Cik tad īstenībā ir gadu Sfinksai
R.A. Švallers de Ļjubičs, slavens Ēģiptes arheologs-autodidakts, viņš un viņa meita, Lūsija de Ļjubiča parādīja ļoti dziļu svētas ģeometrijas un Ēģiptes kultūras izpratni. Sfinksas izpētes laikā Švallers de Ļjubičs īpaši interesējās par tās virsmas pārsteidzošo nodilumu. Tuvāk Sfinksas mugurai nodilums bija tik izteikts, ka veidoja līdz divpadsmit pēdām dziļas cirpes, un šis nodiluma tips pilnīgi atšķiras no citām Ēģiptes celtnēm. Nodilums uz citām būvēm, kas domājams uzceltas tai pašā laikā, ir izveidojies smilšu un vēja iedarbības rezultātā, kas ir ticami, ja pieņem, ka šīm būvēm ir 4000 gadi. Bet vagas uz Sfinksas izskatās tā it kā tās būtu nogludinātas ar ūdeni. Saskaņā ar vispārpieņemto uzskatu, Sfinksa, Dižā Piramīda un citas būves tika celtas vēl apmēram 4500 gadus agrāk, Ceturtās Dinastijas valdīšanas laikā Heopsa vadībā. Kad par šo neatbilstību uzzināja Ēģiptes arheologi, viņi atteicās klausīties. Tā turpinājās aptuveni četrdesmit gadus. Citi cilvēki to pieņēma, bet ēģiptieši vienkārši neatzina acīmredzamo. Pēc tam par to ieinteresējās cilvēks Džons Entonijs Vests. Viņš uzrakstīja daudz grāmatu par Ēģipti, ieskaitot "Čūska debesīs" un lielisku ceļvedi pa Ēģipti. Kad viņš uzzināja par disputu Sfinksas jautājumā, viņš devās paskatīties uz to savām acīm. Viņš ieraudzīja, ka nodilums ir neticami milzīgs, un ka viss patiešām izskatās tā, it kā tas būtu veidojies ūdens iedarbībā. Tāpat kā Švalles de Ļjubičs, viņš saprata, ka viņam neizdosies likt atzītiem arheologiem ieklausīties minējumus par Sfinksu.
Pasaulē pastāv aptuveni 5000 arheologu-eģiptologu, un visi tie diezgan mierīgi piekrīt kopējiem jautājumiem. Tāda saskaņotība ir kļuvusi par tradīciju. Viņi pieļauj nelielas izmaiņas, bet ne pārāk daudz (un tāpat ne pārāk ātri), un vairākums no viņiem ir vienisprātis par piramīdu vecumu. Visi šie arheologi ir musulmaņi izņemot dažus, un viņu svētie raksti ir Korāns. Korāns, savā tradicionālajā lasījumā saka, ka radīšana sākās aptuveni 6000 gadus atpakaļ. Tā, ja musulmanis piekristu, ka būvei ir aptuveni 8000 gadu, viņš ar to pašu apstrīdētu savos rakstos teikto. Viņi nevar to pieļaut, vienkārši nevar, tāpēc viņi pat nerunās par to, pat apspriest to nesāks. Ja jūs sacīsiet, ka kaut kā vecums pārsniedz 6000 gadus, viņi nepiekritīs. Viņi darīs visu, lai pasargātu savu ticību, pārliecinot, ka nevienam nav zināmi nekādi priekšmeti, ko pagatavojuši cilvēki 6000 gadus atpakaļ. Piemēram, viņi iežogoja Pirmās Dinastijas piramīdas, kuras ir vecākas par Sakkaru, un pie sienām un iekšā uzstādīja militārpersonu posteņus, lai neviens nevarētu tām piekļūt. Kāpēc? Tāpēc, ka to vecums pārsniedza vai tuvinājās 6000.gadiem?
Džons Entonijs Vests izgāja ārpus arheologu-ēģiptiešu aprindām un piesaistīja darbam amerikāņu ģeologu Robertu Šonu, kas veica datoranalīzi un atklāja pilnīgi jaunu zinātnisko skatījumu. Padomā tikai, bez jebkādām šaubām, Sfinksas nodilumu tiešām veidojis ūdens - un tas viss tuksnesī, kuram ir vismaz 7000 gadi, tas ir laika robeža pārceļas tālu pāri 6000 gadiem. Tam visam pa virsu datori izskaitļoja, ka tādu vagu radīšanai būtu nepieciešams, kā minimums 1000 pastāvīgu lītavu gadu, kas pastāvīgi un cauru diennakti apskalotu Sfinksu. Tas nozīmē, ka Sfinksai ir kā minimums 8000 gadi. Tā kā tādas tūkstošgadīgas lietusgāzes varbūtība nav liela, tad aprēķināja, ka tai jāilgst vismaz, 10-15 tūkstoši gadu, bet varbūt, pat ievērojami vairāk. Kad šo pierādījumu atklās visai pasaulei, tā būs beidzot un par ilgiem laikiem viena no visspēcīgākajām atklāsmēm uz šīs planētas. Šis atklājums, kā neviens cits, milzīgā mērā ietekmēs pasaules sevis uztveri. Šis pierādījums vēl neietilpst skolas mācību grāmatās un nav kļuvis par vispārpazītu patiesību, kaut arī ir jau apgājis visu planētu. Tas tika aplūkots un pārbaudīts un par to domāja un strīdējās, un beidzot zinātnieku vairākums piekrita tam, ka šaubām te nav vietas. Tā, Sfinksas vecums tagad ir pārnests uz vismaz 10, bet, varbūt pat uz 15 gadu tūkstošiem vai vēl ievērojami senāku pagātni, un tas jau maina visas pasaules cilvēku attieksmi, īpaši to , kas atrodas arheoloģijas priekšgalā.
Balstoties uz mūsu šīsdienas priekšstatiem, mēs uzskatām, ka vissenākie civilizētie cilvēki pasaulē bija Šumeri, kas dzīvoja apmēram 3800 gadus pirms jaunās ēras. Līdz tam, kā apgalvo vispārpieņemtā zinātne, neeksistēja nekas, izņemot matainus barbarus - nekādas civilizācijas nekur uz visas planētas. Bet tagad mums ir kaut kas, ko pagatavojis civilizēts cilvēks 10-15 gadu tūkstošus atpakaļ. Tas maina visu! Pagātnē, kad atklāja kaut ko jaunu, šim līdzīgu un, kas ietekmeja visu vispārpieņemto pasaules ainu, pagāja aptuveni simts gadi līdz brīdim, kad vidusmēra cilvēks varēja teikt: "O jā, tā ir patiesība!” Bet šoreiz tas notiks daudz ātrāk pateicoties televīzijai, datoriem, Internetam un tam, kā lietas notiek šodien. Pašlaik zinātnieku aprindas, pirmoreiz vispār, sāk rūpīgi aplūkot Platona vārdus jaunā gaismā. Īpaši to, ko viņš teica par citu kultūru, citu kontinentu, ko mēs kopš dziļas senatnes saucam par Atlantīdu.
Sfinksa ir vislielākā skulptūra uz planētas. To neradīja mataini barbari, bet -ļoti augstu attīstīta kultūra. Un to neradīja kāds, kas tagad ir zināms uz Zemes. Zinātniskā skatījumā, tas ir pirmais atzītais lietiskais pierādījums, kas atklāj mums īsto civilizācijas vecumu. Bija arī liels skaits citu pierādījumu, bet cilvēki vienkārši slēpa visu no savām acīm. Šī informācija par Sfinksu radīja plaisu mūsu priekšstatā par šo pasauli. Tas notika ap 1990 gadu, un tagad šī plaisa paplašinās. Tagad mums ir pierādījums tam, ka absolūti neapstrīdami uz Zemes pastēvēja kaut kas augstu-civilizēts jau 10000 gadus senā pagātnē. Jūs būsiet liecinieki tam, kā tas pašos pamatos mainīs mūsu priekšstatu par to, kas mēs patisībā esam.
Kategorija: Neparastais mums līdzās | Pievienoja: laimiga (18.05.2012) | Autors: ***
Skatījumu skaits: 1398 | Atslēgvārdi: Sfinksa | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]