Taro burvība

Katram savs sargenģelis....
Gabriels ir mērķa pavēstīšanas un Augšāmcelšanās virseņģelis. Nes atklāsmi, taisnību un garīgo viedību kā Dieva galvenais sūtnis. Ļauj izprast un pildīt dzīves galvenos uzdevumus. Krāsa- balta un sudrabaina, diena- pirmdiena. Saistīts ar ūdens stihiju.

Samuels
ir mīlas un pielūgsmes, žēlsirdības virseņģelis. Aizstāv pret apmelojumiem, cietsirdību, palīdz konfliktsituācijās. Diena- otrdiena, krāsa- sarkana. Saistīts ar uguns stihiju.

Rafaels
ir veselības, dziedniecības un enerģijas koncentrācijas virseņģelis. Viņš ir Dievišķais dziedinātājs. Pārstāv it visā Augstāko harmoniju. Palīdz atbrīvoties no slimībām, atrast īsto ceļu dzīvē, harmonizē vidi un attiecības. Diena- trešdiena, krāsa- zaļa. Saistīts ar gaisa stihiju.

Zadkiels
ir palīdzības lūgšanas, brīvības un piedotspējas virseņģelis. Pārstāv gudrību, drošības sajūtu, dod veiksmi, radošos talantus, ko sauc par Dieva dāvanām. Diena- ceturtdiena, krāsa- violeta.

Anaels
ir miera, mīlestības un žēlsirdības virseņģelis, kuram piemīt spēks, kas ļauj attīrīties ar Svētās uguns palīdzību, izprast savas dzīves galveno uzdevumu. Harmonizē attiecības starp cilvēkiem, palīdz atrast nozaudētās lietas. Krāsa- Zaļa, diena- piektdiena.

Kasiels
ir vientulības un līdzsvara virseņģelis. Pārzin mērenību, sakārtotību, stabilizē haosa situācijas. Dod stabilitāti. Saistīts ar liktenīgiem notikumiem cilvēka dzīvē, pārvalda cēloņu un seku likumu dzīvē. Diena- sestdiena, krāsa- melna.
Kategorija: Mistika | Pievienoja: laimiga (08.05.2012) | Autors: Dace
Skatījumu skaits: 2058 | Atslēgvārdi: sargenģelis | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]