Taro burvība

Pilsētas raganas noslēpumi
Raganu tehnika efektīvāk darbojas, ja tās veikšanas brīdī sieviete atrodas transa stāvoklī. Šajā gadījumā ar vārdiem „transa stāvoklis” jāsaprot, ka smadzeņu ritmos dominē alfa viļņi, kuru frekvence ir no 7 līdz 14 Hz. Šo stāvokli var raksturot kā meditatīvu, atslābinātu. Šādā stāvoklī smadzenes darbojas netipiskā veidā, kļūst iespējama telepātija un gaišredzība. Tiek slāpēti racionālā saprāta filtri, kas apstrādā informāciju ar loģikas palīdzību.

Ar kādu tehniku panākt šādu stāvokli? Nosauksim šo tehniku par Varavīksnes kāpnēm. No sākuma iztēlojamies koši sarkanu saulrietu, mūsu smadzenēs dominēs viļņi, kuru frekvence ir 13 Hz, tad oranžu kā apelsīns – 12 Hz, pienenes dzeltenumu – 11 Hz frekvenci, smaragdzaļā smadzenes noskaņos uz 10 Hz frekvenci, debesu zilā – 9 Hz, tumši zilā – 8 Hz un violetā – 7 Hz. Tā mēs pamazām nonāksim meditatīvā stāvoklī, kurā dominēs alfa viļņi.

Maģiskais aplis ir brīnišķīga vieta, kas ļauj koncentrēties veicamajam uzdevumam. Rituāli, kas veikti maģiskajā aplī, iegūst milzīgu spēku. Aplis ir piemērota vieta dziedniecības rituāliem, lai piesauktu Zemes Mātes spēku un piesaistītu Mēness sudrabaino enerģiju, un vieta, kurā ar dziesmu, deju un bungu skaņu palīdzību paplašināt savu apziņu, un kur izteiktie buramvārdi un lūgšanas iegūst īpašu spēku.

Iesvētības rituāls. Vai raganai tāds vispār vajadzīgs? Raganas, kas darbojas grupās, uzskata, ka sievieti par raganu var iesvētīt tikai cita ragana. Taču analizējot pieredzi, varam secināt, ka vairumā gadījumu šādiem rituāliem ir formāls raksturs. Īstais spēks var atnākt ilgi pirms šī rituāla vai arī kādu laiku pēc tam. Šī spēka atnākšanas brīdi, tad arī sauc par „Baltās Dievietes iesvētību”. Tas ir mirklis, pēc kura senās zintis kļūst par jūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu, tad izjutīsit prieku, vērojot saullēktu un saulrietu, un sāksit apjaust Dievietes izpaudumu un spēku.

Raganām ir raksturīgi izmantot palīglīdzekļus savu mērķu sasniegšanai. Tradicionāli par tādiem kalpo no dabas aizgūtie materiāli - no augu, dzīvnieku un minerālu valstības, jo saskaņā ar Baltās Dievietes mācību, raganisms savus spēkus smeļ dzīvajā dabā. Gatavojot talismanus, to sastāvdaļas dalās divās daļās: aktīvajā vielā un pildvielā. Piemēram, zīmējot talismanu – zīmogu uz papīra, baltā lapa ir balasts, bet aktīvā viela ir tinte, tuša vai krāsa. Tāpēc papīru attīra, bet tinti uzlādē, piejaucot tai smalki saberztu zāļu pulveri, vai pievienojot smaržvielu.
Kategorija: Mistika | Pievienoja: laimiga (09.05.2012) | Autors: www.reikinet.lv
Skatījumu skaits: 1967 | Atslēgvārdi: Pilsētas raganas noslēpumi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]