Taro burvība

Lāsta noteikšana
Lai noteiktu vai jums ir uzlikts lāsts vai „ ļauna acs”, vakarā pirms gulētiešanas, paņemiet parastu stikla glāzi, ielejiet tajā aukstu ūdeni un akurāti glāzē iesitiet olu (gan dzeltenumam, gan baltumu). Olu nedrīkst pārsist ar nazi, bet akurāti pret glāzes malu! Līdz ko ola ir iesista glāzē, tā sakiet šādus vārdus:

Nitra, Rado, Sunandam


Glāzi ar olu nolieciet pie savas gultas. No rīta. Līdz ko pieceļaties, tā aplūkojiet glāzi ar olu: lāsts vai noskaudums redzams uzreiz, ja olas dzeltenums ir melns vai pelēks, tas nozīmē, ka jums ir ļoti smags dzimtas lāsts. Savukārt, ja olas baltums atgādina medūzu ar taustekļiem, tad jums ir lāsts. Bet ja glāze ar olu ir pilnīgi tāda pati kā vakarā nolikāt pie gultas, jums nav ne lāsts ne "ļauna acs" Pēc tam, kad esiet aplūkojuši glāzi, tad olu ar visu ūdeni izlejiet kanalizācijā un sakiet šādus vārdus:

"Ej pie tā, kas tevi sūtīja.


Vai

„ Māte zeme pieņem to visu pārstrādei!”


Lai izvairītos no ļauniem cilvēkiem un skauģiem, iesakām Baltās maģijas talismanu, kas ir ļoti spēcīgs aizsargs pret burvestībām un lāstiem.
Kategorija: Maģija | Pievienoja: laimiga (24.04.2012) | Autors: nezināms
Skatījumu skaits: 15257 | Komentāri: 9 | Atslēgvārdi: Lāsta noteikšana | Reitings: 4.0/10
Komentāru kopskaits: 9
0
1  
1.03.2011
1. Iveta Iveta (Iveta2011)
ola nedrīkst būt pirkta veikalā un nedrīkst būs stāvējusi ledusskapī.

šo paņēmienu es zinu ļoti labi...

0
2  
Ļoti noderiga informācija...bet es vēlētos uzzināt ko nozīmē vārdi - Nitra, Rado, Sunandam ?!
nevarēju nekur atrast tūlkojumu...varbūt varetu palidzēt!?
Un ārīēletos pārbaudīt tulkojuma autentiskumu! :)
Ceru uz drīzu atbildi...tiešām steidzami!

0
3  
Autors nezināms. Materiāls ņemts internetā. Ja tā palasa, tad tad tādi neiztulkojami vārdi ir daudzās ezotēriskās vietnēs internetā. Es diemžēl arī skeptiski skatos uz šādiem vārdojumiem. Ir daudz saprotamākas lietas un vārdi, kā noteikt vai ir lāsts vai nav. Un var jau arī vienkārši savu domu ielikt, savā valodā.

15

0
4  
nezinot kada veidabet man ir tada situacija man bij ielikta jela ola zem motora parsega masinai.. un to es atradu parbaudot eļļas limeni!! un esmu satraucies nav ne jausmas kas to vareja izdarit bet sodien ari uzskreju seskam! un gribu tikt vala no savas masinas. jo ir bail..

ka man rikoties?>?

0
5  
Pļavu zālāju pie bitēm skatos zāle pēdas.turpinu pļaut atradu vistas olu balta. Turpat Smiltserkski. Pagaspavasar sastadiju 50gab. Ne mazo naudiņu atdevu ieauga pat ražu deva. Pa ziemu visi izsala. Bites ar sāk nikt ārā. Varbūt sagadīšanās. Nezinu ko domāt.

0
6  
Visām šīm lietām pastāv varbūtība - iespējams kādam nepatīk, bet iespējams ka sagadīšanās. Lai gan priekšmetus tādām lietām izmanto visdažādākos.

Bet sajūtas nav tās patīkamākās patreiz...

0
7  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

0
8  
sveiki.velejos pastastit situaciju kada paslaik ir mana gimene.dragam galigi neveicas ar darbiem.visu laiku kaut kas notiek.naudas vispar nav dzivojam vienigos parados.darbs ari neiet no rokas.redzu ka stress visu laiku ir vina.lieta tada ka ir draugu loka cigani, kas censas naudu tik izvilkt no vina.gimenes dzives vispar nav.muzigie stridi un sajuta ka grimstam tik.ka pasargat sevi ka atrivoties no ta visa ko darit lai saglabtu gimeni un saktu dzivot normali?paldies jau ieprieks

0
9  
Iveta - šādas lietas nevar atrisināt publiski. Ja vajag manu palīdzību, tad informācija ir šeit: www.soleil.lv

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]