Orgonīti
Orgonīts ir piramīdveida, sfēriska, vai citas formas ierīce, kas sastāv no organiskas masas(epoksīda sveķiem ), no alumīnija un vara skaidiņām, neslīpētiem kvarca kristāliem un vorteksā savītām vara spirālēm. Visas nosauktās sastāvdaļas ir savietotas noteiktās attiecībās, kas rada noteiktas frekvences laukus. Tā ir ierīce, par kuras izgatavošanu, īpašībām un pielietojumiem var sameklēt daudz informācijas internetā. Tiek minēts, ka šīs tehnoloģijas izmantojuši senie atlantīdieši. Taču jau šobrīd visā pasaulē, tostarp arī Latvijā ir daudz ļaudis, kas izmēģinājuši orgonītu.Ko dara orgonīts?

Orgonīts nav nekāda mistika, bet gan uz fizikas pamatlikumiem balstīta ierīce, kas neprasa sarežģītas tehnoloģijas izmantošanu. Orgonīts paaugstina vibrāciju/frekvenču līmeni visā savā iedarbības laukā. Tātad iedarbojas uz zemajām frekvencēm, tās paaugstinot. Kas ir zemo frekvenču avoti? Zemās frekvences ir: slimības, dusmas, agresija, tās izstaro mobilie telefoni(ļoti kaitīgi mikroviļņi),Wi-Fi, mikroviļņu krāsnis, TV, PC, mp3 atskaņotāji, sakaru antenas, atomreaktori, augstsprieguma līnijas, transformatori utt. Praktiski visa elektronika un elektroiekārtas ražo šīs zemās frekvences.

Ja cilvēks ilgstoši ikdienā atrodas zemo frekvenču iedarbības zonā(kas arī ar mums notiek) arī viņa vibrāciju līmenis pazeminās. Tā sekas ir agresija, depresija, bieža saslimstība, domāšanas palēnināšanās, šūnu mutācija(vēzis) u.t.t.

Orgonīts „savāc” savas darbības zonā šīs zemās frekvences un, izlaižot caur sevi, paaugstina frekvenču līmeni, pārvēršot enerģiju pozitīvajā(dzīvības enerģija, dzīvības spēks, dzīvnieku magnētisms, prāna, či, mesmērisms, kosmiskā enerģija, orgons, iņ-jaņ un vel daudz citu nosaukumu ir šai enerģijai). Šī enerģija cirkulē caur visiem priekšmetiem un materiāliem, tādā veidā attīrot visu savā iedarbības laukā.

Orgonīta iedarbība uz cilvēku: cilvēkam šajā iedarbības laukā paaugstinās darba spējas, pastiprinās imunitāte, atkāpjas slimības, pieplūst vairāk enerģijas, mazāk jāguļ, pastiprinās garīgās spējas, attīstās intuīcija, samazinās stresa līmenis, ar laiku izzūd dusmas un agresija, atjaunojas šūnu darbība. Cilvēkiem, kuriem ir zemas frekvences, sākumā nedaudz var sāpēt galva, bet īslaicīgi - kamēr paaugstināsies vibrāciju līmenis.</font>
Kategorija: Talismani | Pievienoja: laimiga (21.04.2012) | Autors: ***
Skatījumu skaits: 4425 | Komentāri: 4 | Reitings: 5.0/3
Komentāru kopskaits: 4
0
1  
Kur to var nopirkt?

0
2  
Kur to var iegādāties?

0
3  
Varbūt šeit var painteresēties :
Koordinātes:
E-pasts - info@orgoniti.lv (atbildēts tiks visiem, bet iespējams ne uzreiz)
Telefons: +371 27609311(īsziņām atvērts 24/7)

0
4  
3 Viss atkarīgs no tā vai dzīvojam un rīkojamies pareizi. Iespējams atbildes atradīsiet šeit: LINKS

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]