Taro burvība

Par mājas enerģētiku
Mūsu kolektīvajā zemapziņā glabājas daudzi rituāli, lai pasargātu savu „teritoriju”. Reti kurš iedomājas, ka mazgāšanās dušā vai mājas tīrīšana ir zināms rituāls. Tā ir ikdiena, pašas par sevi saprotamas darbības, kas palīdz cilvēkam sakārtot sevi un savu apkārtni. Dažkārt pēc kāda nevēlama ciemiņa apmeklējuma, saimniece ņem rokās slotu un slauka telpas. Kāpēc? Jau senās tradīcijas var atrast, kā tieši šādā veidā tiek izslaucīts viss sliktais, bet gruži tiek izmesti laukā.
Ir pieņemts, ka naudu neskaita vakarā, jo tādā veidā nauda no mājas aiziet. Mājās nedrīkst svilpot, maizes kukuli neliek ar apakšējo garozu uz augšu. Par šīm lietām gandrīz neviens nedomā, tās vienkārši notiek. Vecāki pamāca savus bērnus un tā tas turpinās no paaudzes uz paaudzi.
Enerģētiski sakārtotai mājai jābūt gaišai un mājīgai, to tūdaļ sajutīs ienācēji: tajā viegli elpot, gaiss lieliski tiek galā ar slimību mikrobiem, tas izklīdina gan miesīgās, gan dvēseliskās kaites. Tādā mājā viss notiek labi un veiksmīgi, negadās nelaimes un nepiemeklē trūkums.
Mājā vajag iekārtot savu „dziedniecisko stūrīti”. Visi mēs zinām, cik grūti saglabāt veselību mūsdienu pasaulē. Rūpēties par sevi, savu veselību ir mūsu svēts pienākums pret mūsu bērniem, pret tiem, kas mūs patiesi mīl. Tāpēc, ka tad, kad mēs aiziesim, viņiem mūsu bezgalīgi trūkst šajā pasaulē. Tāpēc, ka mūsu pienākums ir izaudzināt bērnus un palīdzēt viņiem, nevis sarežģīt viņu dzīves ar savām kaitēm un sūdzībām. Katrs taču vēlas dzīvot ilgi un laimīgi. Labi zināms ir arī teiciens: „labāk būt laimīgam un bagātam nekā nabagam un slimam”, bet kā to panākt?
Ja māja ir celta pareizi, un jūs to labi pārzināt, tad tā var uzlādēt ar labu veselību. Ar to var pietikt, lai uzturētu savu labo pašsajūtu un labo garastāvokli, kas palīdz risināt problēmas un dzīvot ar pozitīvu enerģiju. Secinājums ir ļoti vienkāršs: cilvēka organisms alkatīgi uzņem pozitīvo enerģiju, ar to aizstājot negatīvās enerģijas, kas organismā uzkrājušās stresu procesā, kontaktos ar tumšās pasaules būtnēm, kas savukārt izpaužas kā nevajadzīgs satraukums dažādu sīkumu dēļ, bet reizēm pat bez jebkāda iemesla.
Mājas dziedinošā enerģētiskā stūrīša radīšanai nepieciešams atrast mājā pozitīvo stūrīti, kurš jau pats tiecas uz vēl pozitīvāku zonu. Ļoti labi, ja šī vieta ir saules apspīdēta. Šajā vietā jānovieto istabas augs, kurš ģenerē pozitīvo enerģiju, kā arī koka gabaliņu, kurš savukārt uzņems sevī negatīvo enerģiju (koka gabaliņu var aizstāt kaķis, tas būtu pat vēl labāk).
Pēc tam jānoorientējas, lai gaisma kristu no kreisās puses. Labajā pusē nedaudz sev priekšā jānoliek augs, bet aiz muguras koks, kas veiktu negatīvās enerģijas noņēmēja lomu. Pozitīvi visspēcīgākā vieta var tikt izcelta ar kādu zeltaini zaļu krāsu toņu laukumu. Tas var būt paklājs, glezna, kāds trauks vai kaut kas tamlīdzīgs.
Jāapsēžas taisni un jāsakoncentrējas uz šo pozitīvo vietu. Tad jāsajūt, kā tās enerģija, sajaucoties ar augu, kā patīkams silts vilnis ieplūst jūsos, apņemot acis, pieri, galvu un izzūdot kaut kur aiz muguras. Tad jāatslābinās, jāatspiežas pret krēsla atzveltni, jāaizver acis un jāaizmirst visas satraucošās domas...
Šādas procedūras vajadzētu veikt vismaz desmit reizes, pēc tam koka gabaliņš, kas kalpoja par negatīvās enerģijas uztvērēju, jāsadedzina. Ar kaķi gan neko nevajag darīt, viņš pats par sevi parūpēsies.
Kad koka gabaliņš degs, nekādā gadījumā neskatieties liesmās, lai neviļus neradītu negatīvās domformas, kas no jauna atdzims ar domu spēku. Uguns uz brīdi pastiprina negatīvo, kas tajā uzkrājies.
Dzīves ceļš var būt garš un grūts, tāpēc jāiemācās taupīt spēkus, būt tālredzīgiem un mazliet viltīgiem, lai laikus un ar minimāliem zaudējumiem nokļūtu līdz dzīves gudrībai, zināšanām un pasaules uzbūves būtības izpratnei. Zināšanas apgūt nav bijis viegli nevienos laikos, taču tas vienmēr ir atmaksājies trīskārtīgi. Tā nu reiz iekārtota šī vecā un mūžam jaunā pasaule.
Kategorija: Fenšui | Pievienoja: laimiga (01.05.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1589 | Atslēgvārdi: mājas enerģētika | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]