Taro burvība

Koku maģija
Kā uzņemt koku enerģiju? Ja mēs esam noguruši, jūtam depresiju, sāpes (izņemot iekaisuma procesus) un vēlamies uzņemt enerģiju, tad pieejam un nostājamies koka dienvidu pusē. Sākumā pieskaramies tam ar pieri, apkampjam to ar rokām galvas augstumā, palūdzam kokam palīdzību un piespiežamies tam ar visu ķermeni.
Ja mēs esam pārāk uzbudināti, novārdzināti, uztraukti un ir kādas iekaisuma saslimšanas, tad tuvojamies kokam no ziemeļu puses. Nostājamies ar muguru pret koku ar nolaistam rokām, ar delnām skarot stumbru.

Ozols
- Tam ir spēcīga enerģija, kas sniedz jaunus spēkus un apskaidro domas.

Priede
- piepilda cilvēka ķermeni ar varenu un impulsīvu enerģiju. Vislabāk uzņemt priedes enerģiju liktenīgos dzīves pavērsienu brīžos. Priedes enerģija paaugstina tonusu, imunitāti, darbojas kā antidepresants. Priede var uzņemt jūsu bēdas un satraukumus, šaubas un īgnumu.

Kļava
- derēs visiem cilvēkiem, tā nodod savu enerģijas lādiņu, atvieglo slimības norisi, un ārstē. Kļava pieņem visus mūsu emocionālos uzplūdus, saprotot, pretim dodot spēku, mieru un līdzsvarotību.

Bērzs
- izstaro maigu, mierīgu, spēcīga un nepārtrauktā straumē plūstošu enerģiju. Katrs cilvēks nevar saņemt bērza palīdzību, to saņem tikai tas, kas viņu mīl, tic viņam un attiecas ar mīļumu. Pret tādiem cilvēkiem bērzs ir dāsns un atdod savu enerģiju pārpārēm.

Kad cilvēkam jāatbrīvojas no negatīvās enerģijas, jāuzlabo vai jāiztīra savi enerģētiskie kanāli un kardināli jāmaina sava biolauka stāvoklis, jāvēršas pie kokiem, kas uzņem enerģiju, tādiem kā apse, papele, kastanis, zirgkastaņa, pūpoli, egle, ieva, kadiķis. Visi šie koki ir vampīri. Apse uzsūc jeb atņem negatīvo, melno, netīro enerģiju.

Avots: http://www.durga.lv/home/menu_82/topic_82/story_459/page_1
Kategorija: Maģija | Pievienoja: laimiga (24.04.2012) | Autors: nezināms
Skatījumu skaits: 2439 | Atslēgvārdi: Koku maģija | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]