Taro burvība

Viesistaba pēc fen-šui
Viesistaba pēc fen-šui

Neskatoties uz to, ka viesistaba ir un paliek par vietu, kur ģimene var kopīgi atpūsties, pavadīt laiku pie svētku galda, pusdienot, vai vienkārši sarunāties, šī istaba dažkārt kalpo arī citiem mērķiem. Šī telpa tikpat labi var kalpot viesiem, būt par zāli, kur notiek darījuma tikšanās un vieta oficiāliem darījumiem. Sekojoši, aprīkojot viesistabu pēc fen-šui noteikumiem, Jūs atnesat labumu visai savai mājai.
Ideālā kārtībā, viesistabas fen-šui ir jārada veselīgu Ci plūsmu. Ka lai to sasniedz?

Vispirms:
paskatieties apkārt un uzmanīgi apskatiet savu viesistabu. Novērtējiet krēslus, kušetes, dīvānus, galdus, gleznas uz sienām, ziedus, spilvenus un dekora priekšmetus viesistabā. Nosakiet, kur un kā tie ir izvietoti.

Ieejas durvis:
saskaņā ar fen-šui mācību, visas dzīves iespējas iziet cauri ieejas durvīm. Priekšnamam ir jābūt labi izgaismotam un jāietver sevī visas laimes un labvēlīguma pazīmes. Tumšs un drūms priekšnams var nomākt Ci.

Radiet plašumu:
ja Jūsu viesistaba ir pārpildīta ar mēbelēm, tad atbrīvojiet šo telpu. Paļaujieties uz savu intuīciju un atbrīvojaties no nevajadzīgajiem priekšmetiem. Jo mazāk nevajadzīgu lietu, jo brīvāka būs Ci plūsma. Saskaņā ar fen-šui, ieejas durvīm ir jābūt no cietas sugas koka. Šādā veidā koks palīdz atvērt savu iekšējo pasauli.
Novietojiet citur krēslus: krēsli, dīvāni, kušetes – tiem visiem ir jābūt pavērstiem pret durvīm. Pati ideja ir vienkārša: saskaņā ar fen-šui mācību, katra cilvēka, kas sēž viesistabā, redzeslokā, ir jābūt durvīm. Citiem vārdiem, cilvēkam, kas sēž uz krēsla vai dīvāna, ir jābūt ar seju pret durvīm. Gadījumā, ja visas mēbeles ir novietotas pie sienas, mēģiniet panākt, lai mēbeles izvietotos astoņstūra vai pusapļa veidā, radot atslābinošu un komfortablu atmosfēru. Ja krēsli vai dīvāns atrodas priekšā logam vai tieši pretī durvīm – pārbīdiet tos. Tas traucē enerģijas plūsmai, tā kā enerģija nepārtraukti cirkulē starp durvīm un logiem.

Izgaismojiet stūrus:
pievēršat uzmanību stūriem, atbrīvojiet telpu un, jo īpaši, tumšos stūrus. Tumsa var novērst Ci plūsmu. Tumšajos stūros novietojiet gaismas ķermeņus – tas nes veiksmi, harmoniju un mieru. Stūros var novietot lampas, pievienot puķupodus, kur puķes ir ar apaļām lapām, vai pat ievietot spoguļus. Jēga ir tajā, lai piesaistītu Ci un panāktu tā brīvu plūsmu, kura citos gadījumos izvairās no šīm vietām. Noņemiet nokaltušus un izžuvušus augus. Tie var kļūt par negatīvās enerģijas avotu, labāk nomainiet tos pret svaigiem ziediem.

Atsvaidziniet sienas:
saskaņā ar fen-šui mācību, ja Jūs pieliksiet ģimenes fotogrāfiju, kas izstaro laimi, vai zīmējumu ar lielu skaistu koku uz rietumu sienas, tad Jūsu ģimene kļūs stiprāka. Ūdenskrituma vai ezera zīmējums uz istabas ziemeļu sienas nes veiksmi, lai kāptu pa karjeras kāpnēm.

Vieta kamīnam:
ja Jūsu viesistabas dizainā neietilpst kamīns, tad organizējiet to un padariet par centrālo vietu Jūsu viesistabā. Fen-šui mācība visiem iesaka izvietot kamīnu tieši viesistabas centrā, jo tas stimulē un uzlabo laimīgo esamību un nodrošina labu Ci plūsmu.

Iņ un jaņ līdzsvars:
ja telpā ir daudz augstu priekšmetu, ir jāpievieno daži zemi. Ja Jūsu paklājs ir spilgtos toņos, nomāciet to ar dīvāna spilveniem piezemētākos toņos. Tāpat arī ievērojiet balansu starp horizontālajiem un vertikālajiem priekšmetiem, cietiem un mīkstiem dekora elementiem arī jābūt līdzsvarā.

Fen-šui ieteikumi viesistabai


Izmantojiet spoguļus:
Spoguļi tiek uzskatīti par ļoti svarīgu dekora elementu. Lai sasniegtu efektu ir pareizi jāpiekar spogulis. Spoguli var izmantot, lai izgaismotu tumšos stūrus, lai istaba izskatītos plašāka un ietilpīgāka, kā arī, lai atspoguļotu durvis, kuras var redzēt no dažādiem rakursiem. Pārliecinieties, ka spogulī neatspoguļojas tualete, kāpnes vai virtuve. Kā arī nenovietojiet spoguli tieši pretī viesistabas durvīm.
Izkariniet fen-šui priekšmetus
: ir trīs dievības, kuras piepilda trīs svarīgas cilvēku vēlēšanās – laime, labklājība un ilgmūžība. Izvietojiet šo dievību figūriņas uz galdiņa ar augstām maliņām. Novietojiet šo galdiņu pie sienas, acu augstumā. Tas labvēlīgi ietekmē Ci plūsmu visā mājā.
Ieviesiet zivtiņu akvāriju:
zivtiņu patstāvīgā kustība labvēlīgi ietekmē laba Ci radīšanu. Tāpēc veiksme būs Jums labvēlīga, ja Jūs novietosiet akvāriju viesistabas ziemeļu pusē. Akvārija izmēriem nav nozīmes, jo jebkurā gadījumā tas sniedz to pašu efektu. Bet, novietojot lielu akvāriju kopā ar lielu kamīnu vienā istabā, Jūs izraisāt divu spēcīgu priekšmetu savstarpēju konfliktu. Tādā gadījumā būtu labāk nomainīt lielo akvāriju pret kādu nelielu.
Izvēlieties pareizo zvaniņu:
saskaņā ar fen-šui mācību, zvaniņš radīs veselīgu un harmonisku atmosfēru ģimenē, tas atjauno uzplauksmi un piesaista labus draugus. Ņemiet vēra Jūsu viesistabas izmērus un izvēlaties atbilstošu zvaniņu. Skaņai jābūt tīrai, skaidrai un patīkamai. Dodiet priekšroku „vēja zvaniem” ar 5 metāla piekariem, kas simbolizē piecus elementus: uguni, zemi, metālu, ūdeni un koku.
Kategorija: Fenšui | Pievienoja: laimiga (30.04.2012) | Autors: www.tribine.lv
Skatījumu skaits: 2185 | Atslēgvārdi: Viesistaba pēc fen-šui | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]