Rūnu mistērijas 1.daļa
 

Rūnas ir sena piktogrammu sistēma. Tajā ietverti priekšstati par Dabā un Visumā valdošiem spēkiem, kuriem varam piekļūt ar maģijas palīdzību. Rūnas zīmēja visur - briesmu gadījumā var uzzīmēt aizsardzības rūnu arī savā priekšā turpat gaisā. Katra no rūnu rindas zīmēm ir maģisks simbols.

Maģija ir prasme pieslēgties kādam mums pagaidām nezināmam enerģētikas avotam un ar tajā akumulēto spēku palīdzību panākt izmaiņas dzīvē. Maģija balstās uz pārliecību, ka esam vienoti ar visām esamības izpausmēm un tāpēc savstarpēja sadarbība ir iespējama. Rūnas apslēptos spēkus drīkst izmantot tikai labos un godīgos nolūkos.

Kad darbojas maģija?

Ja mēs pa tiesi ticam, ka spējam sasniegt vēlamo - panākumu atslēga ir ticība un gribasspēks, kas nepieciešami, lai atvērtu sakaru kanālu un iesāktu procesu. Rūnām palīdzību lūdzam, ja jūtam nestabilitāti vai meklējam iespēju uzlabot situāciju. Rūnu maģija nav zīlēšana tās tradicionālajā izpratnē. Rūnu uzdevums nav veidot mūsu dzīvi bagātu un mūs pašus padarīt laimīgus. Rūnas nepasaka, kas notiks, bet norāda uz kādu to ietekmei pakļautu virzienu un iespējamām sekām, ja mēs šajā virzienā darbosimies. Tādējādi, mainot uztveri un savu reakciju uz notiekošo, cilvēks spēj PATS ietekmēt notikumu gaitu un virzīt to sev vēlamā virzienā.

Rūnas ietekme ne vienmēr izpaužas atbilstoši mūsu iecerēm

Tā var būt negaidīta, un pat konfliktējoša. Tādā veidā liekot paraudzīties uz konkrēto lietu no cita redzespunkta un atrast veidu, kā panākt gaidīto rezultātu. Rūna pati nedarbojas - tās ietekme ieslēdzas tikai tad, kad esam to izvēlējušies. Izvēlei ir meditatīvs raksturs. Tā notiek lūguma formā kā sakaru meklēšana ar neredzamo pasauli. Jo kritiskākā situācijā cilvēks atrodas un ir spēcīgāka vēlēšanās no tās izkļūt, jo precīzāka būs izvēle. Katrs rūnas simbols var kalpot par līdzekli Visuma palīdzības saņemšanai.

Lai sekmīgi darbotos ar rūnām, jāievēro konkrēti nosacījumi.


 • Atvērtība neparastajam:

  * Ticība rūnas spēkam.

  * Spēja saņemt atklāsmi.
   
 • Godprātīgi nolūki.

  * Konkrēts reāls mērķis.

  * Prasme izvēlēties rūnu.

  * Cieņa un godbijība pret rūnu.

  * Rituālu ievērošana.

 


Materiāla avots: http://www.e-misterija.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=959:rnu-mistrijas-1daa&catid=89:runas&Itemid=214

 

Kategorija: Rūnas | Pievienoja: laimiga (23.06.2012) | Autors: www.e-misterija.lv
Skatījumu skaits: 4397 | Reitings: 2.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Visi smaili
Kods *: