ložņājoša liāna, tai ir liels daudzums gaisa sakņu, ādaini biezas lapas. Monstera nereti izaug ļoti liela pat mājas apstākļos. Tā ir sarežģīti kopjama, pastāvīgi pārstādāma, bet augsne – īpaši sagatavojama. Lielākais ļaunums, ko sagādā šis augs ir enerģijas izsūkšana.
Mājās bīstama ir arī ciprese. Senatnē tā pat tika uzskatīta par nāves koku. Ciprese ienes mājā smago enerģētiku. Nekādā gadījumā to nevajadzētu turēt guļamistabā vai viesistabā. Līdzīgi uzvedas arī kāds cits augs – tūja. Vēl papildus tam, tā ir indīga, tāpēc jāuzmana no maziem bērniem, lai tiem neienāktu prātā pēkšņi noraut kādu zariņu un pakošļāt.
Ilgus laikus aizmirsta parādība, kas pēdējā laikā atkal parādās arvien biežāk – ir tomātu, piparu un gurķu audzēšana uz palodzēm. To veicina patreizējā situācija valstī un iedzīvotāju materiālais stāvoklis, taču no tomātiem tomēr vajadzētu atteikties. Tiem ir negatīva enerģētika, tie barojas uz mūsu rēķina.
Neatkarīgi no tā, kādas puķes esat izvēlējušies audzēt, neturiet tās guļamvietas tuvumā, jo naktīs augi uzsūc skābekli, izdala ogļskābo gāzi un atbrīvojas no negatīvās enerģētikas. Augu enerģētiskais cikls ierīkots tā, ka dienā tie uzsūc negatīvo informāciju, naktī tīra to un izdala negatīvo enerģiju.
Jau izsens augiem tika piedēvētas dažādas dziednieciskas un burvju spējas. Valdīja uzskats: ja grūtniece pārkāps hiacintei, viņai sāksies spontānais aborts. Savukārt gumijkoks tika uzskatīts par labāko ģimenes saišu stiprinātāju, par bērnu ieņemšanas un dzimstības veicinātāju. To nevar nedz apstiprināt, nedz noliegt, jo zinātniski pētījumi par to nav, taču, ja runā par mūsu mājokļa enerģētisko sabalansētību, gumijkoks izrādīsies viens no mūsu draugiem. Tas uztur dzīvoklī stabilu atmosfēru, novērš uzbudināmību, darbojas kā gudrs terapeits. Vislabāk mīl mājas ēnainākās vietas. Tieši saules stari viņam kaitē.
Kategorija: Fenšui | Pievienoja: laimiga (01.05.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 4046 | Atslēgvārdi: mājas enerģētika | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]