Taro burvība

Piesaisti vairāk veiksmes izmantojot spoguļa maģiju
Populārajā pasakā par trim sivēntiņiem tikai trešais brālis Naf-Nafs pilnīgi nopietni attiecās pret savas mājiņas būvniecību. Viņš bija gudrs un zināja, ka mājai jābūt kā cietoksnim, kas pasargās viņa dzīvību, veselību, labklājību un sirdsmieru. Un viņam bija taisnība, jo mūsu dzīves kvalitāte, patiešām, daudzējādā ziņā ir atkarīga no apkārtējās telpas kvalitātes.

Māja - tas ir kokons, kas pasargā mūs no ārpasaules nedienām. Ja ar māju vai dzīvokli viss ir kārtībā, tad izredzes uz to, ka tās iemītnieki būs pasargāti no dzīves nedienām, ievērojami ceļas. Bet reti kurš aizdomājas par tādu svarīgu jēdzienu, kā personīgā dzīvokļa vai biroja ekoloģija - kur mēs pavadām gandrīz pusi dzīves.

Visi cenšas iekārtot savu dzīvi sadzīviskā skatījumā, pec iespējas ērtāk, komfortablāk, mājīgāk, prestižāk - pērk dārgas mēbeles, aparatūru, taisa remontu... Bet arī tā visa gadījumā var justies diezgan slikti – gan mājās, gan vispār dzīvē. Jo galvenais ir enerģētisko straumju balanss, mājas vai biroja priekšmetu harmonija.

Ķīniešu Fen-šui mākslā, kas padara dzīvi laimīgu, komfortablu un drošu, svarīga vieta ir atvēlēta spoguļiem. Atspoguļojot dažādus priekšmetus, tiem piemīt spēja divreiz vairot telpas enerģētiku, un tieši, tās, kas atrodas spoguļa tuvumā.

* Tāpēc ir jāparūpējas, lai spogulī atspoguļotos patīkamas un noderīgas lietas, piemēram, skaistas gleznas un fotogrāfijas, ziedi, dzīvi vai uzzīmēti. Citādi tas var divkāršot negatīvo iedarbību.

* Saskaņā ar fen-šui likumiem spogulim, kurā jūs skatāties katru dienu, ir jābūt pietiekamam lielam, lai redzētu sevi kaut vai līdz jostas vietai, bet vēl labāk pilnā augumā. Piekārt to vislabāk priekšnamā, kur tas pārņems negatīvo enerģiju, kuru var ienest mājā saimnieki vai viesi. Bez tam, spoguļus iesakāms kārt viesistabā vai virtuvē - tur viņi piesaistīs mājai pārticību.

* Ir kāda pazīme: ja cilvēks atgriežas no pusceļa pēc aizmirstas lietas, ir jāieskatās spogulī, citādi ceļš nebūs labs. Tādos gadījumos tā pozitīvā ietekme noslēdzas tajā, ka spogulis atjauno traucēto jeb izjaukto personības enerģētisko integritāti, un cilvēks atkal savācas. Vispār, ja jums ir slikts garastāvoklis, nostājieties spoguļa priekšā un cieši ieskatieties sev acīs, domājot par kaut ko labu.

* Nav vēlams, lai spogulī atspoguļotos jūsu rakstāmgalda virsma, jo tas apgrūtina darbu ar papīriem, kas stāv uz tā. Bet spogulis, kas atspoguļo naudu, piemēram, uz skapja vai seifa durvju iekšpusē, pievilks to.

* Spogulim ir vienmēr jābūt tīram, tāpēc tas ir regulāri jānoslauka ar mitru lupatu. Ja uz tā parādījusies plaisa, tas steidzami ir jāaizstāj ar jaunu. Tiek uzkatīts, ka sasist spoguli- uz nelaimi. Lai tas nenotiktu, ir jāsavāc visas lauskas papīra maisiņā un jāaizdedzina tās, bet pēc tam tumšie stikliņi jāiznes ārā un jāierok.

* Ja jūs vēlaties, lai nākamais mēnesis būtu veiksmīgs, noraujiet (nopērciet) jaunmēness dienā dažus baltus ziedus (labāk narcises vai lilijas), ievietojiet tos sudraba, kristāla vai stikla vāzē un nolieciet to uz palodzes tā, lai uz ziediem kristu mēness gaisma. Aiz vāzes nolieciet spoguli tā, lai arī tajā atspoguļotos Mēness gaisma. Nakts stara vēsais sudrabs uzsvērs to trauslo baltumu, kātiņi izskatīsies kā melni spieķi spocīgā starojuma piepildītajā ūdenī. Ziedi būs ne tikai pārsteidzoši skaisti un aromātiski, tie piesaistīs labvēlīgo Mēness ietekmi.

* Ja jūsu mājas ir pametusi jautrība un prieks, ja tajā apmetusies grūtsirdība un garlaicība, ja jūsu pašsajūta bieži mēdz būt slikta, tad arī šajā gadījumā var palīdzēt ziedi. Paņemiet divas buķetes spilgti zeltdzeltenu vai oranžu ziedu, ko piepilda ar spēku to pavēlnieks saule. Vāzes ar tiem nolieciet istabas pretējās pusēs, bet aizmugurē novietojiet spoguļus, taču tā, lai katrā būtu redzamas abas vāzes. Jūs sajutīsiet, ka istabu uzreiz piepilda saules enerģijas straume. Ar dienas spīdekļa spēka daļiņām, kas ir nodotas ziediem, pietiks, lai jūs izkliedētu nelabvēlīgo atmosfēru, uzlabotu savu pašsajūtu un garastāvokli. Maģiskā iedarbība turpināsies visu laiku, kamēr ziedi paliks svaigi. Līdzko tie sāks vīst, tie ir nekavējoties jānomaina, jo šajā laikā to iedarbība jau būs kļuvusi negatīva.

* Mēs bieži karam spoguļus istabās un vannas istabā, un laikam, nedaudzi zina, ka pēc fen-šui spogulis būs iederīgs arī virtuvē! Te novietots spogulis, īpaši, ja tajā atspoguļojas galds ar ēdienu - divkāršo tās daudzumu. Galds, kas piepildīts ar dažādiem ēdieniem, visos laikos ir simbolizējis pārticību, bet tas nozīmē, ka spogulis divkāršo ne tikai ēdiena skaitu uz galda, bet arī naudas daudzumu, kas ienāk jūsu ģimenē.

* Novietojot spoguli viesistabā, noteikti pievērsiet uzmanību tam, ko tieši tas atspoguļo. Ja spogulis atrodas iepretim logam, bet aiz loga skaistas ainavas vietā ir izgāztuve - pievelkot šo ainu, spogulis to ienesīs jūsu mājās!

* Spoguli nav vērts kārt iepretim durvīm - visa pozitīvā enerģētika tad izplūdīs pa šīm durvīm. Novietot spoguli iepretim logam var tikai tajā gadījumā, ja aiz loga ir skaista ainava, sakopts pagalms, skaista celtne utt. Atcerieties, spoguļos ir jāatspoguļojas tikai patīkamām lietām un tad šo lietu jūsu mājās būs divas reizes vairāk!
Kategorija: Fenšui | Pievienoja: laimiga (30.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 5380 | Atslēgvārdi: spoguļa maģija | Reitings: 2.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]