KA IZSARGĀTIES NO ĻAUNUMA.
 

Ne mazāk slavenais filozofs un teologs Akvīnas Toms secinājis, ka spēcīga dvē­seliska pārdzīvojuma rezultātā notiek izmaiņas cilvēka fizis­kajā ķermenī—galvenokārt tas saistās ar acīm, kas ar savu sevišķo starojumu piepilda un piestrāvo gaisu pat no attālu­ma. Taču ne vienmēr cilvēki apzinās, ka viņu skatiens spēj kādam nodarīt ļaunumu. Vai no tā iespējams izvairīties? Protams. Arī infekcijas ir visur, bet saslimst tikai daži.

Ko darīt, ja liekas, ka uzglūn ļaunums?

Pieskarieties metāliskam priekšmetam — nazim, cirvim, atslēgai, naglai, adatai utt. Šie priekšmeti aizsargā labāk nekā metāls, no kura tie izgatavoti. Senajā Ēģiptē sevišķi iecienīts amulets bija atslēga un pakavs.

Aizsargājošas īpašības piemīt akmeņiem — sevišķi melnajam ahātam, kuru caurvij gaišas dzīsliņas.

Vissenākās maģiskās aizsardzības krāsas ir debes­zilā un sarkanā. Arī melnā un baltā krāsa tiek izmantotas aizsardzībai pret ļaunumu.

Brīnišķīgs līdzeklis pret ļaunuma uzbrukumu ir troksnis, atvairot ļauno spēku iedarbību (varbūt ar skaļo mūziku mūsdienu jaunieši aizsargājas no visapkār
tesošā ļaunuma?!). Dažreiz pietiek pabungot ar pirkstiem, ierieties sunim... Var 3 reizes pieklauvēt pie koka, galda, sienas. Arī bērnu grabufīšu
svarīgākais uzdevums — atvairīt iespējamo ļaunumu. Turpretim ar svilpošanu jāuzmanās — var piesaukt kā labos, tā ļaunos garus.

Ļaunums sevišķi baidās no zvana skaņām. Izejot no mājām, diez vai līdzi būs zvaniņš, bet atslēgas gan vienmēr ir klāt. Ja jūtams kas ļauns, jāpaskandina atslēgas.

Izsargāties no ļaunuma ir vieglāk, nekā atbrīvoties no tā iedarbības.

Kategorija: Talismani | Pievienoja: Victory (30.05.2013) | Autors: www.stilaparks.lv
Skatījumu skaits: 1729 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]