Bruņurupucis - simbols Tavai veiksmei
Bruņurupucis birojā
Bruņurupucis tiek uzskatīts par vislabvēlīgāko un dievišķīgāko radījumu, kas nes ārkārtīgi lielu veiksmi. Turklāt, tas ir arī ilga mūža simbols. Bruņurupucis ir arī karjeras veiksmi nesošās ziemeļu puses sargs, tādēļ vari piekārt, piemēram, bruņurupuča attēlu savā birojā pie sienas. Birojā bruņurupuci iesaka turēt tieši telpas ziemeļu pusē, turklāt vienu. Ziemeļu skaitlis ir "1", un viens bruņurupucis nesīs vairāk veiksmes nekā divi. Savukārt savstarpējo attiecību uzlabošanai par daudz labvēlīgāku tiek uzskatīts tieši skaitlis "2". Ar bruņurupuci mēs aktivizējam gan ziemeļu elementu, gan dievišķo radību, lai nodrošinātu sev veiksmi karjerā. Šo padomu var izmantot pat tad, ja ziemeļi it kā ir Tev nelabvēlīgs virziens. Bruņurupuča simbols ir par to spēcīgāks.

Dzīvs bruņurupucis
Šim rāpulim patīk gan ūdens, gan sauszeme. Turēšanai vari izmantot akvāriju, kurā ieliec akmeni un līdz pusei piepildi ar ūdeni. Ūdens jāmaina apmēram trīs reizes nedēļā un, ja lej tajā krāna ūdeni, ļauj tam nedaudz nostāvēties, lai iztvaiko hlors. Barot bruņurupuci var ar speciālu barību un svaigiem dārzeņiem.
Tā kā labāk turēt vienu bruņurupuci, neraizējies, ka tas jūtas vientuļi. Viņam patīk būt vienam, jo pēc dabas tas ir vientuļnieks.

Lasītājas pieredze:
"Reiz braucu ciemos pie kādiem saviem radiem. Ieejot viņu mājā, apskatīju visu, jo jau diezgan ilgu laiku nebiju tur ciemojusies. Ieejot darbistabā, mani pārsteidza tas, ka tur bija bruņurupuča statuja, turklāt zem bruņurupuča kājām bija ieliktas naudas monētas. Prasīju, kas tas par simbolu? Un man atbildēja, ka tas esot veiksmei karjerā, lai naudiņa labi ienāktos. Nebiju ko tādu dzirdējusi... Taču skatoties, kā šie cilvēki dzīvo - laimīga ģimene, liela, skaista privātmāja, ceļojumi ik pa laikam utt. -, šķita, ka viņiem tiešām šajā jomā viss ir kārtībā. Protams, tur nopelns ir ne tikai bruņurupucim, bet, ticēt man gribējās un arī savās mājās izdarīju tāpat. Nav jau tā, kā pēkšņi nauda sāka birt un uzlecu pa karjeras kāpnēm, taču esmu tikai augusi un viss ir tikai uzlabojies, pie tam, kas svarīgi, sliktāk nevienu brīdi nav bijis."
Kategorija: Talismani | Pievienoja: Victory (12.04.2016) | Autors: Sievietes pasaule
Skatījumu skaits: 1255 | Atslēgvārdi: veiksmei, simbols, bruņurupucis, Tavai | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Visi smaili
Kods *: