Taro burvība

Mājas ģeoloģiskā enerģija
Kāpēc vienā mājā bērni slimo reti, bet vecie cilvēki nodzīvo līdz simts gadiem? Kāpēc – pavisam blakus, reizēm pat vienā un tajā pašā kāpņu laukumā – ir dzīvokļi, kuros iemītnieki nomaina cits citu, mirst no slimībām vai iet bojā nelaimes gadījumos. Kāpēc it kā „dzimtā” māja tomēr atsakās palīdzēt cilvēkam? Šo jautājumu ir sākuši uzdot arī zinātnieki, jo viņi ir saskārušies ar pirmajā mirklī neizskaidrojamiem faktiem: vienā un tajā pašā pilsētas mikrorajonā atklājas ielas vai to posmi, kur iedzīvotāju saslimstība ar neārstējamām slimībām un pat mirstība daudz biežāk sastopamas, nekā tam vajadzētu būt. Un izrādījās, ka nebūt nav vienalga, virs kāda zemes garozas posma atrodas mītne.
Zemes garozas uzbūve nav viendabīga. To visu laiku piemeklē horizontālas un vertikālas svārstības, tā saucamie izretinājumi un sablīvējumi. Vietās, kur Zemes garoza sastāv no trausliem iežiem, notiek lūzumi un rodas plaisas. Dažreiz šie lūzumi ir nenozīmīgi, bet dažreiz plaisas stiepjas vairākus desmitus, pat tūkstošus kilometru garumā. Tieši lūzumi ir tie, kas vainojami cilvēku slimībās, jo tiek traucēts psihiskais līdzsvars.
Neiegremdēsimies sīkumos, jo tas jau ir zinātnieku lauciņš, bet mums der atcerēties tikai to, ka dzīvnieki šajos jautājumos ir daudz gudrāki par mums. Tāpēc, ja jums ir mājās suns vai kaķis, vai varbūt kāds cits dzīvnieks, pavērojiet viņa uzvedību un tā kā viņš jūtas.
Kāds varbūt varētu iebilst, ka mūsu senči par tādām lietām pat zināt nezināja, taču dzīvoja ne sliktāk. Bet te jāiebilst – tieši mēs esam tie, kas pāris gadu desmitos esam pilnīgi aizmirsuši šos noteikumus, kas ir obligāti, ceļot māju. Mūsu tēvu tēvi to visu lieliski zināja.
Interesants fakts par mājas celtniecības vietas izvēli no mūsu senču gudrībām apbūves gabalā vienādos attālumos citu no citas iezīmēja līnijas. Uz tām ik pa gabalam iedzina mietus, uz kuriem uzsprauda jēlas gaļas gabalus. Tur, kur gaļa visilgāk saglabājās svaiga, cēla māju. Izklausās diezgan barbariski un primitīvi, taču tas darbojas nevainojami ar 100 % precizitāti. Mūsdienās šai metodei ir arī zinātnisks izskaidrojums, bet toreiz vectēvu gudrības bija ļoti būtiskas. Vēl bija novērots, ka māju var celt tajā vietā, kur suns vai aita gulstas, bet tur, kut nolaižas žagata var rakt aku. Tāpat par labu tika uzskatīta parādība, kad peles sarakušas daudz alu, jo vairāk alu, jo labāka vieta mājas celtniecībai.
Mūsdienās ģeoloģijai tiek pievērsta visai maza, dažreiz nemaz netiek pievērsta uzmanība. Brīva vieta ir – ceļas ēku, dzīvojamo vai biroju vienalga, to, kur labāk var nopelnīt. Pavisam nesen televīzijā tika rādītas vairākas vietas Krievijā, kur pēkšņi ielūzt asfalts, bedrē iekrīt cilvēki un pat mašīnas. Dažkārt izveidojas pat līdz 20 m diametrā lielas bedres, grūst ēkas un notiek citas nelaimes. Viss tikai tāpēc, ka apakšā ir alas, tuneļi, dažādas zemes garozas plaisas, pazemes ūdeņi un tml.
Nereti arī dzirdēts, ka īpašnieki tikko uzcēluši māju vai vasarnīcu, baļķi jau sāk pūt, parādās pelējums vai plaisā sienas, pagrabā produkti bojājas... Atbilde ir viena – ēka ir uzcelta pilnīgi nepiemērotā vietā un tam nav nekāda sakara ar fen šui. Tātad lauku mājai piemērotu vietu var atrast ar pavisam vienkāršiem paņēmieniem – par to liecina koki, dzīvnieki, dažādu sēklu dīgtspēja un daudzas citas metodes, bet tas jau ir cits stāsts...
Zinātniski ir pierādīts, ka ģeopatogēnās zonas tik tiešām iespaido visu dzīvo. Šīs zonas veicina onkoloģiskas saslimšanas (tas gan nenozīmē, ka tās rodas tikai šo apstākļu ietekmē), izraisa dažādas sirds un asinsvadu slimības, bet tie, kuriem nervi ir vājāki, šāda situācija var beigties ar pašnāvību. Ģeopatogēnām zonām, ja mēs tur neatrodamies pastāvīgi, bet gan laiku pa laikam, ir arī sava pozitīvā puse, proti, visur, kur mēs izjūtam spēcīgu stresu, mūsu organisms, mūsu dvēsele mācās pārvarēt grūtības.
Visvairāk no šādām patogēnām zonām cieš pilsētnieki, jo zemes garozas lūzuma vietas ir koncentrētas galvenokārt pilsētās. Pareizāk sakot šo lūzumu krustpunktos tika izveidotas pilsētas. Speciālisti apgalvo, ka visa civilizācijas attīstības vēsture saistīta ar lūzumiem. Cilvēki itin kā tiecas uz šiem evolūcijas centriem, kas ir bīstami veselībai, taču nepieciešami attīstībai un cilvēka eksistencei. Tāpēc ir ļoti svarīgi iemācīties izdzīvot pilsētās. Justies veseliem, audzināt veselīgus bērnus.
Mums nav tik svarīgi iedziļināties jautājumos, kas saistīti ar zemes garozas uzbūvi, bet būtiskāk ir saprast, ko darīt, ja saprotam, ka vainīga vieta, uz kuras dzīvojam. Vispirms jāpievērš uzmanība personiskajai pašsajūtai. Ja pēkšņi parādījušās hroniskas saslimšanas, moka pastāvīgas galvassāpes, nespēks, ātri pārņem nogurums, tad – pārbaudiet dzīvokli.
Vislabāk griezties pie speciālistiem, kas profesionāli spēj noteikt nelabvēlīgās zonas. Agrākos laikos ar to nodarbojās, tā saucamie, rīkstnieki. Ikvienā dzīvoklī var atrast vietu, kur starojuma ietekme nav tik bīstama. Tur jānovieto gulta, tur var strādāt un atpūsties.
Vietās, kur starojums ir īpaši spēcīgs, nedrīkst ļaut spēlēties bērniem, kā arī pašiem tur ilgi uzturēties nav ieteicams. Nelabvēlīgās vietās vislabāk novietot skapi, televizoru vai ledusskapi, jo šīm lietām ir pilnīgi vienalga kur tās atrodas. Kaitīgo zonu iedarbību var neitralizēt ar dzintara palīdzību. Piemēram, ja jūsu gulta atrodas šādā zonā, bet pārbīdīt to nav iespējams, tad zem gultas var palikt dzintaru, kuram piemīt neparasti spēcīga enerģētika, un jūsu miega kvalitāte būtiski uzlabosies.
Ir daudzi veidi kā iemācīties sadzīvot ar ģeopatogēnām zonām. Tomēr daudzas anomālās parādības, kuras var novērst pilsētu dzīvokļos un lauku mājās, tieši nav saistītas ar ģeopatogēniem tukšumiem un plaisām planētas iekšienē. Māja ir vienots veselums gan no enerģētiskā, gan informācijas, gan no garīguma viedokļa. Tāda māja, saglabā savu stabilitāti un visā pilnībā pati tiek galā ar ienācējiem no malas. Par to tad arī turpmāk.
Daudzkārtēji novērojumi rāda, ja cilvēkiem, kas pēc dabas nav īpaši talantīgi, palaimējies mitināties ģeoloģisko lūzumu vietu tuvumā, viņiem pavisam negaidīti parādās neparasti spilgtas radošās spējas. Kāpēc? Tas diemžēl pagaidām nav izprotams pat zinātniekiem.
Atgriežoties senatnē, jāteic, ka senči svētvietas ierīkojuši tieši līdzās lūzuma vietām, tieši tādā attālumā, kur vairs nedarbojas postošais zemes starojums un tajā pašā laikā pastiprinās atrašanās vietas pozitīvā ietekme, nav nejaušība. Pateicoties šai vietas izvēlei, svētvietas mūsu pasaules uztvere mainās.
Kategorija: Maģija | Pievienoja: laimiga (25.04.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 2202 | Atslēgvārdi: Mājas ģeoloģiskā enerģija | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]