Taro burvība

Enerģētiskie apvalki un cilvēku mijiedarbība
Šo tematu sekmējuši ļoti biežie jautājumi: «Kāpēc mans priekšnieks tā spiež uz mani? Kāpēc es baidos stipra cilvēka priekšā, un no kurienes nāk viņa spēks? Kāpēc, komunicējot ar vienu cilvēku, es jūtos slikti, bet ar citu labi?» Visi šie «kāpēc?» izriet no neapzinātā apvalku saskarsmes procesa. Pamēģināsim to aplūkot uz konkrētu piemēru parauga.
Pirmā situācija. Jūs nejauši esat pieaicināti nepazīstamā kompānijā. Bet, lai kā jūs censtos pielāgoties jaunajai videi, jums tas neizdodas. Jūs mēģināt piespēlēt un teikt daudz patīkamu vārdu apkārtējiem cilvēkiem, bet sapratne nenāk, kaut kas neļauj jums pieņemt viņu tēlu. Jūs izjūtat nepatīkamas izjūtas un nevarat tās pārvarēt. Visdrīzāk, šajā gadījumā, nepatīkamās izjūtas izraisīja dominanšu atšķirība.
Cilvēka apvalkam, kā likums, ir noteikta uzbūve, kas balstās uz dominanti. Tas ir, lai kā cilvēks domātu vai izpaustu sevi ārēji - viss tas griežas un atgriežas pie galvenās cilvēka dominantes. Tāpēc cēli, cildeni cilvēki izjūt spiedienu, atrodoties rupjāku materiālo cilvēku vidē.
Dažreiz dominante tiek būvēta ap kaut kādu noteiktu mērķi un tajā saplūst visa enerģētika, ja jūsu un jūsu sarunbiedra mērķi ir pilnīgi pretēji, tad blakus tādam cilvēkam jūs jutīsieties slikti. Sajūtot, kā veidots cilvēka apvalks, uz kādu centru tas tiecas, var viegli pārvarēt šo pretrunu vai arī mākslīgi piespēlēt oponenta dominantei. Ja savukārt jums nav nekādu praktisku mērķu, tad nav vērts tikties ar tādu cilvēku vispār.
Otrā situācija. Jūs nokļūstat politiskās partijas sapulcē, vai arī jums pie durvīm zvana evaņģēlisti. Tie jūs ieskauj, it kā, savā mīlestībā un sāk skaidrot savus vadmotīvus un postulātus. Jūs pieklājīgi uzklausāt, bet vēderā un virs galvas jūs sajūtat kaut kādu vieglu spiedienu vai kustību. Tā ir skaidra egregoriālās programmēšanas pazīme. Jūsu biolauku neapzināti mēģina ieprogrammēt. Tas notiek reliģisku cilvēku, fanātisku politisko partiju, sabiedrisko organizāciju un sektu starpā. Mēģinot ievilkt jūs organizācijā, viņi izmanto kolektīvo egregora gribu, jo vairāku līdzīgi noskaņotu cilvēku mentālais spēks ir stiprāks par neapzināto indivīda spēku.
Ja jūs esat nonākuši tādas programmēšanas ietekmē, pacentieties saprast to. Un pieņemt savā dzīvē faktu, ka cilvēks ir labs kā tāds un mūžīgajām patiesībām nav nepieciešama ideoloģija, tā ir jebkura cilvēka sirdī. Mēģiniet būt pasīvi, egregori nemīl pasivitāti, ja jūs nepadodaties egregoriālo personību ietekmei un nepieņemat egregora enerģētiku, tad jūs viņam, tēlaini izsakoties, kļūstat neinteresanti.
Jūs iesēžaties taksī vesels un jautrs, bet izkāpjat noguris un nespēcīgs. Kamēr jūs braucāt, jūs jutāt spēcīgu sasprindzinājumu gaisā. Visticamāk, cilvēks, kas veda jūs, ir nonācis spēcīga stresa ietekmē un viņa apvalks ir pārgājis panikas režīmā. Tāds stress var būt tuvinieku zaudēšana, darba zaudēšana, nozīmīgu un vērtīgu lietu zaudēšana, pēkšņa informācija par neārstējamu slimību, ilga uzturēšanās labošanas iestādēs, psihiska saslimšana.
Instinktīvi cilvēki sāk aizsargāties un viņu apvalks vibrē agresīvi attiecībā pret apkārtējo telpu. Ir jāpaiet laikam, lai cilvēks varētu pieņemt stresa situāciju, pieņemt pareizo lēmumu un nomierināties.
Ceturtais gadījums apraksta saskarsmi ar cilvēkiem, kas ir aktīvi un mērķtiecīgi koncentrēti. Tie var būt atsevišķi biznesmeņi, birokrāti un reliģijas adepti. Visi, kam savā darbā jābūt stingri orientētiem uz vienu mērķi. Tādi cilvēki izstaro auru, kas vibrē tikai vienā režīmā, tādēļ jūs varat sajust tādus cilvēkus, kā ļoti spiedošus un dažreiz nežēlīgus. Kaut arī spēja spēcīgi inducēt vienu mērķi - ir vienkārši viņu darba daļa. Saskarsmes situācijās mēs bieži jūtam vairākas sarunbiedra sajūtas. Jo jebkura cilvēka apvalkam ir sava uzbīve, kas balstīta uz dominanto centru.
Kategorija: Mistika | Pievienoja: laimiga (09.05.2012) | Autors: ***
Skatījumu skaits: 1725 | Atslēgvārdi: Enerģētiskie apvalki | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]