Zvaigzne, uguns un ūdens
    Šī zīlēšana ir pazīstama cilvēkiem simtiem gadu. Lai to veiktu, jums būs nepieciešama vaska svece, trauks ar ūdeni un šis simbolu tulkotājs.

    Zīlēšana ar vasku atšķiras no citiem ar to, ka tā neprasa tiešu jautājuma formulējumu. Galvenais šajā procesā ir tīri nodomi un nevienam nevēlēt ļaunu!      

    Tikai pie šo noteikumu izpildes planēta – atbalsts dos jums padomu.

     Un tā, iededziet sveci un nolieciet to virs trauka tā, lai vasks pilētu ūdenī. Atslābinieties un centieties neatraut skatienu no liesmas. Pēc 10 sekundēm paskatieties, kuram no deviņiem zemāk redzamajiem simboliem ir tuvāks jūsu izlietais zīmējums un meklējiet padomu pie Orākula. MĒNESS SIMBOLS

Šis zīmējums pēc izskata atgādina apli. Pat tad, ja tā malas nav taisnas, un pie tam figūra atgādina pilnu mēnesi.

       Uzmanības centrā: romantiska dzīve, negaidīta iemīlēšanās vai slepens romāns.

Orākula padoms: Centieties nepadoties  tūlītējām emocijām. Mīlestība no pirmā acumirkļa var nebūt tik stipra, kā jums liksies. Veselo saprātu padariet par savu galveno padomdevēju.


MERKŪRIJA SIMBOLS

Šī figūra sastāv no divām, apmēram simetriskām daļām, kas savienotas vienā punktā.

  Uzmanības centrā: Darba attiecības un peļņa. Esiet uzmanīgi pie jebkuras informācijas, kas skar jūsu profesionālo darbību. Iespējams jūs drīzumā varēsiet pavirzīties uz augšu pa karjeras kāpnēm, paaugstinot savus ienākumus.

  Orākula padoms: Esiet uzmanīgi pret visiem informācijas nesējiem: Telefona zvaniem, vēstulēm, sludinājumiem. Drīzumā jūs saņemsiet ziņu, kura izdevīgi atsauksies uz jūsu materiālo nodrošinātību.


VENĒRAS SIMBOLS

Zīmējuma aprises atgādina divus skūpstā savienotus profilus.

  Uzmanības centrā: mīlestība, skaistums un siltas attiecības ar tuviniekiem.

  Orākula padoms: Galvenais priekš jums pašreiz- tas ir jūsu ārējais skaistums un veselība. Fitness, sabalansēts uzturs un skaistuma salons nepieciešams jums kā gaiss. Ir vērts parādīt konservatīvu attieksmi mīlestībā un draudzīgās attiecībās: palieciet uzticīgi savam iemīļotajam un draugiem.

 


MARSA SIMBOLS

Pēc savas formas figūra atgādina mēraparātu vai lauksaimniecības darba rīku.

  Uzmanības centrā: Stingrība sasniegumos, izvēlētā mērķa sasniegšanā. Neapstājieties šķēršļu un slepeno nelabvēļu priekšā. Atcerieties, „ pacietība un darbs visu pārraus”.

  Orākula padoms: Apskatieties apkārt: varbūt, jums blakus ir cilvēks, kuram jūs visā pilnībā uzticaties. Ieklausieties viņa padomos un stingri sekojiet izvēlētajam mērķim.


  JUPITERA SIMBOLS

Pats mistiskākais simbols. Viņa attēla aprises atgādina noslēpumaina dzīvnieka tēlu. 

  Uzmanības centrā: sabiedriski pasākumi, skaļas ballītes, dāvanas un pielūdzēji. Šodien jūs esat fortūnas favorīti, tāpēc izbaudiet laurus.

  Orākula padoms: Jupitera simbols piedāvā  plašus žestus un dārgas dāvanas. Esiet dāsni pret apkārtējiem, liktenis jums atdos daudz vairāk. Pievērsieties,  beidzot, savai veselībai. Priekšroku labāk dot tautas medicīnas līdzekļiem.  


SATURNA SIMBOLS

Tas, kā likums, ir figūra ar skaidri izteiktām kontūrām un asiem, it kā formā atlietiem galiem.

  Uzmanības centrā:  Rīcība pēc labākās sirdsapziņas visās dzīves sfērās. Pierasts stāvoklis - „revīzijas” gaidīšana visās dzīves frontēs.

  Orākula padoms: Pacentieties mazināt naudas izdevumus. Pēc iespējas centieties uzkrāt kādu summu, vēlāk tā ļoti jums var noderēt. Pievērsieties veselībai. Jums nepieciešama pilnvērtīgs ēdiens un smēķēšanas atmešana.


URĀNA SIMBOLS

Simbola aprises atgādina āmuru, atslēgu no pils vārtiem vai noslēpumaina mehānisma nesaprotamas nozīmes detaļu.

  Uzmanības centrā:  Uzsprāgstošais Urāns norāda uz pārmaiņām un spēju ātri pārmainīt savus plānus saskaņā ar izveidojušos situāciju. 

  Orākula padoms:  Īpašu uzmanību veltiet sīkumiem. Iespējams, pat kāda netieši izteiktajā frāzē- ir paslēpta liktens zīme.NEPTŪNA SIMBOLS

Šī figūra skaidri atgādina zivi vai jūras zirdziņu. Dažreiz tā līdzīga ūdens pilei.

  Uzmanības centrā:  Mīlestība uz draugiem un tuviniekiem. Un viņi, esiet pārliecināti, atbildēs ar to pašu. Tad visas nepatikšanas atkāpsies otrajā plānā.

  Orākula padoms: Nespēlējaties ar vārdiem. Atcerieties, dotie solījumi ir jāpilda. Tas pats attiecas arī uz uzticēšanos svešiem. Neptūns- ne pats uzticamākais draugs.  Apmānīs, izpeldinās cerību jūrā un neatcerēsies kā sauc. PLUTONA SIMBOLS

Tas ir mistisks tēls, atgādina vai nu spoku, vai nu bezformīgu mākoni.  

  Uzmanības centrā:  nostaļģija- senas fotogrāfijas, atmiņas, draugu vēstules – tas var jums radīt īstu prieku.

  Orākula padoms: pāršķirstiet ģimenes albumus, atvēlat uzmanību vectētiņiem un vecmāmiņām. Parunājiet ar viņiem. Viss, kam sakars ar jūsu ģimenes  pagātni, var atnest lielu veiksmi.  

 

Kategorija: Zīlēšana | Pievienoja: sofi (27.03.2012)
Skatījumu skaits: 3043 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]