Kosmiskā norakstīšana. Norakstam savus grēkus
 

Rituālu var veikt jebkurā dienā laikā starp 19.00 un 23.00 (šajā laikā kosmoss ir vairāk pieejams). Paņemiet gludu tīra papīra lapu, tās izmērs atkarīgs no „dubļu” daudzuma, ko gribat norakstīt.

Sāciet ar savu senču negatīvisma norakstīšanu. Skaidrā un glītā rokrakstā uzrakstiet uz papīra lapas: „Norakstu pagātnes, tagadnes un nākotnes - datumi, mēneši, gadi, - no tēva un mātes dzimtām, visu slimību sākums, dusmas, ļaunums, aizvainojums, apvainojums, skaudība, ienaids, nepatikšanas”.

Pēc tam papīru uzspraust uz jebkura gara instrumenta vai naža un sadedzināt virs sanitārā mezgla tā, lai pelni nenonāk jums virsū. Papīra atliekas noskalojiet ar ūdeni.

Nākošā rituāla pakāpe – grēku norakstīšana no sevis: „Norakstu pagātnes, tagadnes un nākotnes, datumi, mēneši, gadi, no Dieva kalpa (kalpones), (seko savs vārds) – visu slimību, nelaimju, nepatikšanu sākums”. Atkārtojiet lapas iznīcināšanas procedūru tāpat kā norādīts iepriekš. Šo rituāla daļu atkārtojam ik pēc 1,5 mēnešiem.

Tagad jums ir iespēja norakstīt no sevis dažādas problēmas. Rituāla secība paliek iepriekšējā, mainās tikai teksts. „Norakstu pagātnes, tagadnes un nākotnes, datumi, mēneši, gadi, no Dieva kalpa (kalpones), (seko savs vārds) –slimības sākums (diagnoze), iespējamās frāzes beigas:- naudas trūkuma sākums, problēmu ar bērniem sākums un nesaprašanās ar priekšniecību sākums utt. – formulējot īsi un konkrēti. Vienlaicīgi drīkst norakstīt līdz 11 problēmām, svarīgi to darīt pakāpeniski. Uzrakstījāt vienu – sadedzinājāt. Pierakstījāt nākošo nelaimi – sadedzinājāt lapu.
Protams, kad norakstīšana izdarīta, jācenšas negrēkot.

Bet, ja atkal esat „paklupis”, rituālu jāatkārto. Formulējums mainās – tagad jānorāda konkrēts datums un rīcība.

Šī rituāla mērķis – palīdzēt cilvēkam iegūt harmoniju – ar savām domām, ķermeni, ar visu pasauli!

Izdarījuši norakstīšanu, jūs no Dieva saņemsiet pozitīvu enerģiju, kura jums palīdzēs dzīvot kā rotaļājoties, uzveikt ikdienas grūtības un problēmas.

Kategorija: Maģija | Pievienoja: Victory (02.07.2013) | Autors: www.e-mistērija.lv
Skatījumu skaits: 1709 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]