Taro burvība

Zemapziņas neatrisināto problēmu saistība ar dzīves telpu
Mūsu apkārtne izraisa automātiskas reakcijas ļoti dziļā līmenī. Šīs nekontrolējamās reakcijas rodas smadzeņu daļā, kas atbild par pieradumu, piemēram, nokāpšanu pa trepēm, nedomājot, ka tagad kāja jāsaliec, bet pēc tam jāiztaisno. Tās vai citas reakcijas detaļās parasti neiedziļinās.
Katram kādā noteiktā situācijā ir gadījies just neparastu gara pacēlumu vai neizprotamu nemieru. Parasti neizprotot, kādi faktori radījuši šīs izjūtas. Uz ārējiem stimuliem reaģē galvas smadzeņu stumbrs, kur uzglabājas senā atmiņa, kas nosaka galvenās nekontrolējamās reakcijas.
Mēs elpojam, jūtam, redzam, saožam un uztveram apkārtējo vidi, pateicoties mūsu būtības bioloģiskajām un fizioloģiskajām reakcijām, - no šīm nekontrolējamām reakcijām ir atkarīga spēja dzīvot kolektīvā. Nav nejauši, ka pilsētā visi pagalmi ir līdzīgi, bet pašām ēkām piemīt daudz kopīgu elementu gan iekšējā, gan ārējā apdarē.
Cilvēka saikne ar viņa apdzīvoto vidi ir pārāk plašs jēdziens, kas nav iesprostojams kultūras vai laika rāmjos. Vietas izjūta iespiežas mūsu uztverē, tā ir tikpat nepielūdzama un dzīvībai nepieciešama kā gaiss, ko elpojam.

Kāda kārtība ir jūsu mājā?
Pie kādu cilvēku grupas jūs piederat – pie tiem, kas nemitīgi nodarbojas ar mājas uzkopšanu, vai arī tādiem, kuri, uzzinot, ka tūlīt ieradīsies ciemiņi, liekos krāmus ātri paslēpj skapī, pieliekamajā vai... zem spilvena? Varbūt jūs uzskatāt, ka jūsu mājas nav pietiekami smalkas? Un pretēji – varbūt baidāties, ka ciemiņi sajauks kārtību vai kaut ko saplēsīs? Izrādās – attieksmei pret mājas kārtību ir dziļāka nozīme, jo tā uzrāda "robus” cilvēka zemapziņā.
Tīras un kārtīgas mājas var norādīt uz labi organizētu, mērķtiecīgu attieksmi pret dzīvi, bet dažos gadījumos var liecināt par kaut kādām neatrisinātām, no bērnības mantotām problēmām. To, ka cilvēks nejūtas pietiekami drošs par sevi, viņš mēdz kompensēt, cenzdamies nemitīgi kopt savu māju. Ja slikti jūtaties katru reizi, kad mājās ir kaut neliela nekārtība, ar laiku varēs secināt, ka nomāc kādas nopietnākas problēmas. Lai to pārbaudītu, var apzināti radīt mājās nedaudz nekārtību.
Kā to izdarīt? Var sākt īstenot radošu ieceri un pēc tam atstāt visas lietas, kur pagadās. Uz laiku iziet no šīs telpas, tad atgriezties un pavērot savas emocijas un atmiņas. Bieži vien šādā veidā var nonākt pie interesantas pašatklāsmes.
Ja jūsu māja parasti ir savandīta, nekārtīga – ar neizšķirotu žurnālu kaudzēm, netīriem traukiem izlietnē un visās vietās izmētātas drēbes, kā arī visas virsmas ir ar kaut ko aizņemtas – tas nozīmē, ka kārtība tiek vērtēta zemāk par citām lietām savā dzīvē.
Dažreiz nekārtība mājās var norādīt uz nopietnākām neatrisinātām problēmām. Mūžīgais nevīža varētu teikt: "Manas māja nav sakopta tāpēc, ka patiesībā nejūtos spējīgs kontrolēt sevi.” Dažiem cilvēkiem nekārtīga māja ir sava veida aizsargbarjera no pārējiem. Nevēlēdamies tuvināties citiem, viņi neapzināti izmanto nekārtību kā iemeslu, lai nevienu neaicināti ciemos.
Pavērojot, kura telpa ir visnekārtīgākā, var noskaidrot patiesās cēloņsakarības. Ja jūtat, ka nekārtība ir neatrisinātu iekšējo problēmu izpausme, vispirms sakopiet un iztīriet visus nostūrus un tad pavērojot savas izjūtas. Uzmanība jāpievērš atmiņām, kas iznirst no zemapziņas dzīlēm.
Vai jums ir sudraba galda piederumi un porcelāna trauki, kurus nekad nelietojat? Tas ir indikators tam, ka nejūtaties pietiekami vērtīgs, lai lietotu savas labākās mantas. Vai arī esat cilvēks, kas glabā vērtīgākos traukus un tērpus laikiem, kad dzīve būs labāka. Lielākajai daļai, kas šādi domā, labāki laiki tā arī nepienāks, jo viņos mājo nabadzības gars.
Katrs ir pelnījis lietot savas labākās mantas TAGAD. Darot to, pamazām veidojas pārliecība, ka patiešām ir pelnīts tas labākais. Kad ir uzsākta dzīve ar pārliecību, notiek pārsteidzošas pārmaiņas arī uzskatu sistēmā, kas balstās uz zemapziņu.
Daudzu mantu uzkrāšana mājās var simbolizēt neizmantotā potenciāla iespējas, kas snauž cilvēkā. Šī problēma atšķiras no nevēlēšanās lietot labākās mantas. Uzkrājumi var rasties, ja kādai iecerētai vajadzībai ir nopirkti, piemēram, instrumenti, bet tie vēl aiz vien nav izsaiņoti. Iespējams, ka plaukti un skapji ir pieblīvēti ar nelietotu rakstāmpiederumu kastītēm, neatvērtām krāsu kārbām vai audumu blāķiem un dziju kamoliem. Ja sāksiet šīs lietas lietot, pamanīsiet, ka jums ir daudz talantu un interesantu spēju, par kurām agrāk pat nenojautāt.
Uzkrājumu veidošana var būt saistīta arī ar bailēm no nākotnes. Protams, ir saprātīgi sagādāt visu nepieciešamo ārkārtas gadījumiem, taču, ja ir jau iegādātas visas nepieciešamās rezerves, bet joprojām urda nemiers, ka kaut kas varētu pietrūkt un nebūt pietiekamā daudzumā, var pilnīgi droši apgalvot, ka šīs rīcības pamatā ir ar iekšējo drošību saistītas neatrisinātas problēmas.
Ja katru reizi, kas jāiet cauri mājai, jāveic šķēršļu joslas pārvarēšana, tas norāda uz šķēršļiem un problēmām saimnieka dzīvē. Atbrīvojoties no izmētātajiem krāmiem, padarot māju tīru un pārskatāmu, var atklāt, ka arī privātajā dzīvē grūtību pārvarēšana notiek daudz mierīgāk un šķēršļi dzīvē samazinās.
Ja nepārtraukti jāpakāpjas un krēsla vai beņķīša, lai kaut ko aizsniegtu, iespējams, metaforiski izpaužas tas, ka dzīvē sūri, grūti jānopūlas, lai sasniegtu vēlamo. Kad māj tiks pārkārtota tā, lai lietas, kas bieži nepieciešamas, būtu viegli aizsniedzamas, atklāsies, ka nemaz tik ļoti nav jānopūlas arī dzīvē.
Ja mājās uz grīdas saliktas visdažādākās mantas – adīšanas piederumu grozs, grāmatu grēdas, dīvāna spilveni, mūzikas centrs – tas var nozīmēt, ka esat cilvēks, kas stingri stāv uz zemes. Taču var būt arī pretēji – dzīvē justies notriekts gar zemi. Tādā gadījumā ir svarīgi panākt, lai gars atraisītos no valgiem pamēģiniet mantas, kas mētājas pa grīdu, ielikt plauktos, un jau jutīsities vieglāk un brīvāk, gars it kā pacelsies gaisā.
Dažos gadījumos, kaut arī māja ne vienmēr ir uzkopta, tajā viss izkārtots ļoti pedantiski. Tas var nodrošināt ražīgu un ērtu dzīvi, taču var arī liecināt, ka mājas iemītnieks vai nu pārspīlēti stingri nošķir dažādas dzīves jomas citu no citas, vai arī vienmēr pretojas pārmaiņām. Ja prasība pēc pedantiskas kārtības kļūst par apsēstību, šim cilvēkam acīmredzot ir kādas nopietnas problēmas.
Ja ir grūti izprast un mainīt savu zemapziņu, jo tā ir grūti pieejama, tad var sākt mainīt un vērot savu apkārtējo vidi, kurā dzīvo. Tā kā šīs lietas ir savstarpēji saistītas, tad nebūt nav jāpārveido sava zemapziņa, lai sakārtotu māju, bet gan otrādi.
Kategorija: Fenšui | Pievienoja: laimiga (29.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1690 | Atslēgvārdi: Zemapziņas neatrisinātās problēmas | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]