Īstie rituāli, kā pieburt sev mīlestību un princi baltā zirgā

Čīksti, ka atkal un atkal sapņu princis baltā zirgā aizrikšo garām? Nenokar degunu! Ar rozā kvarcu, magonēm un pāris nevainīgiem rituāliem  viņš būs klāt, kā likts!

 

Tāds cilvēks vēl nav redzēts, kuram horoskopā būtu ierakstīts  –  mīlestība un attiecības nepienākas! Parasti nelaimes rodas no tā, ka sevi pietiekami nemīli vai pagātnes nesmukumu iespaidā esi sevī ko nobloķējusi.  Tas tad arī aizcērt durvis mīlestībai pašā degunpriekšā.

Zelta likums skan – jo tevī iekšā lielāks miers un apmierinājums, jo vairāk tu patīc apkārtējiem. Bet, ja augām dienām burkšķi, apniksi gan partnerim, ja tāds jau ir, un izbiedēsi tos, kas riņķo tepat apkārt. Turklāt mīļotais nav jāmeklē: ejot pa paredzēto dzīves ceļu, turpat ceļmalā viņu arī sastapsi. Bet, ja sevi lauzīsi – rīkosies tikai tā, kā citiem ērti, vīriešus, protams, sastapsi, tikai diemžēl ne tādus.

Haoss mājās = haoss jūtās

Tavas mājas ir visu pamatu pamats. Ja tajās pastāvīgi valda nekārtība un netīrība, nebrīnies, ka arī tavā dzīvē valdīs haoss. Ja neveicas attiecībās, paraugies, kas novietots tavas guļamistabas labajā stūrī (raugoties no durvīm). Ja tur novietots skapis, kas burtiski piebāzts dažādām vecām mantām un drēbēm, ir tikai loģiski, ka buksēs arī attiecības.

Tāpēc izmet laukā visu nevajadzīgo, bet vislabāk arī skapi aizbīdi prom, lai enerģija var brīvi cirkulēt. Liela nozīme ir arī gultai. Noteikti nevajadzētu izvēlēties gultu ar diviem matračiem. Tāpat, kad domāsi, kur to novietot, atceries, ka tai jāatrodas ar galvgali pret sienu. Labi, ja gultai ir ieapaļš galvgalis, jo tas simbolizē aizsardzību.

Guļamistabā vajadzētu atrasties pēc iespējas mazāk mēbelēm un lietām, bet tehnikai – datoram un televizoram – tur vispār nav vietas!

Rozā mīlas magnēts

Kad māja iztīrīta, tajā var ienest dažādus mīlestības piesaistītājus. Viens no spēcīgākajiem ir kalnu kristāla paveids – rozā kvarcs. Šis akmens strādās tev par labu, tāpēc dažkārt tas izraisīs gluži pretēju efektu: tiem, kas nav viens otram paredzēti, tas palīdz aiziet katram savu ceļu. Rozā kvarcs palīdzēs tev labāk izprast savas vēlmes, harmonizēs, bet, mainot savu iekšējo pasauli, tu pievilksi vai gluži otrādi atgrūdīsi otru cilvēku. Izmantojot rozā kvarcu, apzinies, ka to nedrīkst darīt savtīgos nolūkos: lai piesaistītu Jāni, Juri vai Pēteri. Varbūt uz kādu brīdi tu arī viņu piesaistīsi, bet vēlāk sastrādātais nāks kā bumerangs atpakaļ.

Kā akmeni lietot. Nopērc mazu rozā kvarca akmentiņu un nēsā sev līdzi: kabatā vai kaklā pakārtu. Tikai ņem vērā: akmeni nevajadzētu vērt metāla ķēdītē, jo, mijiedarbojoties ar metālu, tas zaudē savu spēku. Labāk nēsā to aukliņā vai ādas siksniņā. Nereti sievietes izvēlas krelles un rokassprādzes ar šo akmeni, taču rotaslietas ir cilvēka roku apstrādātas, tāpēc zaudējušas savu enerģiju. Kareklīšus apstrādā smilšu un ūdens mucās – tie ir neregulāras formas, nav tik skaisti, taču enerģētiski tie darbojas vislabāk.

Rozā kvarcu var novietot arī guļamistabā no durvīm pretējā labajā stūrī. Tad gan nepietiks ar mazu akmentiņu. Nopērc paprāvu akmeni lodītes, prizmas formā vai vienkārši akmens atlūzu. Tālāk akmens jāattīra (tas attiecas arī uz piekariņiem).

Turi akmeni zem tekoša ūdens strūklas vismaz 20 minūtes. Šādi tu akmeni enerģētiski attīrīsi. Bet uzlādēt to vari tiešos saules vai pilnmēness staros. Kad tas izdarīts, novieto akmeni tam paredzētajā vietā un dod uzdevumu: nes manā dzīvē prieku, harmoniju, palīdzi mīlestībā! Taču, ja gribi, lai tevi piemeklē veiksme, akmeni nedrīkst atstāt aizmirstu un putekļu apklātu. Ik pa laikam uz to jāparaugās un jāpadomā par to, ko vēlies.

Kaisles puķe - magone

Laulības stūrī piekar Klimta gleznas „Skūpsts” reprodukciju. Tas, kas atrodas tavās mājās, simbolizē tavas vēlmes un ļauj tām piepildīties. Minētais simbols, ja esi viena, palīdzēs tev vīrieti piesaistīt, ja esi pārī, tas līdzēs saglabāt līdzšinējās attiecības.

Otrs spēcīgs simbols ir magones, vislabāk mākslīgās (der arī fotogrāfijas). Tās stāvēs ilgi un kalpos kā dekoratīvs elements. Ar magonēm tiek aktivizēta kaislība. Ja ļoti kāro tikt pie pāra, laulības zonu mājās aktivizē pēc iespējas spēcīgāk: ienest kā rozā kvarcu, tā magones.

Taču brīdī, kad puisis sastapts, pēdējās no guļamistabas jāiznes, pretējā gadījumā kaisles būs tik daudz, ka kāds no jums sāks acis mest uz kādu citu. Tāpēc nav labi iegādāties gultasveļu vai segu pārvalkus ar šiem ziediem. Turpmāk magones guļamistabā ienes tikai šad un tad kaislības pastiprināšanai.Avots: http://www.kasjauns.lv/lv/m/zinas/36695/istie-rituali-ka-pieburt-sev-milestibu-un-princi-balta-zirga
Kategorija: Maģija | Pievienoja: sofi (26.02.2016) | Autors: Ieva Konstante
Skatījumu skaits: 1604 | Atslēgvārdi: mīlestība, mīlas magnēts, pieburšana, rozā kvarcs | Reitings: 3.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Visi smaili
Kods *: