Meditācija iepriekšējo dzīvju noskaidrošanai

   Ar šīs meditācijas palīdzību ir iespējams noskaidrot kas un kur jūs bijāt savā iepriekšēja dzīvē.

1)     Istabā lai ir puskrēsla, durvis aizvērtas, telefons izslēgts. Nolieciet blakus modinātāju, pēc kura zvana jums būs "jāatgriežas”  Aprēķiniet laiku uz 30 - 35 minūtēm.  Formulējiet problēmu ko tieši jūs vēlieties redzēt.

2)     Aizveriet acis. Ielūkojieties tumsā, kas redzama jūsu acu priekšā. Ja parādās spīdumi ,krāsaini plankumi, aizvirziet  tos malā. Ieskatieties un virzieties uz priekšu.

3)     Agri vai vēlu jūs ieraudzīsiet sienu. Sienas var būt dažādas: gan parastas sētas, gan žogi, gan betona mūri. Tā būs jūsu dzimšanas barjera. Atkarībā no tā, cik ļoti jums nepieciešams ieraudzīt iepriekšējo dzīvi, tik ātri jūs līdz tai nonāksiet. Ieskatieties, virzieties uz priekšu, nevizualizējiet, siena parādīsies pati.

4)     Uzsāciet kustību gar šo sienu. Nav svarīgi uz kuru pusi jūs dodieties: pa labi, pa kreisi, uz augšu vai uz leju. Kur liekas ērtāk, tur arī virzieties. Jums jāiet līdz sasniegsiet plaisu: tā būs ieeja sienā.  Arī tā var izskatīties ļoti dažāda, turklāt, ja atkārtosiet vingrinājumu, katrreiz tā izskatīsies savādāka.

5)     Dodieties iekšā. Nekur neiejaucieties, tikai vērojiet! Jums tiks parādīta jūsu iepriekšējā dzīve: varbūt tas būs kā kino, varbūt jums liksies, ka notikumi risinās tieši ar jums. Tas nav bīstami. Jūs sajutīsiet savā dvēselē  svinīgu un pacilātu noskaņojumu, kas saglabāsies arī pēc iziešanas no meditatīvā stāvokļa. Mudinātāja zvans jūs atsauks atpakaļ. Tad varēsiet pārdomāt, analizēt un šaubīties!

 

Kategorija: Mistika | Pievienoja: sofi (29.03.2012)
Skatījumu skaits: 1677 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: meditācija, iepriekšējās dzīves | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 1
0
1  
Vēlētos pamēģināt,bet bail!Īsti nevaru pateikt no ka!Kāds ir mēģinājis,sanāca?

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]