Taro burvība

Kā sev piesaistīt naudu?
Izrādās, numeroloģija ne tikai spēj atklāt tavas personības pozitīvās un negatīvās iezīmes, bet spēj arī parādīt, kas jādara, lai savā dzīvē piesaistītu vairāk naudas. Sieviešu Klubs atklāj, kas jādara, lai atrastu atbildi!Matemātikas aprēķins pavisam vienkāršs: saskaiti kopā savu dzimšanas datuma, mēneša un gada skaitļus. Iegūto summu reducē līdz vienam ciparam, šādi iegūstot vienu skaitli.

Izņēmums, ja tu esi ieguvusi kādu no īpašajiem skaitļiem – 11, 22, 33, 44. Tad šos skaitļus neskaiti kopā, bet gan lasi, ko tie nozīmē (skat. zemāk!).

Nākamais solis pavisam vienkāršs. Skaidrojošajā raksta daļā atrodi savas personības skaitli un lasi, kas jādara, lai sev piesaistītu naudu.


1
– Vēlams nēsāt sev līdzi talismanu ar Saules disku. Mājās jātur tīrība, it sevišķi stūros. Trauki jāmazgā spirālveida kustībām. Un jāizkopj sevī humora izjūta. Jāatmet egoisms, ambīcijas un slinkums.

2 – Līgumus ieteicams parakstīt, turot pildspalvu divos pirkstos.
Vēlams, lai dzīvoklim būtu divas durvis, bet pie sliekšņa ieteicams nolikt divus traukus, kuros glabāt lielākas naudiņas. Nav ieteicams kļūt bagātam vienam, bet gan sadarbībā ar savu partneri. Jāatbrīvojas no gļēvulības un nespējas izlemt.

3
– Reizi trīs gados trīs dienas pēc kārtas paklusē. Daudz jādzied un jālasa dzeja. Lai neaizplūstu nauda, vienmēr rūpīgi jāaizgriež ūdens krāni. Jāatbrīvojas no nepieciešamības, pļāpāšanas un greizsirdības.

4
– Mājās jātur bruņurupucis – tas pievilks naudu. Jāstrādā ar galvu un rokām. Nedrīkst iesaistīties apšaubāmos ātrajos projektos. Jāatbrīvojas no tieksmes komandēt.

5
– Jāievēro likumi, tos nedrīkst apiet. Jāmācās taupīt enerģiju. Jāapmeklē izstādes un dažādas prezentācijas, lai iedrošinātos mainīt darbības sfēru.

6
– Ap sevi jārada skaista vide. Finanses ir atkarīgas no ģimenes. Jāatbrīvojas no lepnības un spītības. Var izmantot planētas Venera attēlu.

7
– Jo vairāk zināšanu, jo lielāki ienākumi. Jāpārvar vientulības tieksmes un jādraudzējas ar gudriem cilvēkiem, lai parunātos par pasaules noslēpumiem, bet jāstrādā vienatnē. Ieteicamais talismans – ērgļa figūriņa vai attēls. Jāatceras: vīnā patiesības nav.

8
– Noderīgi sev līdzās nēsāt Jaunavas Marijas attēlu. Jāpelna ar lielām lietām. Nepieciešama noteiktība lēmumos, samazinot egoismu.

9
– Jālasa ķīniešu filozofa Lao Czi atziņas. Jānodarbojas ar labdarību pēc principa „Izdarīju un aizmirsu”, un nauda atgriezīsies. Jāatbrīvojas no skopuma un neizlēmības. Trūcīgajiem jāpalīdz ar idejām.

Un tagad kārta īpašajiem skaitļiem


11
– Uz galda jātur āboli – ēd tos un tad nāks nauda. Tavi ienaidnieki ir egoisms, aizvainojums un niknums.

22
– Par finansēm jārūpējas 22. dzimšanas dienā: 22 dienas pēc tās sevi jāieprogrammē ar vārdiem – kļūsti līderis. Bet tu nedrīksti lielīties un tev biežāk jābauda saules stari.

33 – Labi pastaigāties vienai pa parku vai mežu.
Un tavs uzdevums – iemācīties krāt naudu. Jāattīsta intuīcija, piemēram, darot darbus ar aizsietām acīm.

44
– Palīdz Jaunavas Marijas aizsardzība (attēls vai lūgšanās). Tev jāsabalansē materiālā un garīgā pasaule.

Avots: http://www.sieviesuklubs.lv/psihologija/mistika-un-magija/ka-sev-piesaistit-naudu/
Kategorija: Mistika | Pievienoja: laimiga (10.05.2012) | Autors: Kintija
Skatījumu skaits: 2708 | Atslēgvārdi: Nauda | Reitings: 2.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]