• Sākums
 • Sākums » Publikācijas » Maģija, mistika, zīlēšana » Maģija

  Vai drīkst pieburt atpakaļ aizgājušu vīru? Vai tas radīs ciešanas šai un nākamajai paaudzei

  Domājat, ka pieburšana un aizburšana ir palikusi aizpagājušajā gadsimtā? Pajautājiet vārdotāju, ekstrasensu un magu ģildei, un, iespējams, būsiet pārsteigti par to, cik plaši tas notiek arī mūsdienās. Varbūt pat vēl plašāk nekā senāk, jo tagad vai vesela kaudze pieburšanas pamācību pieejama tīmeklī, un katrs, kuram netrūkst uzņēmības, var riskēt… Vai tomēr labāk ne?

  Lūk, ko par šo tēmu domā profesionāļi, kuriem darbā nākas saskarties ar izmisuma un atriebības mocītu sievu vēlmi pieburt atpakaļ pie svešiem brunčiem aizklīdušus vīrus.

  Darbojas kā lāsts

  Dziednieks Ilmārs Briedis piekrīt – kādu pieburt tiešām ir iespējams, un melnās maģijas piekopēji to patiešām praktizē: ar fotogrāfiju, ar vārdu, arī ar asinīm. Jaunākais modes kliedziens, par ko viņš dzirdējis, – sieviešu biksītes izvāra un šķidrumu pievieno dzērienam. Stop! Nemetieties tūdaļ pie katla, tik vienkārši tas nemaz nav!

  Maksa par pieburšanu ir krietni augstāka par parasto pakalpojumu cenām. Tantiņa piebūrēja cenšas savas rokas tīras nomazgāt, taču ne vienmēr tas izdodas, jo metodes ir dažādas. Jo nopietnāka pieburšana, jo nopietnākas sekas. “Ilgtermiņā piebūrējam tas materiāli neatmaksāsies! Vai pašam pietiks zālēm un citām likstām, kas var sekot? Dievs nav mazais bērns! Ja mēs to ievērotu, šodien daudz labāk dzīvotu,” pukojas dziednieks.

  Viņš pats šādu pakalpojumu nepiedāvā, ar melno pieburšanu nenodarbojas: “Esmu principā pret, jo nedaru to, kas kādam kaitē. Ja debesis negrib, lai divi konkrētie cilvēki ir kopā, tad arī nevajag!”

  Toties atburt pieburtu vai ieēdinātu cilvēku Ilmārs neatsakās, kaut gan tas esot grūti – jāatbur tajā pašā Mēness fāzē un laikā, kad programma uzlikta, jāzina veids, kā piebūrums uzlikts. “Katrs gadījums jāizskata atsevišķi – kāpēc tas sācies, kāpēc viņš aizgājis,” skaidro dziednieks. “Varbūt tā ir tava vaina, ka viņš ir prom, un nekādas buršanās nemaz nav bijis? Atburšanas seansos cenšos visu izprasīt, un tā lieta bieži beidzas ar raudāšanu. Cilvēks sāk runāt patiesību.”

  Pieburšana faktiski darbojas kā lāsts – tās ir līdzvērtīgas lietas. Apmātais cilvēks to kategoriski neatzīst. Ja sieviete izvēlējusies pieburšanu, tad viņai sirdsapziņas vai rakstura īsti nav, vērtē Ilmārs Briedis. Agrāk vai vēlāk tas atspēlēsies piebūrējam – ja ne šajā, tad nākamajā dzīvē. Dvēselei papildu ciešanas garantētas, arī bērni var sākt slimot.

  Dziednieka Ilmāra Brieža dziļākā pārliecība ir tāda, ka šīs enerģētiskās iedarbības iespējas būtu jāzina tikai atsevišķiem izredzētajiem, nevis jāmāca pat ezoterikas iesācējiem, un tām noteikti nevajadzētu būt pieejamām internetā.

  Brīvo gribu ietekmēt nedrīkst!

  Pie dziednieces, vārdotājas Vitas Cipruses palaikam atnāk cilvēki, kuri paši krituši par upuri pieburšanai – akli aizgājuši no ģimenes, tā ka nu vairs nav ne atpakaļceļa pie pirmās sievietes, ne palikšanas pie otrās. Ja notikusi šāda iejaukšanās no malas, tad negācija jānotīra. “Ar pieburšanu nenodarbojos, bet ģimeni sakārtot varu,” bilst Vita Cipruse.

  Sarežģītākos gadījumos vārdotāja strādā tandēmā ar meitu Ivitu Ciprusi, kurai piemīt gaišreģes spējas. Ivita pārbauda, vai atkal kopā savešana neizjauks kādu lielāku plānu. Ja pārliecinās, ka šiem diviem cilvēkiem tiešām jābūt kopā, tad var mēģināt kaut ko lietas labā darīt. Ja ne – tad ne.

  Jebkura iejaukšanās ietekmē cilvēka enerģētiku, bet kosmosa likumos jaukties nedrīkst, un arī cilvēka brīvajai gribai nedrīkst pretī stāvēt – var sanākt bargi maksāt ne tikai ar naudu, bet arī veselību, ar savu enerģiju. Gadījumi ir dažādi – ir karmiskie cilvēki, kas nākuši mums kaut ko mācīt. Ar tādu jāpadzīvo kādu brīdi, bet tad vajag citu cilvēku, skaidro Vita. Skarbi, bet tā mēdzot būt – ne bieži, tomēr mēdzot. Ja kāds neizpilda savu karmisko uzdevumu, tad sastrādā sliktu karmu. Mēdz būt arī tā, ka cilvēks pats pēc savas gribas no attiecībām aizgājis, tad nav jēgas pūlēties.

  “Par buršanu nevar būt ne runas! Es vārdoju cukuru. Tas der arī tad, ja bērni strīdas, – tiek nomākta agresija, cilvēki atkal spēj sarunāt un vienoties,” stāsta Vita Cipruse. Tomēr jārēķinās, ka šāds mākslīgais miers nav mūžīgs, – tikko pārtrauc vārdoto cukuru lietot, viss atgriežoties vecajās sliedēs.

  Lielu nozīmi vārdotāja piešķir tam, vai ģimene ir legalizēta – sakārtotas oficiālās laulības saites. Šādā gadījumā speciālistam lēmumu pieņemt esot vieglāk, jo tiek uzskatīts, ka cilvēki, oficiāli reģistrējoties, nonākuši pie apzināta lēmuma, ka grib būt kopā visu mūžu. Ja nav reģistrēti, tad kāds no viņiem pie šā lēmuma acīmredzot nav nonācis. Te atkal spēkā stājas noteikumi par brīvās gribas neaizskaramību.

  Cietīs visi iesaistītie

  Attiecībā uz brīvās gribas respektēšanu vienisprātis ir vairākums aptaujāto ekspertu, arī kraniosakrālās terapijas* speciālists, zinšu krājējs Māris Pelēkais.
  “Pieburšana deformē visu mīlas trijstūrī iesaistīto cilvēku karmas. Tur jālieto citas metodes – burties nedrīkst,” skaidro zintnieks. Ja satikušās īstās pusītes, neviens pa kreisi neiešot.

  “Kā piedzimst cilvēks? Dvēsele izvēlas vecākus un dodas pie tiem. Kopā ar tēvu staigā septiņus gadus, kamēr atrod pareizo māti, kurā iemiesoties. Dvēsele ir viena uz diviem pretēja dzimuma cilvēkiem – vīrišķā un sievišķā daļa. Caur šīm divām pusēm pasaulē jāienāk jaunai dvēselei. Ja to kavē, cenšoties sev piesaistīt cilvēku, kas nav tavas dvēseles otra puse, sekas var būt onkoloģiska saslimšana, insults,” savu redzējumu atklāj Māris Pelēkais. Līdzīgi kā restorāna ēdienkartē, tā arī dzīvē katram pārkāpumam ir sava cena. Piederīgie, pēc Māra vērojumiem, maksājot ar iedzīvošanos nierakmeņos. Pašam pieburtajam savukārt tiek saīsināta dzīve, viņš agrāk nomirst.

  Magam, kurš nodarbojas ar pieburšanu, esot vairāki veidi, kā neuzkraut savai sirdsapziņai šo grēku. To dēvē par atpakaļadresi: cilvēks, kurš buras, atstāj savu adresi enerģētiskajā laukā. Ja viņš negrib, lai sekas nāk pār viņa galvu, jāuzdod cita adrese. Daži magi atpērkas vai netīrāko darba daļu atstāj pašam klientam – sak, es esmu tikai konsultants, rēķinu piestādiet izpildītājam. Bet par to, ka rēķins noteikti būs un varbūt pat daudzkārt lielāks, nekā gribētos, var būt pārliecināts gan būrējs, gan pasūtītājs.

  Viena droša metode tomēr pastāvot – palūgt, lai īstās pusītes satiekas tajos ķermeņos, kas šajā dzīvē tiek izmantoti. Tā tiks atjaunota Pasaules kārtība, bet laiks, kas šim nolūkam tiks patērēts, būs ilgs, rezultāts visbiežāk – negaidīts, jo cilvēku raksturi var kardināli mainīties. Kam palūgt? Dvēselēm pašām, viņu mentālajam plānam un Augstākajiem plāniem.

  Bez atriebības drīkst!

  Žurnālistiskā eksperimenta gaitā mums izdevās atrast tikai vienu speciālistu, kurš bija ar mieru sniegt pieburšanas pakalpojumu. Mags Varis (Varis Jeremics – red.), kā viņš sevi dēvē, šo tematu uzlūko tā: “Ja ir problēma, tā jārisina. Nav ko biedēt cilvēkus, ka pieburšana ir ļauna darbība. Paņemot cirvi, mēs varam ar to gan cirst malku, gan skriet pa pilsētu un uzbrukt gājējiem. Svarīgi ir veikt darbību ar plusa zīmi – pieburšana (precīzāk – čakrālā pieburšana) ļauj normalizēt pāru attiecības enerģētiskā līmenī. Karmu šādā veidā sabojāt nevar, jo rituāla gaitā liekās lietas tiek noņemtas, tiek uzlabota atrašanās fiziskajā pasaulē.”

  Vispirms esot jāveic problēmas konstatācija, tad jāsameklē speciālists pieburšanas jautājumos, tad, pēc Vara teiktā, seko iejaukšanās klienta enerģētiskajā ķermenī – astrālā – un problēmas novēršana. Viss, gaidām rezultātu.

  “Daudzi uztraucas par iespējamām sekām, bet, strādājot ar plusa zīmi, nevis atriebjoties, sekas ir laimīga turpmākā dzīve. Izmantojot kriminālo pieburšanu ar asinīm, protams, būs negatīvas sekas, bet pieburšanu ar asinīm var viegli konstatēt pēc simptomiem un to anulēt,” ir pārliecināts mags.

  Mags Varis uzskaita šādus kriminālās asins pieburšanas simptomus:

  • depresija, bezcerība, nesaista citas sievietes – it kā viņu vispār nebūtu,
  • svīšana, sirdsklauves, sirds sažņaudzas,
  • bailes pazaudēt piebūrēju, pazemošanās viņas priekšā,
  • pilnīgs pašcieņas trūkums,
  • raudulība, sentimentalitāte, žēlums pret sevi,
  • slikts miegs, cilvēks ātri nogurst, jūtas vājš savā vīrietībā,
  • ir vēlēšanās piedzerties,
  • viegla iespaidojamība,
  • pret piebūrēju vienlaikus naids un sajūta, ka nespēj bez viņas dzīvot,
  • reizēm māc vēlēšanās aiziet no dzīves.

  Taču arī pie šā maga savu neceļos aizskrējušo lauleni nemaz nav tik vienkārši atgūt. Lai pārbaudītu klienta apņemšanos, pieburt gribošajai personai viņš uzdodot vismaz 40 jautājumu: kāpēc gribi ar šo cilvēku dzīvot, kāpēc tieši ar viņu, nevis ar kādu citu, un citus. Atbildēšanas gaitā cilvēki mēdzot pārdomāt. Ja tomēr nolemj pasūtīt pieburšanu, tas, pēc Vara domām, liecina par patiesu motivāciju un lielu interesi.

  Maksās pēcteči

  Dziednieks, psihoinformaciologs Oskars Peipiņš neslēpj, ka nesaprot cilvēkus, kuri nolaižas tik zemu, ka gatavi likt lietā maģiju partnera atgūšanai.
  “Ja precīzi zināms, ka vīrs iet pa kreisi, tad tās jau ir sekas. Tās liecina par to, ka viņa maigās jūtas pret sievu ir zudušas vai ka nepieciešams steidzams, radikāls jūtu atsvaidzinājums. Arī sievai nopietni jāpadomā, kāpēc vīram ar viņu vairs nav tik labi, ka nevar viņu nekrāpt. Acīmredzot sievietē pašā ir kas izmainījies tiktāl, ka kāda daļiņa no viņas kādreiz stabilā un mīļā veseluma ir atšķēlusies, un vīra izgājieni ir tikai viņas iekšējā konflikta jau reāli taustāmais atspoguļojums,” prāto Oskars Peipiņš. “Varbūt ģimenes attiecībās sen pietrūkst romantikas, iestājusies tizla un nevienam neinteresanta rutīna? Protams, gadās arī otrādi – pa kreisi kāds iet tāpēc, ka romantiskā mājās ir papilnam, bet vīrietim gribas vienkārši dzīvot, tā ir viņa īstā laime.”

  Kas var būt stiprāks par visām buršanām? Protams – patiesa mīlestība! Burties dažiem šķiet daudz vieglāk, jo mīlēt – tas nozīmē pastāvīgi radoši strādāt ar sevi un savām jūtām, fascinēt savu partneri, būt viņam vai viņai par mūzu, kultivēt kopīgas intereses, atceroties arī par individuālo ekoloģisko telpu.

  “Hipotētiski runājot par iespēju tomēr nolaisties tik zemu, ka jāsāk burties, lietderīgi būtu padomāt arī par sekām un atbildību,” atgādina dziednieks. Dīvaini šķiet jau tas vien, ka dažiem cilvēkiem varētu patikt, ka ar viņiem pret savu gribu ilgi turpinās dzīvot kāds, ko viņi piebūruši.

  Vēl bīstamāk ir vēlēt ļaunu neuzticīgajam un viņa jaunajai favorītei, jo visa negatīvā enerģija nenovēršami atgriežas pie sūtītāja. Vai tiešām kāds to vēlas: sodot citus, būt sodīts pats?! Jāsaprot – ja vēršamies pret mīlestību, tātad mēģinām cīnīties ar Dievu. Uz kādu rezultātu tad varam cerēt? Uz svešas nelaimes savu laimi taču neuzcelsi! Jebkura manipulēšana – tieša vai netieša – tik un tā ir cilvēktiesību pārkāpums un ir krimināli sodāma jau mūsu ierastajā sociālajā sfērā. Tāpat ir arī ezoterikā.”

  Dziednieks Oskars Peipiņš skaidro: ja tiek izmantoti okultie un maģiskie resursi, lai pieburtu un liktu citam dzīvot tā, kā to pasūtījusi cita persona, tas var ļoti negatīvi un neprognozējami iespaidot cilvēku pašu, kā arī viņa dzimtu un pēctečus, viņu veselību, laimi un likteni.

  “Iespējams, savās ģimenēs krāps vai tiks krāpti jūsu bērni, mazbērniem var nemaz nebūt ģimeņu, un nākamā paaudze vispār var palikt bez pēcnācējiem. Kādēļ viņiem būtu jāmaksā tik augsta cena tikai par to, ka divi cilvēki nespēja nosargāt savas kādreiz kvēlās jūtas, atlaist viens otru brīvībā, nepelnīt karmu un beidzot satikt īstos partnerus? Bet vispirms – satikt sevi un vairs nezaudēt. Tad varbūt no jums neviens neies ne pa kreisi, ne pa labi!”

  Pēc daudzajām sarunām ar dziedniekiem, magiem un ekstrasensiem secinājumi ir šādi.

  Pie pilnas apziņas esošs un ar atbildības izjūtu apveltīts cilvēks neriskēs ar savu, savas ģimenes un mīļotā cilvēka likteni, lai tikai principiāli dabūtu viņu atpakaļ pie saviem sāniem.

  Pieburtais cilvēks vairs nebūs tas, kurš no jums aizšmauca, – viņa griba un izpausmes energoinformatīvās iedarbības rezultātā būs mainījušās, un šāds zombijs jums var pagalam nepatikt.

  Ievērojami jēdzīgāk (un dažādās nozīmēs lētāk) ir rūpēties par attiecībām, kamēr mīļotais cilvēks ir blakus, nevis meklēt speciālistu, kurš būtu gatavs uzņemties tik riskantu pasūtījumu.

   

  *Kraniosakrālā terapija (latīniski cranum – “galva”; sacrum – “krusta kauls”) ir viena no osteopātijas daļām.

   

  Raksts no žurnāla “36,6°C” tematiskā pielikuma  Avots: http://veselam.la.lv/2017/03/31/vai-drikst-pieburt-atpakal-aizgajusu-viru-vai-tas-radis-ciesanas-sai-un-nakamajai-paaudz
  Kategorija: Maģija | Pievienoja: sofi (31.03.2017) | Autors: 36,6 °C
  Skatījumu skaits: 892 | Atslēgvārdi: pieburšana, Pieburt, maģija | Reitings: 5.0/1
  Komentāru kopskaits: 0
  Vārds *:
  Email *:
  Visi smaili
  Kods *: